Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Warzywa
Fasolka, groszek i bób
HORTEX Bób zielony mrożony
Bób zielony mrożony HORTEX 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 132 opinii

HORTEX Bób zielony mrożony

450 g
HORTEX

Cena12,99 zł
28,87 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Bób znany jest przede wszystkim ze swojego niezwykle intensywnego smaku, który potrafi podkreślić wiele potraw. Bardzo dobrze sprawdza się na przykład w połączeniu z rozgrzanym masłem czy sosem czosnkowym, a także z wieloma warzywami. Może być dodawany do sałatek, sosów, a czasami nawet dań głównych.
Oferujemy Państwu opakowanie o pojemności 450 gram, zawierające zielony bób mrożony. Hortex zadbał o to, aby produkt charakteryzował się wysoką jakością oraz łatwością jego przygotowania - bób może byćgotowy do spożycia już nawet w dwadzieścia minut od momentu wyjęcia go z zamrażalnika.

Cechy

wysoka zawartość błonnika

100 % natury


HORTEX Bób zielony mrożony


Produkt dostępny
Data przydatności: 24.01.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
308.00 kJ
3.7%
Wartość energetyczna (kcal)
73.00 kcal
3.7%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
7.80 g
3.0%
w tym cukry (g)
2.60 g
2.9%
Błonnik (g)
5.60 g
Białko (g)
6.80 g
13.6%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
132 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
8%
3
2%
2
2%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry produkt dobrze zamrożony idealny smak bobu
11.03.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrej jakości mrożonki
12.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super jakość
05.01.2026
0
0
MONIKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Kocham bób
10.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️❤️
20.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bób jest malutki jak groszek a nie taki jak na zdjęciu.
24.02.2025
2
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Bób Hortexu kiedyś był duży i dobrze zblanszowany. Aktualnie to bób mini, którego nie da się dobrze ugotować.
15.02.2025
1
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Szału nie ma, ale można zjeść.
19.12.2024
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️Od dzieciństwa zawsze byłam amatorką bobu i zawsze czekałam na pierwszy bób przeważnie na przełomie czerwca/lipca, dlatego cieszę się , że teraz jest bób mrożony- ale zachowuje te same wartości odżywcze i ten niepowtarzalny smak i zapach bobu
26.09.2024
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
💯Dla mnie najlepszy gatunkowo bób na polskim rynku- ta jakość - nic jej nie dorówna- dobry do sałatek, ugotowany na parze z dodatkiem kopru i/lub majeranku i/lub czosnku- palce lizać - lubię po prostu go ugotować i mam obiad na 2-3 dni, a oszczędność czasu liczy się bardzo dziś
16.08.2024
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
💯Idealny o każdej porze roku - zawsze świeży- trwałe wspomnienie lata
28.06.2024
0
0
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
18.06.2024
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️Jest bardzo smaczne- jako szybki letni obiad idealny , komponuje się z surówkami , świeże, dorodne boby,
24.05.2024
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę się nacięłam, bo ten bób to taki większy i w grubszej skórce (a nie młody jak z Biedronki), więc lepiej ugotować osobno i obrać, a nie wrzucać prosto na patelnię :D
22.04.2024
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Niezbyt smaczny, połamany, zielone i żółte boby. Jadłam bób mrożony kilku producentów, ten jest zdecydowanie najgorszy
08.04.2024
0
0
RAJMUND
zweryfikowano
Zgłaszam
jakość - taka sobie: wygląd - dobry: w smaku - poniżej średniej w porównaniu do świerzego
12.03.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry bób, ale mógłby być młody! (Tu bardziej do producenta)
23.02.2024
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lubię ten bób od Horteksu- bo jest zawsze świeży, ma duże owoce- to jest to, czego wymagam od bobu, przy czym jest dojrzały, jest chrupiący, i go szybko jem, po 2 dniach nie kwaśnieje tak jak inne boby, dobry do sałatek i mieszanek sałat
12.02.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Towar zgodny z opisem
19.01.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bób stary maczysty niesmaczny
15.01.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,87 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
Marka:
HORTEX
EAN:
5900477000631
Cena za kg:
28,87 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
EAN:
5900477000631

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od postaci zamrożonej):

Sposób przygotowania - bez rozmrażania. Garnek: Zawartość opakowania wsypać do wrzącej, lekko osolonej wody. Gotować do miękkości ok. 15-20 minut, odcedzić i zdjąć skórki. Bób podawać polany masłem lub z sosem czosnkowym.


