Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Warzywa
Fasolka, groszek i bób
BIO INSIDE Groszek zielony mrożony BIO
Groszek zielony mrożony BIO BIO INSIDE 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 94 opinii

BIO INSIDE Groszek zielony mrożony BIO

300 g
BIO INSIDE
Niemcy

Cena9,25 zł
30,83 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2027
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
94 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
3%
3
0%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko jak należy , smak dobry dziecko uradowane więc jest i 5 gwiazdek
13.01.2025
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak inne produkty tej marki - super
17.06.2024
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Największym atutem mrożonki Groszek zielony BIO jest wyjątkowa, super jakość surowca. Odmiana groszku jest niespotykana, a ponadto zadbano o jego sortowanie i mrożenie. Dostarczono również w idealnym stanie zamrożenia.
20.10.2023
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
10.05.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny jak swiezy
11.01.2023
0
0
Alda
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny, drobny groszek
29.11.2022
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Drobny, ziarenka bez pęknięć
21.10.2022
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Normalna
15.10.2022
0
0
Stefania
zweryfikowano
Zgłaszam
Wysoka jakosc, polecam
22.08.2022
0
0
Ghenifer
zweryfikowano
Zgłaszam
JAKOŚĆ
17.08.2022
0
0
Camila
zweryfikowano
Zgłaszam
Porządku
26.06.2022
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne!
21.02.2022
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny, użyłam do risotta.
29.01.2022
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Znakomita usługa. Jestem zadowolona z jakości produktów i ich wyglądu.
18.01.2022
0
0
Hania
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy
17.01.2022
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Drobny i słodki, pyszny!
17.01.2022
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Super jakość, małe młode ziarenka
14.01.2022
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny młody groszek, do sałatek albo jako dodatek do dania.
14.01.2022
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
super jakość
20.12.2021
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
W całości lub do zupy krem z groszku - idealny
08.12.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
30,83 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO INSIDE
EAN:
4026813000132
Cena za kg:
30,83 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
BIO INSIDE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
4026813000132

Produkty z kategorii Fasolka, groszek i bób

4.9
z 433 opinii
HORTEX Groszek zielony mrożony 450 g

HORTEX

Groszek zielony mrożony

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 258 opinii
BONDUELLE Groszek zielony mrożony 400 g

BONDUELLE

Groszek zielony mrożony

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 225 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 241 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa żółta cała mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa żółta cała mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 104 opinii
BONDUELLE Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona 400 g

BONDUELLE

Fasolka szparagowa zielona cięta mrożona

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 388 opinii
HORTEX Fasola szparagowa zielona cięta mrożona 450 g

HORTEX

Fasola szparagowa zielona cięta mrożona

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 300 opinii
HORTEX Fasola szparagowa żółta cała mrożona 450 g

HORTEX

Fasola szparagowa żółta cała mrożona

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
4.9
z 94 opinii
BIO INSIDE Groszek zielony mrożony BIO 300 g

BIO INSIDE

Groszek zielony mrożony BIO

300 g
30,83 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 127 opinii
OERLEMANS Fasolka zielona szparagowa mrożona 450 g

OERLEMANS

Fasolka zielona szparagowa mrożona

450 g
15,53 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.7
z 131 opinii
HORTEX Bób zielony mrożony 450 g

HORTEX

Bób zielony mrożony

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2028
5.0
z 75 opinii
HORTEX Mix fasolek 400 g

HORTEX

Mix fasolek

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 28 opinii
PROSTE HISTORIE Fasolka szparagowa żółta cała 450 g

PROSTE HISTORIE

Fasolka szparagowa żółta cała

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
BONDUELLE Edamame mrożone 1 kg

BONDUELLE

Edamame mrożone

1 kg
43,99 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Produkty marki BIO INSIDE

5.0
z 27 opinii
BIO INSIDE Fasola edamame łuskana mrożona BIO 300 g

BIO INSIDE

Fasola edamame łuskana mrożona BIO

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 51 opinii
BIO INSIDE Brokuły mrożone BIO 300 g

BIO INSIDE

Brokuły mrożone BIO

300 g
38,30 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 54 opinii
BIO INSIDE Szpinak mrożony BIO 400 g

BIO INSIDE

Szpinak mrożony BIO

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 39 opinii
BIO INSIDE Krewetki królewskie mrożone BIO 160 g

BIO INSIDE

Krewetki królewskie mrożone BIO

160 g
312,44 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store