Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Koncentrat pomidorowy
ZWERGENWIESE Koncentrat pomidorowy 22% bezglutenowy
Koncentrat pomidorowy 22% bezglutenowy ZWERGENWIESE 130g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 12 opinii

ZWERGENWIESE Koncentrat pomidorowy 22% bezglutenowy

130 g
ZWERGENWIESE
Niemcy

Cena8,99 zł
69,15 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
ZWERGENWIESE to koncentrat naturalny, który całkowicie odmieni smak ulubionych potraw. Posiada w składzie tylko najlepsze pomidory pochodzące z ekologicznych upraw. To sprawia, że jego smak jest niezwykle intensywny, a aromat utrzymuje się naprawdę długo.

Koncentrat ten jest idealną propozycją dla uzupełnienia bardzo wielu dań. Znakomicie sprawdzi się zarówno w przypadku zup, sosów jak i pizzy. Stanie się podstawą najlepszych dań w repertuarze każdej pani domu.

Spróbuj i ciesz się wyjątkowym oraz niepowtarzalnym smakiem!

ZWERGENWIESE Koncentrat pomidorowy 22% bezglutenowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.01.2029
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały koncentrat, kupuję go od dawna. Dodatkowy atut to dobra cena w stosunku do jakości.
26.03.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny i o znakomitej konsystencji.
19.06.2025
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniały smak
15.04.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.12.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
69,15 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
130 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
ZWERGENWIESE
EAN:
4019736000402
Cena za kg:
69,15 zł/kg
Waga:
130 g
Marka:
ZWERGENWIESE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
4019736000402

Produkty z kategorii Koncentrat pomidorowy

4.9
z 239 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
4.9
z 110 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 190 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

190 g
31,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 134 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 34 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% (saszetka) 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30% (saszetka)

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 92 opinii
MUTTI Koncentrat pomidorowy (tubka) 130 g

MUTTI

Koncentrat pomidorowy (tubka)

130 g
44,54 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
4.9
z 331 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30% 90 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy 30%

90 g
39,89 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 251 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów) 190 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 30 opinii
MELISSA Primo Gusto Koncentrat pomidorowy 30% 70 g

MELISSA Primo Gusto

Koncentrat pomidorowy 30%

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2027
5.0
z 15 opinii
MELISSA Primo Gusto Koncentrat pomidorowy (tubka) 130 g

MELISSA Primo Gusto

Koncentrat pomidorowy (tubka)

130 g
53,77 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2027
4.9
z 12 opinii
ZWERGENWIESE Koncentrat pomidorowy 22% bezglutenowy 130 g

ZWERGENWIESE

Koncentrat pomidorowy 22% bezglutenowy

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2029
5.0
z 31 opinii
POMI Koncentrat pomidorowy (tubka) 200 g

POMI

Koncentrat pomidorowy (tubka)

200 g
38,95 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027
4.8
z 20 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Koncentrat pomidorowy 190 g

SŁONECZNY OGRÓD

Koncentrat pomidorowy

190 g
19,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 8 opinii
MK Koncentrat pomidorowy 900 g

MK

Koncentrat pomidorowy

900 g
11,99 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2027

Produkty marki ZWERGENWIESE

4.9
z 13 opinii
ZWERGENWIESE Sos pomidorowy dla dzieci bezglutenowy BIO 340 ml

ZWERGENWIESE

Sos pomidorowy dla dzieci bezglutenowy BIO

340 ml
46,44 zł/l
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2028
5.0
z 11 opinii
ZWERGENWIESE Konfitura mus malinowy 70% BIO 225 g

ZWERGENWIESE

Konfitura mus malinowy 70% BIO

225 g
82,18 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
5.0
z 9 opinii
ZWERGENWIESE Konfitura truskawkowa 70% BIO 225 g

ZWERGENWIESE

Konfitura truskawkowa 70% BIO

225 g
79,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 9 opinii
ZWERGENWIESE Musztarda średnio ostra bezglutenowa BIO 160 g

ZWERGENWIESE

Musztarda średnio ostra bezglutenowa BIO

160 g
68,69 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store