Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Koncentrat pomidorowy
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)
Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów) PUDLISZKI 190g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 251 opinii

PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)

190 g
PUDLISZKI
UE

Cena6,99 zł
36,79 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

smaczne i kropka

z polskich pomidorów

bez dodatku soli


PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)


Produkt dostępny
Data przydatności: 21.08.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
420.00 kJ
5.0%
Wartość energetyczna (kcal)
99.00 kcal
5.0%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
17.00 g
6.5%
w tym cukry (g)
17.00 g
18.9%
Błonnik (g)
3.70 g
Białko (g)
5.30 g
10.6%
Sól (g)
0.09 g
1.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
251 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
TADEUSZ
zweryfikowano
Zgłaszam
BEZ ZMIAN JAK POPRZEDNIO
12.07.2026
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
super.
29.06.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
.polecam.👍️
10.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry koncentrat, polecam
16.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy wśród koncentratów 💯
10.04.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zwykle swietny
14.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
36,79 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
190 g
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
Marka:
PUDLISZKI
EAN:
5900783009960
Cena za kg:
36,79 zł/kg
Waga:
190 g
Marka:
PUDLISZKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
EAN:
5900783009960

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

7


Informacje producenta

Marka

Pudliszki


Marka standaryzowana

MarkaPudliszki

Oświadczenia żywieniowe

bez dodatku soli


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku soli


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Koncentrat pomidorowy

Produkty z kategorii Koncentrat pomidorowy

4.9
z 239 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
4.9
z 110 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 190 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

190 g
31,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 134 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 34 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% (saszetka) 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30% (saszetka)

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 92 opinii
MUTTI Koncentrat pomidorowy (tubka) 130 g

MUTTI

Koncentrat pomidorowy (tubka)

130 g
44,54 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
4.9
z 330 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30% 90 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy 30%

90 g
39,89 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 251 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów) 190 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 30 opinii
MELISSA Primo Gusto Koncentrat pomidorowy 30% 70 g

MELISSA Primo Gusto

Koncentrat pomidorowy 30%

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2027
5.0
z 15 opinii
MELISSA Primo Gusto Koncentrat pomidorowy (tubka) 130 g

MELISSA Primo Gusto

Koncentrat pomidorowy (tubka)

130 g
53,77 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2027
4.9
z 12 opinii
ZWERGENWIESE Koncentrat pomidorowy 22% bezglutenowy 130 g

ZWERGENWIESE

Koncentrat pomidorowy 22% bezglutenowy

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2029
5.0
z 31 opinii
POMI Koncentrat pomidorowy (tubka) 200 g

POMI

Koncentrat pomidorowy (tubka)

200 g
38,95 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027
4.8
z 20 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Koncentrat pomidorowy 190 g

SŁONECZNY OGRÓD

Koncentrat pomidorowy

190 g
19,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 8 opinii
MK Koncentrat pomidorowy 900 g

MK

Koncentrat pomidorowy

900 g
11,99 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2027

Produkty marki PUDLISZKI

4.9
z 330 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30% 90 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy 30%

90 g
39,89 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 206 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 124 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

480 g
14,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
4.9
z 97 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 400 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2028
4.9
z 121 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2028
5.0
z 11 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z bazylią (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z bazylią (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028
5.0
z 5 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki)

400 g
14,72 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
4.9
z 33 opinii
PUDLISZKI Fasola Czerwona 400 g

PUDLISZKI

Fasola Czerwona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
4.9
z 43 opinii
PUDLISZKI Fasola biała 400 g

PUDLISZKI

Fasola biała

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
4.9
z 90 opinii
PUDLISZKI Groszek konserwowy 400 g

PUDLISZKI

Groszek konserwowy

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028
4.9
z 31 opinii
PUDLISZKI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

PUDLISZKI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 34 opinii
PUDLISZKI Ketchup Pudliszek dla dzieci 275 g

PUDLISZKI

Ketchup Pudliszek dla dzieci

275 g
30,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 10 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 150 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
5.0
z 60 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 21 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store