Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Dania gotowe
Drobiowe
PROSTE HISTORIE Gyros z ryżem kalafiorowym proteinowy
Gyros z ryżem kalafiorowym proteinowy PROSTE HISTORIE 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 16 opinii

PROSTE HISTORIE Gyros z ryżem kalafiorowym proteinowy

400 g
PROSTE HISTORIE
Polska

Cena14,99 zł
37,48 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

Polska Marka

28 g białka w opakowaniu

wysoka zawartość białka

niska zawartość tłuszczu

10 min i gotowe - patelnia, air fryer

aromatyczna przyprawa w saszetce


PROSTE HISTORIE Gyros z ryżem kalafiorowym proteinowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026
Tagi
Wysokobiałkowe

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
253.00 kJ
3.0%
Wartość energetyczna (kcal)
60.00 kcal
3.0%
Tłuszcz (g)
1.00 g
1.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
4.90 g
1.9%
w tym cukry (g)
1.70 g
1.9%
Błonnik (g)
1.70 g
Białko (g)
7.00 g
14.0%
Sól (g)
0.67 g
11.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2026
0
0
MARZENA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Angelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Angelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
OSKAR
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,48 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
IGLOTEX
Marka:
PROSTE HISTORIE
EAN:
5902162013018
Cena za kg:
37,48 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
PROSTE HISTORIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
IGLOTEX
EAN:
5902162013018

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Smażyć w płytkim tłuszczu(Od postaci zamrożonej):

Patelnia: 1. Bez rozmrażania. Na patelni rozgrzej 1 łyżeczkę oleju i 2 łyżki wody. Wsyp zawartość opakowania (po uprzednim wyjęciu z niego saszetki z przyprawą). 2. Smaż przez około 10 minut, bez przykrycia, od czasu do czasu mieszając. 3. Pod koniec smażenia dodaj według uznania przyprawę z saszetki dołączonej do opakowania i dokładnie wymieszaj.

Smażenie powietrzem(Od postaci zamrożonej):

Air fryer: 1. Bez rozmrażania. Zawartość opakowania (po uprzednim wyjęciu z niego saszetki z przyprawą) przełóż do kosza air fryera. 2. Ustaw na urządzeniu temperaturę 180 °C i czas 10 minut. Rozpocznij pieczenie. 3. W połowie czasu pieczenia (po 5 minutach) dodaj według uznania przyprawę z saszetki dołączonej do opakowania i całość przemieszaj.


Przygotowanie i stosowanie

Gotowy do spożycia po obróbce cieplnej.


Przechowywanie

Warunki przechowywania: - w temperaturze -6 °C: 1 tydzień - w temperaturze -12 °C: 1 miesiąc - w temperaturze poniżej -18 °C: do końca daty minimalnej trwałości podanej wyżej na opakowaniu. Chronić przed rozmrożeniem. Wyrób rozmrożony nie kwalifikuje się do powtórnego zamrożenia.


Informacje producenta

Marka

Proste Historie


Marka standaryzowana

MarkaProste Historie

Podmarka

Podmarka High Protein


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Wstęga Möbiusa


O producencie

Polska firma 100 %


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość białka

niska zawartość tłuszczu


Informacje dot. stylu życia

Wysoka zawartość białka


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Gyros z ryżem kalafiorowym

Produkty z kategorii Drobiowe

4.9
z 122 opinii
FROSTA Kurczak z kluseczkami mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z kluseczkami mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.9
z 116 opinii
FROSTA Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony

450 g
27,09 zł/kg
Cena promocyjna12,19 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
4.8
z 44 opinii
FROSTA Chicken Paella danie z kurczakiem po hiszpańsku mrożone 450 g

FROSTA

Chicken Paella danie z kurczakiem po hiszpańsku mrożone

450 g
28,18 zł/kg
Cena promocyjna12,68 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
4.9
z 37 opinii
FROSTA Danie z kurczakiem w stylu gyros mrożone 450 g

FROSTA

Danie z kurczakiem w stylu gyros mrożone

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 72 opinii
FROSTA Kurczak z makaronem po azjatycku mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z makaronem po azjatycku mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.8
z 31 opinii
FROSTA Kurczak słodko kwaśny z warzywami i ananasem 450 g

FROSTA

Kurczak słodko kwaśny z warzywami i ananasem

450 g
28,18 zł/kg
Cena promocyjna12,68 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
4.9
z 38 opinii
FROSTA Kurczak z ryżem po azjatycku mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z ryżem po azjatycku mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.8
z 19 opinii
Nowość
PROSTE HISTORIE Kurczak teriyaki proteinowy 400 g

PROSTE HISTORIE

Kurczak teriyaki proteinowy

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 14 opinii
PROSTE HISTORIE Kurczak po meksykańsku proteinowy 400 g

PROSTE HISTORIE

Kurczak po meksykańsku proteinowy

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 21 opinii
MOOROZ Pielmieni z kurczakiem mrożone 400 g

MOOROZ

Pielmieni z kurczakiem mrożone

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.9
z 16 opinii
PROSTE HISTORIE Gyros z ryżem kalafiorowym proteinowy 400 g

PROSTE HISTORIE

Gyros z ryżem kalafiorowym proteinowy

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Produkty marki PROSTE HISTORIE

4.9
z 214 opinii

36% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 176 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki proste do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki proste do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 201 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 39 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe 730 g

PROSTE HISTORIE

Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe

730 g
14,04 zł/kg
Cena10,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 118 opinii
PROSTE HISTORIE Talarki ziemniaczane bezglutenowe 600 g

PROSTE HISTORIE

Talarki ziemniaczane bezglutenowe

600 g
14,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 86 opinii
PROSTE HISTORIE Kluski śląskie z dziurką 450 g

PROSTE HISTORIE

Kluski śląskie z dziurką

450 g
17,31 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 92 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa krupnik polski z kaszą jęczmienną 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa krupnik polski z kaszą jęczmienną

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 44 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa pieczarkowa z pietruszką bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa pieczarkowa z pietruszką bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 33 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa wiosenna bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa wiosenna bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 32 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa królewska ze szpinakiem 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa królewska ze szpinakiem

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 37 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa węgierska pikantna bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa węgierska pikantna bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 30 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa pomidorowa z ryżem 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa pomidorowa z ryżem

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 254 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie truskawki 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie truskawki

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 38 opinii
PROSTE HISTORIE Słodka marchewka kostka 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodka marchewka kostka

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 41 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.8
z 63 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z szynką i pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z szynką i pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store