Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Pierogi i dania mączne
Kluski, kopytka i pyzy
PROSTE HISTORIE Kluski śląskie z dziurką
Kluski śląskie z dziurką PROSTE HISTORIE 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 86 opinii

PROSTE HISTORIE Kluski śląskie z dziurką

450 g
PROSTE HISTORIE
Polska

Cena7,79 zł
17,31 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Klasyka polskiej kuchni w kilka chwil może pojawić się na twoim stole. Kluski śląskie z dziurką pysznie smakują z sosem grzybowym i ciemnym mięsem, na przykład wieprzowiną lub dziczyzną. Miękkie, aksamitne, gotowe w mgnieniu oka – każdy się na nie skusi!


Cechy

miękkie, sprężyste ciasto

polskie ziemniaki

prosty skład


PROSTE HISTORIE Kluski śląskie z dziurką


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
615.00 kJ
7.3%
Wartość energetyczna (kcal)
147.00 kcal
7.4%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
33.00 g
12.7%
w tym cukry (g)
0.40 g
0.4%
Białko (g)
1.80 g
3.6%
Sól (g)
0.71 g
11.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
86 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Kluski jak na produkt tej klasy i za tę cenę jest ok. Lepsze niż u wielu konkurentów.👍️
07.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu śląskie, dobre
22.01.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra cena i jakosć
04.01.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre kluski.
11.12.2025
0
0
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze z różnych innych mrożonych
26.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, porcja nieduża.
13.11.2025
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne, miękkie
11.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,31 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
IGLOTEX
Marka:
PROSTE HISTORIE
EAN:
5902162270824
Cena za kg:
17,31 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
PROSTE HISTORIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
IGLOTEX
EAN:
5902162270824

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od postaci zamrożonej):

Sposób przygotowania: 1. Zamrożone kluski wyjmij z opakowania i wrzuć do około 3 litrów wrzącej, osolonej wody. Następnie kluski delikatnie przemieszaj, aby nie przylegały do dna. 2. Od chwili kiedy kluski zaczną wypływać na powierzchnię wody, gotuj je na wolnym ogniu przez około 3 minuty. 3. Ugotowane kluski wyjmij z wody i podaj je tak jak lubisz. Możesz polać sosem lub tłuszczem z dodatkiem smażonej cebuli lub innych warzyw.


Przygotowanie i stosowanie

Gotowy do spożycia po obróbce cieplnej.


Przechowywanie

Warunki przechowywania: - w temperaturze -6 °C: 1 tydzień - w temperaturze -12 °C: 1 miesiąc - w temperaturze poniżej -18 °C: do końca daty minimalnej trwałości podanej na opakowaniu. Chronić przed rozmrożeniem. Wyrób rozmrożony nie kwalifikuje się do powtórnego zamrożenia.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Kluski śląskie dają wiele możliwości! Możesz przyrządzić je tak jak zwykle albo zupełnie inaczej. Kluski śląskie z wątróbką i wiśniami Na świeżo ugotowane kluski śląskie wyłóż usmażone drobiowe wątróbkę w occie balsamicznym z wiśniami. Kluski śląskie w słodkim sosie grzybowym Usmażone podgrzybki, cebulę i boczek połącz z karmelem i wołowym bulionem. Serwuj z ugotowanymi kluskami. Kolejny pomysł? Podsmaż ugotowane kluski na złoto, posyp białym serem i okraś gorącymi skwarkami.


Informacje producenta

Marka

Proste Historie


Marka producenta

MarkaIglotex

Marka standaryzowana

MarkaProste Historie

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Klasyka polskiej kuchni w kilka chwil może pojawić się na twoim stole. Kluski śląskie z dziurką pysznie smakują z sosem grzybowym i ciemnym mięsem, na przykład wieprzowiną lub dziczyzną. Miękkie, aksamitne, gotowe w mgnieniu oka – każdy się na nie skusi!


O marce

Proste Historie to gotowanie z kilku składników połączonych w pyszne domowe danie. Prostymi Historiami dzielimy się codziennie przy wspólnym stole. Poznaj jedną z nich. Przygotuj 3-daniowy obiad Proste Historie to wiele produktów i smacznych pomysłów na wspaniały obiad. 1. zupa 2. drugie danie 3. deser


O producencie

Polska firma 100 %


Dodatkowe informacje

Te i wiele innych przepisów znajdziesz na: prostehistorie.com.pl Instagram: instagram.com/prostehistorie Facebook: facebook.com/prostehistorie infolinia 801 801 188 Opłata zgodna z taryfą Twojego operatora.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kluski śląskie

Wariant z dziurką

Produkty z kategorii Kluski, kopytka i pyzy

4.9
z 86 opinii
PROSTE HISTORIE Kluski śląskie z dziurką 450 g

PROSTE HISTORIE

Kluski śląskie z dziurką

450 g
17,31 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 82 opinii
PROSTE HISTORIE Pyzy ziemniaczane 450 g

PROSTE HISTORIE

Pyzy ziemniaczane

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 63 opinii
PROSTE HISTORIE Kopytka ziemniaczane 450 g

PROSTE HISTORIE

Kopytka ziemniaczane

450 g
17,53 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 27 opinii
JAWO Kopytka domowe mrożone 450 g

JAWO

Kopytka domowe mrożone

450 g
21,00 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
5.0
z 12 opinii
JAWO Gnocchi ziemniaczane mrożone 450 g

JAWO

Gnocchi ziemniaczane mrożone

450 g
23,09 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 12 opinii
HORTEX Kluski śląskie na patelnię z sosem pieczeniowym 400 g

HORTEX

Kluski śląskie na patelnię z sosem pieczeniowym

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.5
z 14 opinii
HORTEX Kopytka na patelnię z sosem śmietankowo-grzybowym 400 g

HORTEX

Kopytka na patelnię z sosem śmietankowo-grzybowym

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Produkty marki PROSTE HISTORIE

4.9
z 212 opinii

36% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 176 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki proste do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki proste do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 201 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 39 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe 730 g

PROSTE HISTORIE

Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe

730 g
14,04 zł/kg
Cena10,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 181 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie maliny 280 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie maliny

280 g
82,11 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 63 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z szynką i pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z szynką i pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 41 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 254 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie truskawki 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie truskawki

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 38 opinii
PROSTE HISTORIE Słodka marchewka kostka 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodka marchewka kostka

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 44 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z kurczakiem 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z kurczakiem

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.7
z 22 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka kebab 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka kebab

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 118 opinii
PROSTE HISTORIE Talarki ziemniaczane bezglutenowe 600 g

PROSTE HISTORIE

Talarki ziemniaczane bezglutenowe

600 g
14,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 73 opinii
PROSTE HISTORIE Pyzy z mięsem mrożone 450 g

PROSTE HISTORIE

Pyzy z mięsem mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 82 opinii
PROSTE HISTORIE Pyzy ziemniaczane 450 g

PROSTE HISTORIE

Pyzy ziemniaczane

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 65 opinii
PROSTE HISTORIE Pierogi z mięsem 450 g

PROSTE HISTORIE

Pierogi z mięsem

450 g
26,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.7
z 43 opinii
PROSTE HISTORIE Pierogi z serem 450 g

PROSTE HISTORIE

Pierogi z serem

450 g
24,42 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store