Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Owoce konserwowe
Brzoskwinie
SŁONECZNY OGRÓD Brzoskwinie (połówki) w syropie
Brzoskwinie (połówki) w syropie SŁONECZNY OGRÓD 820g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 55 opinii

SŁONECZNY OGRÓD Brzoskwinie (połówki) w syropie

820 g
SŁONECZNY OGRÓD
Polska

Cena8,79 zł
10,72 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 11.09.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
55 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
OK..POLECAM.👍️
02.04.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealne
01.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre twarde owoce
27.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupiłam pierwszy raz dlatego 4 gwiazdki.
26.09.2025
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Metalowa puszka jest faktycznie metalowa.
28.07.2025
0
1
PIOTR
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre w smaku. Używam do szybkiego robienia deserów.
22.07.2025
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
10,72 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
820 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
SŁONECZNY OGRÓD
EAN:
5902241746837
Cena za kg:
10,72 zł/kg
Waga:
820 g
Marka:
SŁONECZNY OGRÓD
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5902241746837

Produkty z kategorii Brzoskwinie

5.0
z 97 opinii
MK Brzoskwinie połówki w lekkim syropie (premium) 680 g

MK

Brzoskwinie połówki w lekkim syropie (premium)

680 g
15,87 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2028
4.9
z 84 opinii
MK Brzoskwinie (połówki) w syropie 820 g

MK

Brzoskwinie (połówki) w syropie

820 g
12,18 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2028
4.9
z 61 opinii
KRESTO Brzoskwinie (kawałki) 113 g

KRESTO

Brzoskwinie (kawałki)

113 g
33,54 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
HAPPY FRUCHT Brzoskwinie połówki 820 g

HAPPY FRUCHT

Brzoskwinie połówki

820 g
13,40 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 55 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Brzoskwinie (połówki) w syropie 820 g

SŁONECZNY OGRÓD

Brzoskwinie (połówki) w syropie

820 g
10,72 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2028

Produkty marki SŁONECZNY OGRÓD

4.9
z 119 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Pomidory krojone (bez skórki) w soku pomidorowym 400 g

SŁONECZNY OGRÓD

Pomidory krojone (bez skórki) w soku pomidorowym

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2028
5.0
z 40 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Pomidory całe bez skórki 400 g

SŁONECZNY OGRÓD

Pomidory całe bez skórki

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 14 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Pomidory suszone w oleju z ziołami 155 g

SŁONECZNY OGRÓD

Pomidory suszone w oleju z ziołami

155 g
63,16 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027
4.8
z 20 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Koncentrat pomidorowy 190 g

SŁONECZNY OGRÓD

Koncentrat pomidorowy

190 g
19,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store