Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Warzywa
Brokuły, kalafiory i brukselka
PROSTE HISTORIE Kalafior różyczki
Kalafior różyczki PROSTE HISTORIE 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 47 opinii

PROSTE HISTORIE Kalafior różyczki

450 g
PROSTE HISTORIE
Polska

Cena8,49 zł
18,87 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Chrupiący kalafior to lekki i dietetyczny dodatek do dań głównych, zup warzywnych i zup kremów. Ma delikatny, ale charakterystyczny smak i jest bardzo prosty w przygotowaniu. Można go opiekać, gotować i dodawać do potraw duszonych – za każdym razem smakuje rewelacyjnie!


Cechy

mrożony tuż po zebraniu

100 % polskich warzyw

wysoka zawartość błonnika i białka


PROSTE HISTORIE Kalafior różyczki


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.09.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
105.00 kJ
1.3%
Wartość energetyczna (kcal)
25.00 kcal
1.3%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
2.50 g
1.0%
w tym cukry (g)
0.20 g
0.2%
Błonnik (g)
2.20 g
Białko (g)
2.20 g
4.4%
Sól (g)
0.05 g
0.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
47 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
6%
3
4%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
z masłem pychota
15.02.2026
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Duże różyczki, produkt dostarczony bez rozmrożenia
14.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Sporo twardych elementów kalafiora, które normalnie się odrzuca
07.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
01.01.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Wydawało mi się, że oceniam smak, ewentualnie też wykonanie potraw, których Państwo przecież nie robią. Jeśli chodzi o Frisco właściwie wszystko jest idealnie. A mrożone różyczki kalafiora są takie sobie ;-)
11.06.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
25.04.2025
0
0
janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Wojtek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
ALEKSANDRA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,87 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
IGLOTEX
Marka:
PROSTE HISTORIE
EAN:
5902162342910
Cena za kg:
18,87 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
PROSTE HISTORIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
IGLOTEX
EAN:
5902162342910

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Instrukcje dotyczące przyrządzenia(Od postaci zamrożonej):

Sposób na chrupiący kalafior: Zamrożony kalafior wyjąć z opakowania i włożyć do garnka. Następnie kalafior zalać wrzątkiem, odczekać 3 minuty i odcedzić. Gotowy kalafior można użyć do sałatek lub podsmażyć na patelni z dodatkiem masła.

Gotować we wrzątku(Od postaci zamrożonej):

1. Bez rozmrażania. Kalafior wyjąć z opakowania i wrzucić do około 1,5 litra gotującej się, osolonej wody z dodatkiem łyżki masła. 2. Następnie kalafior delikatnie przemieszać, aby nie przylegał do dna. Gotować na wolnym ogniu około 10 minut. Po ugotowaniu odcedzić. 3. Gotowy kalafior można polać roztopionym masłem z bułką tartą.


Przygotowanie i stosowanie

Gotowy do spożycia po obróbce cieplnej.


Przechowywanie

Warunki przechowywania: - w temperaturze -6 °C: 1 tydzień - w temperaturze -12 °C: 1 miesiąc - w temperaturze poniżej -18 °C: do końca daty minimalnej trwałości podanej wyżej na opakowaniu. Chronić przed rozmrożeniem. Wyrób rozmrożony nie kwalifikuje się do powtórnego zamrożenia.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Różyczki kalafiora dają wiele możliwości! Możesz je przyrządzić tak jak zwykle albo zupełnie inaczej. Kalafior po polsku Ugotowane różyczki polej masłem z bułką tartą, posyp pokrojonym, ugotowanym jajkiem i szczypiorkiem. Kalafior z orzechami i sosem pleśniowym Ugotowany kalafior podaj z sosem z sera pleśniowego i posyp orzechami włoskimi. Kolejny pomysł? Rozpuść masło, dodaj czosnek, otartą skórkę cytryny. Ugotowany kalafior polej sosem i posyp parmezanem.


