Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Groszek
PUDLISZKI Groszek konserwowy
Dove - Antyperspirant w aerozolu. Gwarancja ochrony i świeżości.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 91 opinii

PUDLISZKI Groszek konserwowy

400 g
PUDLISZKI

Cena3,99 zł
9,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kefir Danone w kubku to gęsty napój o charakterystycznym smaku, który znakomicie orzeźwia oraz reguluje wiele procesów zachodzących w organizmie. Ponadto jest on źródłem żywych kultur bakterii.

Kefir doceniany jest nie tylko przez koneserów, którzy lubą jego specyficzny smak, ale także przez osoby, którym zależy na prawidłowym działaniu układu pokarmowego. Jak produkt nabiałowy charakteryzuje się on znakomitymi walorami odżywczymi oraz wysoką ilością białka. Dodatkowo kefir jest źródłem wapnia odpowiedzialnego za budowę kości.

Kefir świetny dodatek do:

  • Sałatek
  • Sosów
  • Surówek

Cechy

z polskich warzyw

źródło błonnika i białka


PUDLISZKI Groszek konserwowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 20.07.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
248.00 kJ
3.0%
Wartość energetyczna (kcal)
59.00 kcal
3.0%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
7.40 g
2.8%
w tym cukry (g)
2.30 g
2.6%
Błonnik (g)
4.10 g
Białko (g)
4.20 g
8.4%
Sól (g)
0.89 g
14.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
91 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry do sałatki
27.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
22.10.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Super promocja, bardzo dobry, Polecam
24.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
Marka:
PUDLISZKI
EAN:
5900783000028
Cena za kg:
9,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
PUDLISZKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
EAN:
5900783000028

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na spodzie puszki. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Pudliszki


Marka standaryzowana

MarkaPudliszki

Opis produktu

Groszek Pudliszki wyprodukowano ze świeżego groszku pochodzącego od polskich rolników.


Oświadczenia żywieniowe

źródło błonnika i białka


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Groszek konserwowy


Dodatkowe informacje

Dołącz do nas na Facebook

Produkty z kategorii Groszek

5.0
z 173 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty) 400 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)

400 g
12,22 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 58 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy drobny 400 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy drobny

400 g
19,47 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 289 opinii
ROLNIK Groszek konserwowy 400 g

ROLNIK

Groszek konserwowy

400 g
8,22 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029
4.9
z 142 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty) 200 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 71 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (2x75g) 150 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (2x75g)

150 g
43,67 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.8
z 27 opinii
DAWTONA Groszek zielony 400 g

DAWTONA

Groszek zielony

400 g
9,72 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2028
4.9
z 91 opinii
PUDLISZKI Groszek konserwowy 400 g

PUDLISZKI

Groszek konserwowy

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028
5.0
z 37 opinii
EKO WITAL Groszek konserwowy BIO 350 g

EKO WITAL

Groszek konserwowy BIO

350 g
24,83 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 53 opinii
BONDUELLE Bonduelki - groszek drobny 160 g

BONDUELLE

Bonduelki - groszek drobny

160 g
31,19 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 46 opinii
KWIDZYN Groszek konserwowy 400 g

KWIDZYN

Groszek konserwowy

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 10 opinii
PUDLISZKI Groszek konserwowy 200 g

PUDLISZKI

Groszek konserwowy

200 g
17,45 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2028

Produkty marki PUDLISZKI

4.9
z 331 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30% 90 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy 30%

90 g
39,89 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 251 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów) 190 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
5.0
z 206 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 124 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
4.9
z 121 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028
5.0
z 11 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z bazylią (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z bazylią (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028
5.0
z 5 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
4.9
z 97 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 400 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2028
5.0
z 60 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 21 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
4.9
z 69 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
4.9
z 36 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2027
4.9
z 43 opinii
PUDLISZKI Fasola biała 400 g

PUDLISZKI

Fasola biała

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
4.9
z 33 opinii
PUDLISZKI Fasola Czerwona 400 g

PUDLISZKI

Fasola Czerwona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
4.9
z 37 opinii
PUDLISZKI Sos do spaghetti oryginalny 480 g

PUDLISZKI

Sos do spaghetti oryginalny

480 g
18,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store