Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Kukurydza
BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą
Kukurydza złocista z czerwoną fasolą BONDUELLE 170g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 37 opinii

BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

170 g
BONDUELLE
Węgry

Cena5,49 zł
32,29 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

bez dodatku cukru* wysoka zawartość błonnika *Zawiera naturalnie występujące cukry Czy wiesz, że: O jakość warzyw dbamy od zasiewu aż do ich zapakowania. Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl


BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.08.2028
Dostępne warianty
BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
371.00 kJ
4.4%
Wartość energetyczna (kcal)
88.00 kcal
4.4%
Tłuszcz (g)
1.90 g
2.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
12.00 g
4.6%
w tym cukry (g)
5.30 g
5.9%
Błonnik (g)
4.40 g
Białko (g)
3.60 g
7.2%
Sól (g)
0.70 g
11.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
37 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
swietna do burrito
22.07.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupue, znam ,nie zawiodłam się do tej pory na jakości
15.02.2026
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Vita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
luiza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2026
0
0
Vita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Sabina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
JAGODA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
32,29 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
BONDUELLE
Marka:
BONDUELLE
EAN:
3083680715416
Cena za kg:
32,29 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
BONDUELLE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BONDUELLE
EAN:
3083680715416

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pojemność opakowania: 212 ml


Informacje producenta

Marka

Bonduelle


Marka standaryzowana

MarkaBonduelle

Logotypy stron trzecich

Metal Recycles Forever


Opis produktu

bez dodatku cukru* wysoka zawartość błonnika *Zawiera naturalnie występujące cukry Czy wiesz, że: O jakość warzyw dbamy od zasiewu aż do ich zapakowania. Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kukurydza z czerwoną fasolą

Produkty z kategorii Kukurydza

5.0
z 271 opinii

27% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

340 g
14,97 zł/kg
Cena promocyjna5,09 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
4.9
z 28 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

340 g
20,26 zł/kg
Cena promocyjna6,89 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 42 opinii

20% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

340 g
20,56 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 325 opinii
ROLNIK Kukurydza konserwowa (super słodka) 340 g

ROLNIK

Kukurydza konserwowa (super słodka)

340 g
15,44 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.9
z 176 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 137 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista (2x85g) 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (2x85g)

170 g
41,12 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2029
4.9
z 38 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

170 g
29,35 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 37 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 97 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 400 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2028
4.9
z 69 opinii
DAWTONA Kukurydza słodka 400 g

DAWTONA

Kukurydza słodka

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2029
4.9
z 69 opinii
BONDUELLE Bonduelki - kukurydza złocista 170 g

BONDUELLE

Bonduelki - kukurydza złocista

170 g
30,53 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 30 opinii
EKO WITAL Kukurydza konserwowa BIO 340 g

EKO WITAL

Kukurydza konserwowa BIO

340 g
27,21 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2027
4.9
z 23 opinii
ROLNIK Kukurydza mini kolby 300 g

ROLNIK

Kukurydza mini kolby

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2027
5.0
z 10 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 150 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
4.7
z 15 opinii
BIO PLANET Kukurydza słodka BIO 340 g

BIO PLANET

Kukurydza słodka BIO

340 g
29,38 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028

Produkty marki BONDUELLE

5.0
z 271 opinii

27% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

340 g
14,97 zł/kg
Cena promocyjna5,09 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
5.0
z 35 opinii
BONDUELLE Czerwona fasola 310 g

BONDUELLE

Czerwona fasola

310 g
19,32 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 28 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z czerwoną fasolą

340 g
20,26 zł/kg
Cena promocyjna6,89 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 42 opinii

20% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

340 g
20,56 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 176 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 137 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista (2x85g) 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (2x85g)

170 g
41,12 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2029
4.9
z 38 opinii
BONDUELLE Kukurydza złocista z groszkiem 170 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista z groszkiem

170 g
29,35 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 258 opinii
BONDUELLE Groszek zielony mrożony 400 g

BONDUELLE

Groszek zielony mrożony

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 173 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty) 400 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)

400 g
12,22 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 58 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy drobny 400 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy drobny

400 g
19,47 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.9
z 225 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 242 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa żółta cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa żółta cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 105 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 59 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona (cięta) 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona (cięta)

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 142 opinii
BONDUELLE Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty) 200 g

BONDUELLE

Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)

200 g
19,95 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 325 opinii
BONDUELLE Pieczarki marynowane tradycyjne 280 g

BONDUELLE

Pieczarki marynowane tradycyjne

280 g
30,32 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store