Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Warzywa
Brokuły, kalafiory i brukselka
BIO INSIDE Brokuły mrożone BIO
Brokuły mrożone BIO BIO INSIDE 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 51 opinii

BIO INSIDE Brokuły mrożone BIO

300 g
BIO INSIDE
Niemcy

Cena11,49 zł
38,30 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2028
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
51 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
4%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dojechało zamrożone, jeszcze nie jadłam
13.03.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakościowo są to dobre dla mnie brokuły.
26.06.2024
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne,polecam
05.03.2024
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Różyczki brokuła są bardzo małe w porównaniu do BIO mrożonych warzyw z innych firm. W opakowaniu zawsze jest sporo drobin, które są mało użyteczne. Wiele jest też różyczek z żółtym odcieniem.
26.10.2023
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Różyczki mogłyby być większe ale produkt jest smaczny
10.07.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję ten produkt ponownie i spełnia moje oczekiwania
25.06.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne brokuły, wyglądały dobrze i doskonale smakowały.
05.06.2023
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
....... .. ... . Wygoda
29.04.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Piękne porcje
27.04.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko ok
07.11.2022
0
0
Anna Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, jako jedyna w rodzinie lubię brokuły.
26.08.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam!
05.08.2022
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Super, bardzo smaczne
31.05.2022
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo fajne, różyczki dość drobne
29.01.2022
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!
12.07.2021
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt ok
17.04.2021
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkty mrożone tej firmy godne polecenia
16.02.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
38,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO INSIDE
EAN:
4026813000163
Cena za kg:
38,30 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
BIO INSIDE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
4026813000163

Produkty z kategorii Brokuły, kalafiory i brukselka

4.9
z 51 opinii
BIO INSIDE Brokuły mrożone BIO 300 g

BIO INSIDE

Brokuły mrożone BIO

300 g
38,30 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 363 opinii
HORTEX Brokuły różyczki mrożone 450 g

HORTEX

Brokuły różyczki mrożone

450 g
24,20 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 69 opinii
Nowość
PROSTE HISTORIE Zielone brokuły różyczki 450 g

PROSTE HISTORIE

Zielone brokuły różyczki

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 56 opinii
HORTEX Mix brokuł i kalafior 450 g

HORTEX

Mix brokuł i kalafior

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
5.0
z 43 opinii
BONDUELLE Ryż w 100% z brokuła 400 g

BONDUELLE

Ryż w 100% z brokuła

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 37 opinii
BONDUELLE Ryż w 100% z kalafiora 400 g

BONDUELLE

Ryż w 100% z kalafiora

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 234 opinii
HORTEX Kalafior różyczki mrożone 450 g

HORTEX

Kalafior różyczki mrożone

450 g
23,53 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
4.8
z 33 opinii
OERLEMANS Kalafior mrożony 450 g

OERLEMANS

Kalafior mrożony

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 47 opinii
PROSTE HISTORIE Kalafior różyczki 450 g

PROSTE HISTORIE

Kalafior różyczki

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 49 opinii
PROSTE HISTORIE Brukselka 450 g

PROSTE HISTORIE

Brukselka

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 219 opinii
HORTEX Brukselka mrożona 450 g

HORTEX

Brukselka mrożona

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BIO INSIDE

5.0
z 27 opinii
BIO INSIDE Fasola edamame łuskana mrożona BIO 300 g

BIO INSIDE

Fasola edamame łuskana mrożona BIO

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.8
z 54 opinii
BIO INSIDE Szpinak mrożony BIO 400 g

BIO INSIDE

Szpinak mrożony BIO

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 94 opinii
BIO INSIDE Groszek zielony mrożony BIO 300 g

BIO INSIDE

Groszek zielony mrożony BIO

300 g
30,83 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 39 opinii
BIO INSIDE Krewetki królewskie mrożone BIO 160 g

BIO INSIDE

Krewetki królewskie mrożone BIO

160 g
312,44 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store