Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Mrożone
Warzywa

Warzywa

Wróć do Mrożone

Brokuły, kalafiory i brukselkaFasolka, groszek i bóbSzpinakMarchew, buraki i dyniaInne gatunkiWarzywa na patelnięMieszanki tematyczneMieszanki tradycyjneWarzywa gotowe



5.0
z 306 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
16,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,55 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 38 opinii
PROSTE HISTORIE Słodka marchewka kostka 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodka marchewka kostka

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 152 opinii
HORTEX Marchewka mrożona kostka 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona kostka

450 g
18,42 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 458 opinii
HORTEX Marchew z groszkiem mrożona 450 g

HORTEX

Marchew z groszkiem mrożona

450 g
16,42 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.9
z 245 opinii
HORTEX Dynia kostka mrożona 450 g

HORTEX

Dynia kostka mrożona

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 163 opinii
HORTEX Buraki puree mrożone 450 g

HORTEX

Buraki puree mrożone

450 g
21,09 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 32 opinii
PROSTE HISTORIE Marchewka z groszkiem 450 g

PROSTE HISTORIE

Marchewka z groszkiem

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 24 opinii
PROSTE HISTORIE Mini marchewka 450 g

PROSTE HISTORIE

Mini marchewka

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 165 opinii
HORTEX Bukiet jarzyn wiosenny mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet jarzyn wiosenny mrożony

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 248 opinii
FROSTA Szpinak siekany mrożony 450 g

FROSTA

Szpinak siekany mrożony

450 g
11,98 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka


5.0
z 54 opinii
FROSTA Szpinak siekany mrożony 400 g

FROSTA

Szpinak siekany mrożony

400 g
17,45 zł/kg
Cena promocyjna6,98 zł
7,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 670 opinii
HORTEX Szpinak rozdrobniony mrożony 450 g

HORTEX

Szpinak rozdrobniony mrożony

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 372 opinii
HORTEX Szpinak liście mrożony 450 g

HORTEX

Szpinak liście mrożony

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026

4.8
z 88 opinii
BONDUELLE Szpinak w liściach mrożony 400 g

BONDUELLE

Szpinak w liściach mrożony

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 26 opinii
BONDUELLE Szpinak 1000 listków 750 g

BONDUELLE

Szpinak 1000 listków

750 g
19,05 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 441 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027


4.9
z 502 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 440 opinii
OERLEMANS Włoszczyzna paski mrożona 450 g

OERLEMANS

Włoszczyzna paski mrożona

450 g
12,64 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 90 opinii
BONDUELLE Mieszanka chińska mrożona 400 g

BONDUELLE

Mieszanka chińska mrożona

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 16 opinii
PROSTE HISTORIE Mieszanka chińska 450 g

PROSTE HISTORIE

Mieszanka chińska

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 55 opinii
PROSTE HISTORIE Włoszczyzna cięta 450 g

PROSTE HISTORIE

Włoszczyzna cięta

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.9
z 71 opinii
HORTEX Mieszanka węgierska 450 g

HORTEX

Mieszanka węgierska

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.9
z 125 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027

4.9
z 177 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Italian style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Italian style mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027

4.9
z 80 opinii
FROSTA Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew 400 g

FROSTA

Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027

4.9
z 153 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię klasyczne 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię klasyczne

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027

4.9
z 86 opinii
Nowość
FROSTA Warzywa na patelnię wok mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię wok mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-05-2027

4.9
z 109 opinii
Nowość
FROSTA Warzywa na patelnię ulubione 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię ulubione

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027

4.9
z 44 opinii
FROSTA Warzywa do piekarnika kalafior fasola marchew 400 g

FROSTA

Warzywa do piekarnika kalafior fasola marchew

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2027

4.9
z 54 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Mexican style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Mexican style mix

400 g
17,98 zł/kg
Cena promocyjna7,19 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026


4.9
z 110 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię w koperkiem i pietruszką 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w koperkiem i pietruszką

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027

4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.9
z 317 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię z przyprawą orientalną mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię z przyprawą orientalną mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 80 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię po wiejsku mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię po wiejsku mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027

4.9
z 367 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię z przyprawą włoską mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię z przyprawą włoską mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027


4.9
z 197 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię z bazylią i tymiankiem mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię z bazylią i tymiankiem mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.9
z 313 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię z ziołami i papryką mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię z ziołami i papryką mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 259 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię ze szpinakiem mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię ze szpinakiem mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.9
z 272 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię z koperkiem mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię z koperkiem mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.9
z 26 opinii
PROSTE HISTORIE Warzywa na patelnię po hiszpańsku bezglutenowe 450 g

PROSTE HISTORIE

Warzywa na patelnię po hiszpańsku bezglutenowe

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.8
z 32 opinii
PROSTE HISTORIE Warzywa na patelnię po meksykańsku bezglutenowe 450 g

