Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Koncentrat pomidorowy
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30%
Koncentrat pomidorowy 30% PUDLISZKI 90g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 331 opinii

PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30%

90 g
PUDLISZKI
Polska

friscontowa cena
Cena3,59 zł
39,89 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pudliszki koncentrat pomidorowy 30% - przecier na bazie pomidorów. Pasuje idealnie do sosów, zup, kremów, a także jako pomidorowa baza na pizzę. Pomidory zawierają dużo cennych witamin i minerałów, których po przetworzeniu wcale nie tracą, a w formie koncentratu również przyczynią się do lepszego zdrowia i samopoczucia. Wybierając produkty Pudliszki mamy gwarancję wysokiej jakości. To jedne z najchętniej wybieranych koncentratów przez polskich konsumentów. Charakteryzują się wyrazistym, pomidorowym smakiem i Polacy z chęcią tworzą na jego bazie tradycyjną zupę pomidorową.


Cechy

smaczne i kropka

z polskich pomidorów

bez dodatku soli


PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30%


Produkt dostępny
Data przydatności: 03.06.2027
Tagi
wegetariański
bez cukru
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
442.00 kJ
5.3%
Wartość energetyczna (kcal)
105.00 kcal
5.3%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
19.00 g
7.3%
w tym cukry (g)
15.00 g
16.7%
Błonnik (g)
3.60 g
Białko (g)
4.70 g
9.4%
Sól (g)
0.06 g
1.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
331 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
Pudliszki jako firma sprawdzają się.
30.04.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wg mojego smaku
15.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok.
30.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Są dobre.
26.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry koncentrat
28.05.2025
0
0
Bohdan
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
15.05.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Zbyt małe opakowanie.
07.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,89 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
90 g
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
Marka:
PUDLISZKI
EAN:
5900783003968
Cena za kg:
39,89 zł/kg
Waga:
90 g
Marka:
PUDLISZKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
EAN:
5900783003968

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Zawartość ekstraktu 30% +/-2%. Koncentraty pomidorowe nie zawierają dodatku substancji konserwujących, ponieważ proces pasteryzacji zapewnia ich trwałość.


Informacje producenta

Marka

Pudliszki


Marka standaryzowana

MarkaPudliszki

Oświadczenia żywieniowe

bez dodatku soli


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku soli


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Koncentrat pomidorowy


Dodatkowe informacje

Dołącz do nas na Facebook

Produkty z kategorii Koncentrat pomidorowy

4.9
z 240 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
4.9
z 110 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 190 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

190 g
31,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 134 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 34 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% (saszetka) 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30% (saszetka)

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 331 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30% 90 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy 30%

90 g
39,89 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 251 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów) 190 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 92 opinii
MUTTI Koncentrat pomidorowy (tubka) 130 g

MUTTI

Koncentrat pomidorowy (tubka)

130 g
44,54 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
4.9
z 30 opinii
MELISSA Primo Gusto Koncentrat pomidorowy 30% 70 g

MELISSA Primo Gusto

Koncentrat pomidorowy 30%

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2027
5.0
z 15 opinii
MELISSA Primo Gusto Koncentrat pomidorowy (tubka) 130 g

MELISSA Primo Gusto

Koncentrat pomidorowy (tubka)

130 g
53,77 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2027
5.0
z 31 opinii
POMI Koncentrat pomidorowy (tubka) 200 g

POMI

Koncentrat pomidorowy (tubka)

200 g
38,95 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027
4.9
z 12 opinii
ZWERGENWIESE Koncentrat pomidorowy 22% bezglutenowy 130 g

ZWERGENWIESE

Koncentrat pomidorowy 22% bezglutenowy

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2029
4.8
z 20 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Koncentrat pomidorowy 190 g

SŁONECZNY OGRÓD

Koncentrat pomidorowy

190 g
19,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 8 opinii
MK Koncentrat pomidorowy 900 g

MK

Koncentrat pomidorowy

900 g
11,99 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2027

Produkty marki PUDLISZKI

5.0
z 251 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów) 190 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
5.0
z 206 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 124 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
4.9
z 121 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028
5.0
z 11 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z bazylią (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z bazylią (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028
5.0
z 5 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
4.9
z 97 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 400 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2028
5.0
z 60 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 21 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
4.9
z 69 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
4.9
z 36 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

700 g
18,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2027
4.9
z 43 opinii
PUDLISZKI Fasola biała 400 g

PUDLISZKI

Fasola biała

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
4.9
z 33 opinii
PUDLISZKI Fasola Czerwona 400 g

PUDLISZKI

Fasola Czerwona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
4.9
z 91 opinii
PUDLISZKI Groszek konserwowy 400 g

PUDLISZKI

Groszek konserwowy

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028
4.9
z 37 opinii
PUDLISZKI Sos do spaghetti oryginalny 480 g

PUDLISZKI

Sos do spaghetti oryginalny

480 g
18,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store