Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Koncentrat pomidorowy
SŁONECZNY OGRÓD Koncentrat pomidorowy
Koncentrat pomidorowy SŁONECZNY OGRÓD 190g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 20 opinii

SŁONECZNY OGRÓD Koncentrat pomidorowy

190 g
SŁONECZNY OGRÓD
Polska

Cena3,79 zł
19,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.09.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.04.2026
0
0
Bohdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.12.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.12.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Wiola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
emilia marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
190 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
SŁONECZNY OGRÓD
EAN:
5908235956299
Cena za kg:
19,95 zł/kg
Waga:
190 g
Marka:
SŁONECZNY OGRÓD
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5908235956299

Produkty z kategorii Koncentrat pomidorowy

4.9
z 239 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
4.9
z 110 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 190 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

190 g
31,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 134 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 34 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% (saszetka) 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30% (saszetka)

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 331 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30% 90 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy 30%

90 g
39,89 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
4.9
z 92 opinii
MUTTI Koncentrat pomidorowy (tubka) 130 g

MUTTI

Koncentrat pomidorowy (tubka)

130 g
44,54 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
5.0
z 251 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów) 190 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 30 opinii
MELISSA Primo Gusto Koncentrat pomidorowy 30% 70 g

MELISSA Primo Gusto

Koncentrat pomidorowy 30%

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2027
5.0
z 15 opinii
MELISSA Primo Gusto Koncentrat pomidorowy (tubka) 130 g

MELISSA Primo Gusto

Koncentrat pomidorowy (tubka)

130 g
53,77 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2027
4.9
z 12 opinii
ZWERGENWIESE Koncentrat pomidorowy 22% bezglutenowy 130 g

ZWERGENWIESE

Koncentrat pomidorowy 22% bezglutenowy

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2029
5.0
z 31 opinii
POMI Koncentrat pomidorowy (tubka) 200 g

POMI

Koncentrat pomidorowy (tubka)

200 g
38,95 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027
4.8
z 20 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Koncentrat pomidorowy 190 g

SŁONECZNY OGRÓD

Koncentrat pomidorowy

190 g
19,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 8 opinii
MK Koncentrat pomidorowy 900 g

MK

Koncentrat pomidorowy

900 g
11,99 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2027

Produkty marki SŁONECZNY OGRÓD

4.9
z 119 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Pomidory krojone (bez skórki) w soku pomidorowym 400 g

SŁONECZNY OGRÓD

Pomidory krojone (bez skórki) w soku pomidorowym

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2028
5.0
z 40 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Pomidory całe bez skórki 400 g

SŁONECZNY OGRÓD

Pomidory całe bez skórki

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 14 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Pomidory suszone w oleju z ziołami 155 g

SŁONECZNY OGRÓD

Pomidory suszone w oleju z ziołami

155 g
63,16 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027
4.9
z 55 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Brzoskwinie (połówki) w syropie 820 g

SŁONECZNY OGRÓD

Brzoskwinie (połówki) w syropie

820 g
10,72 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store