PROSTE HISTORIE

Warzywa na patelnię po meksykańsku bezglutenowe

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.8
z 25 opinii
PROSTE HISTORIE Warzywa na patelnię klasyczne bezglutenowe 450 g

PROSTE HISTORIE

Warzywa na patelnię klasyczne bezglutenowe

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 26 opinii
PROSTE HISTORIE Warzywa na patelnię orientalne bezglutenowe 450 g

PROSTE HISTORIE

Warzywa na patelnię orientalne bezglutenowe

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 16 opinii
PROSTE HISTORIE Warzywa na patelnię po polsku bezglutenowe 450 g

PROSTE HISTORIE

Warzywa na patelnię po polsku bezglutenowe

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 14 opinii
PROSTE HISTORIE Warzywa na patelnię po włosku bezglutenowe 450 g

PROSTE HISTORIE

Warzywa na patelnię po włosku bezglutenowe

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.8
z 17 opinii
BONDUELLE Przygotowane na parze Warzywa na patelnię polskie 400 g

BONDUELLE Przygotowane na parze

Warzywa na patelnię polskie

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 258 opinii
BONDUELLE Groszek zielony mrożony 400 g

BONDUELLE

Groszek zielony mrożony

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 225 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

4.9
z 242 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa żółta cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa żółta cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 105 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 388 opinii
HORTEX Fasola szparagowa zielona cięta mrożona 450 g

HORTEX

Fasola szparagowa zielona cięta mrożona

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027


4.9
z 300 opinii
HORTEX Fasola szparagowa żółta cała mrożona 450 g

HORTEX

Fasola szparagowa żółta cała mrożona

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028

4.9
z 433 opinii
HORTEX Groszek zielony mrożony 450 g

HORTEX

Groszek zielony mrożony

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 128 opinii
OERLEMANS Fasolka zielona szparagowa mrożona 450 g

OERLEMANS

Fasolka zielona szparagowa mrożona

450 g
15,53 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.7
z 132 opinii
HORTEX Bób zielony mrożony 450 g

HORTEX

Bób zielony mrożony

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2028

5.0
z 75 opinii
HORTEX Mix fasolek 400 g

HORTEX

Mix fasolek

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.9
z 28 opinii
PROSTE HISTORIE Fasolka szparagowa żółta cała 450 g

PROSTE HISTORIE

Fasolka szparagowa żółta cała

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027


BONDUELLE Edamame mrożone 1 kg

BONDUELLE

Edamame mrożone

1 kg
43,99 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 364 opinii
HORTEX Brokuły różyczki mrożone 450 g

HORTEX

Brokuły różyczki mrożone

450 g
24,20 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 69 opinii
Nowość
PROSTE HISTORIE Zielone brokuły różyczki 450 g

PROSTE HISTORIE

Zielone brokuły różyczki

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 56 opinii
HORTEX Mix brokuł i kalafior 450 g

HORTEX

Mix brokuł i kalafior

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027

5.0
z 43 opinii
BONDUELLE Ryż w 100% z brokuła 400 g

BONDUELLE

Ryż w 100% z brokuła

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 37 opinii
BONDUELLE Ryż w 100% z kalafiora 400 g

BONDUELLE

Ryż w 100% z kalafiora

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 234 opinii
HORTEX Kalafior różyczki mrożone 450 g

HORTEX

Kalafior różyczki mrożone

450 g
23,53 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027

4.8
z 33 opinii
OERLEMANS Kalafior mrożony 450 g

OERLEMANS

Kalafior mrożony

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 47 opinii
PROSTE HISTORIE Kalafior różyczki 450 g

PROSTE HISTORIE

Kalafior różyczki

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.9
z 49 opinii
PROSTE HISTORIE Brukselka 450 g

PROSTE HISTORIE

Brukselka

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

4.9
z 219 opinii
HORTEX Brukselka mrożona 450 g

HORTEX

Brukselka mrożona

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 25 opinii
BONDUELLE Ryż w 100% z cukinii 400 g

BONDUELLE

Ryż w 100% z cukinii

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 8 opinii
BONDUELLE Pieczone bataty mrożone 1 kg

BONDUELLE

Pieczone bataty mrożone

1 kg
28,99 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

4.7
z 3 opinii
BONDUELLE Mieszanka grzybów mrożona 1 kg

BONDUELLE

Mieszanka grzybów mrożona

1 kg
49,99 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.7
z 3 opinii
BONDUELLE Pieczone ziemniaki mrożone 2.5 kg

BONDUELLE

Pieczone ziemniaki mrożone

2.5 kg
28,00 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 29 opinii
BONDUELLE Mieszanka warzywna Królewska mrożona 400 g

BONDUELLE

Mieszanka warzywna Królewska mrożona

400 g
22,23 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 27 opinii
BIO INSIDE Fasola edamame łuskana mrożona BIO 300 g

BIO INSIDE

Fasola edamame łuskana mrożona BIO

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store