Przygotowanie i stosowanie

Spożywać po obróbce termicznej.


Przechowywanie

Sposób przechowywania (temperatura / okres przechowywania): *-6 ℃ - 1 dzień **-12 ℃ - 2 tygodnie ***poniżej -18 ℃ - do daty podanej na opakowaniu Chronić przed rozmrożeniem. Nie zamrażać powtórnie. Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C.


Rodzaj przechowywania

Typ:Zamrażać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Energia w 100 g: 308 kJ/ 73 kcal

Przepisy

Przepisy Matki Natury Wiosenna sałatka z serem camembert Składniki: - Bób Hortex - 1 opakowanie - 1 ser camembert - 2 pomidory - 1 czerwona cebula - oliwki czarne i zielone - garść rukoli Sos: - 4 łyżki oliwy - 1 łyżka musztardy z ziarnami gorczycy - 2 łyżki soku z cytryny - sól, pieprz, cukier Gotowe w 20 minut Przygotowanie: Bób ugotuj w osolonym wrzątku. Wystudź i obierz. Ser zawiń w folię aluminiową i wstaw na 10 minut do piekarnika nagrzanego do temperatury 170°C. Rozłóż rukolę na talerzu, a następnie ułóż na niej bób, piórka cebuli oraz pokrojone pomidory. Ozdób oliwkami. Wymieszaj wszystkie składniki sosu i polej nim sałatkę. Następnie posyp kawałkami gorącego sera. Podawaj z chrupiącą bagietką. Więcej pysznych przepisów na: www.hortex.pl


Informacje producenta

Marka

Hortex


Marka standaryzowana

MarkaHortex

O marce

Spróbuj również innych, pysznych produktów Hortex: Hortex Zupa grzybowa Hortex Fasolka szparagowa żółta Hortex Truskawki


Dodatkowe informacje

www.hortex.pl


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość białka


Informacje dot. stylu życia

Wysoka zawartość białka


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bób


Opis produktu

Bób świetnie się przechowuje, dzięki czemu potrawy z nim zadowolą nawet najbardziej kulinarnego estetę. Mrożonym możemy cieszyć się przez cały rok. Pasuje zarówno do dań głównych, sałatek oraz przekąsek, a także konsumowany sam bez żadnych dodatków

Pochodzenie

:Miejsce pochodzenia: Unia Europejska

Produkty z kategorii Fasolka, groszek i bób

4.9
z 433 opinii
HORTEX Groszek zielony mrożony 450 g

HORTEX

Groszek zielony mrożony

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 258 opinii
BONDUELLE Groszek zielony mrożony 400 g

BONDUELLE

Groszek zielony mrożony

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 225 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 242 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa żółta cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa żółta cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 105 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 388 opinii
HORTEX Fasola szparagowa zielona cięta mrożona 450 g

HORTEX

Fasola szparagowa zielona cięta mrożona

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 300 opinii
HORTEX Fasola szparagowa żółta cała mrożona 450 g

HORTEX

Fasola szparagowa żółta cała mrożona

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
4.9
z 94 opinii
BIO INSIDE Groszek zielony mrożony BIO 300 g

BIO INSIDE

Groszek zielony mrożony BIO

300 g
30,83 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.7
z 132 opinii
HORTEX Bób zielony mrożony 450 g

HORTEX

Bób zielony mrożony

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2028
4.9
z 128 opinii
OERLEMANS Fasolka zielona szparagowa mrożona 450 g

OERLEMANS

Fasolka zielona szparagowa mrożona

450 g
15,53 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 75 opinii
HORTEX Mix fasolek 400 g

HORTEX

Mix fasolek

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 28 opinii
PROSTE HISTORIE Fasolka szparagowa żółta cała 450 g

PROSTE HISTORIE

Fasolka szparagowa żółta cała

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
BONDUELLE Edamame mrożone 1 kg

BONDUELLE

Edamame mrożone

1 kg
43,99 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Produkty marki HORTEX

4.9
z 502 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 306 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
16,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,55 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 501 opinii
HORTEX Wiśnie bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Wiśnie bez pestek mrożone

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 441 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 107 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.7
z 28 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
29,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
HORTEX Śliwki węgierki bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Śliwki węgierki bez pestek mrożone

450 g
26,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.7
z 49 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
31,51 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 690 opinii
HORTEX Truskawki mrożone 450 g

HORTEX

Truskawki mrożone

450 g
26,64 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
35,53 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 278 opinii
HORTEX Maliny mrożone 280 g

HORTEX

Maliny mrożone

280 g
74,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store