Informacje producenta

Marka

Proste Historie


Marka standaryzowana

MarkaProste Historie

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Chrupiący kalafior to lekki i dietetyczny dodatek do dań głównych, zup warzywnych i zup kremów. Ma delikatny, ale charakterystyczny smak i jest bardzo prosty w przygotowaniu. Można go opiekać, gotować i dodawać do potraw duszonych – za każdym razem smakuje rewelacyjnie!


O marce

Proste Historie to gotowanie z kilku składników połączonych w pyszne domowe danie. To wiele produktów i smacznych pomysłów na wspaniały, 3-daniowy obiad: zupę, drugie danie i deser. Prostymi Historiami dzielimy się codziennie przy wspólnym stole. Poznaj jedną z nich.


O producencie

Polska firma 100 %


Dodatkowe informacje

Te i wiele innych przepisów znajdziesz na: prostehistorie.com.pl instagram.com/prostehistorie facebook.com/prostehistorie infolinia 801 801 188 Opłata zgodna z taryfą Twojego operatora.


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość błonnika i białka


Informacje dot. stylu życia

Wysoka zawartość białka


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chrupiący kalafior

Produkty z kategorii Brokuły, kalafiory i brukselka

4.9
z 363 opinii
HORTEX Brokuły różyczki mrożone 450 g

HORTEX

Brokuły różyczki mrożone

450 g
24,20 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 234 opinii
HORTEX Kalafior różyczki mrożone 450 g

HORTEX

Kalafior różyczki mrożone

450 g
23,53 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
4.9
z 51 opinii
BIO INSIDE Brokuły mrożone BIO 300 g

BIO INSIDE

Brokuły mrożone BIO

300 g
38,30 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 56 opinii
HORTEX Mix brokuł i kalafior 450 g

HORTEX

Mix brokuł i kalafior

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
5.0
z 69 opinii
Nowość
PROSTE HISTORIE Zielone brokuły różyczki 450 g

PROSTE HISTORIE

Zielone brokuły różyczki

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 43 opinii
BONDUELLE Ryż w 100% z brokuła 400 g

BONDUELLE

Ryż w 100% z brokuła

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 37 opinii
BONDUELLE Ryż w 100% z kalafiora 400 g

BONDUELLE

Ryż w 100% z kalafiora

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 219 opinii
HORTEX Brukselka mrożona 450 g

HORTEX

Brukselka mrożona

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 33 opinii
OERLEMANS Kalafior mrożony 450 g

OERLEMANS

Kalafior mrożony

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 47 opinii
PROSTE HISTORIE Kalafior różyczki 450 g

PROSTE HISTORIE

Kalafior różyczki

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 49 opinii
PROSTE HISTORIE Brukselka 450 g

PROSTE HISTORIE

Brukselka

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

Produkty marki PROSTE HISTORIE

4.9
z 212 opinii

36% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 176 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki proste do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki proste do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 201 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 39 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe 730 g

PROSTE HISTORIE

Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe

730 g
14,04 zł/kg
Cena10,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 181 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie maliny 280 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie maliny

280 g
82,11 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 63 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z szynką i pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z szynką i pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 41 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 254 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie truskawki 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie truskawki

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 38 opinii
PROSTE HISTORIE Słodka marchewka kostka 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodka marchewka kostka

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 86 opinii
PROSTE HISTORIE Kluski śląskie z dziurką 450 g

PROSTE HISTORIE

Kluski śląskie z dziurką

450 g
17,31 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 44 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z kurczakiem 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z kurczakiem

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.7
z 22 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka kebab 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka kebab

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 118 opinii
PROSTE HISTORIE Talarki ziemniaczane bezglutenowe 600 g

PROSTE HISTORIE

Talarki ziemniaczane bezglutenowe

600 g
14,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 73 opinii
PROSTE HISTORIE Pyzy z mięsem mrożone 450 g

PROSTE HISTORIE

Pyzy z mięsem mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 82 opinii
PROSTE HISTORIE Pyzy ziemniaczane 450 g

PROSTE HISTORIE

Pyzy ziemniaczane

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 65 opinii
PROSTE HISTORIE Pierogi z mięsem 450 g

PROSTE HISTORIE

Pierogi z mięsem

450 g
26,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store