Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Groszek
KWIDZYN Groszek konserwowy
Groszek konserwowy KWIDZYN 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 46 opinii

KWIDZYN Groszek konserwowy

400 g
KWIDZYN
Polska

Cena3,99 zł
9,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
46 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
jeszcze nie używałam, ale ostatnio był trochę rozgotowany
23.01.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry sprawdzony duże kulki groszku tak jak lubię.
03.08.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry jest
08.05.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Super...polecam
31.03.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Marlena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2026
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
FOODHUB
Marka:
KWIDZYN
EAN:
5901581100026
Cena za kg:
9,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
KWIDZYN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODHUB
EAN:
5901581100026

Produkty z kategorii Groszek

5.0
z 173 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty) 400 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)

400 g
12,22 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 58 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy drobny 400 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy drobny

400 g
19,47 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 289 opinii
ROLNIK Groszek konserwowy 400 g

ROLNIK

Groszek konserwowy

400 g
8,22 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029
4.9
z 142 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty) 200 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 71 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (2x75g) 150 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (2x75g)

150 g
43,67 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 91 opinii
PUDLISZKI Groszek konserwowy 400 g

PUDLISZKI

Groszek konserwowy

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028
4.8
z 27 opinii
DAWTONA Groszek zielony 400 g

DAWTONA

Groszek zielony

400 g
9,72 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2028
5.0
z 37 opinii
EKO WITAL Groszek konserwowy BIO 350 g

EKO WITAL

Groszek konserwowy BIO

350 g
24,83 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 53 opinii
BONDUELLE Bonduelki - groszek drobny 160 g

BONDUELLE

Bonduelki - groszek drobny

160 g
31,19 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 46 opinii
KWIDZYN Groszek konserwowy 400 g

KWIDZYN

Groszek konserwowy

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 10 opinii
PUDLISZKI Groszek konserwowy 200 g

PUDLISZKI

Groszek konserwowy

200 g
17,45 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2028

Produkty marki KWIDZYN

4.8
z 11 opinii
KWIDZYN Mieszanka polska 400 g

KWIDZYN

Mieszanka polska

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 54 opinii
KWIDZYN Marchewka z groszkiem 400 g

KWIDZYN

Marchewka z groszkiem

400 g
9,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029
4.9
z 52 opinii
KWIDZYN Fasola biała 400 g

KWIDZYN

Fasola biała

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store