Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Pierogi i dania mączne
Kluski, kopytka i pyzy
HORTEX Kopytka na patelnię z sosem śmietankowo-grzybowym
Kopytka na patelnię z sosem śmietankowo grzybowym HORTEX 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 14 opinii

HORTEX Kopytka na patelnię z sosem śmietankowo-grzybowym

400 g
HORTEX
Polska

Cena14,99 zł
37,48 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Proste przygotowanie!


Cechy

saszetka z sosem w proszku

wystarczy dodać śmietankę


HORTEX Kopytka na patelnię z sosem śmietankowo-grzybowym


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.03.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
284.00 kJ
3.4%
Wartość energetyczna (kcal)
67.00 kcal
3.4%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
12.00 g
4.6%
w tym cukry (g)
2.90 g
3.2%
Błonnik (g)
2.30 g
Białko (g)
2.50 g
5.0%
Sól (g)
0.78 g
13.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
71%
4
21%
3
0%
2
0%
1
7%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez smaku,mała ilość kilka kopytek i mieszanina grzyby + brukselka twarda a sos bez smaku niepotrzebny. Pierwszy raz jadłam i więcej nie kupie.
06.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.02.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.12.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
gabi83r
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
gabi83r
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,48 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
Marka:
HORTEX
EAN:
5900477020745
Cena za kg:
37,48 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
EAN:
5900477020745

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Smażyć w płytkim tłuszczu(Od postaci zamrożonej):

Na patelnię - 10 minut sposób przygotowania - bez rozmrażania Wystarczy tylko: 1. Otworzyć opakowanie i wyjąć saszetkę z sosem w proszku. 2. Rozgrzać 2 łyżki oleju na patelni, wsypać zawartość opakowania. 3. Smażyć ok. 10 minut mieszając od czasu do czasu. 4. Pod koniec smażenia dodać sos z saszetki, 50 ml śmietanki o zawartości tłuszczu 30 % lub mleka, zagotować i wymieszać. Gotowe! 5. Podawać na gorąco. Danie smakuje równie doskonale jeśli użyjesz 50 ml wody zamiast śmietanki lub mleka.


Przygotowanie i stosowanie

Spożywać po obróbce termicznej


Przechowywanie

Chronić przed rozmrożeniem Nie zamrażać powtórnie Sposób przechowywania (temperatura / okres przechowywania) * -6 °C - 1 dzień ** -12 °C - 2 tygodnie *** poniżej -18 °C - do daty podanej na opakowaniu Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C -18


Informacje producenta

Marka

Hortex


Marka standaryzowana

MarkaHortex

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Proste przygotowanie!


O marce

Hortex ... i gotowe!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kopytka na patelnię

Wariant z sosem śmietankowo-grzybowym

Produkty z kategorii Kluski, kopytka i pyzy

4.9
z 86 opinii
PROSTE HISTORIE Kluski śląskie z dziurką 450 g

PROSTE HISTORIE

Kluski śląskie z dziurką

450 g
17,31 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 82 opinii
PROSTE HISTORIE Pyzy ziemniaczane 450 g

PROSTE HISTORIE

Pyzy ziemniaczane

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 63 opinii
PROSTE HISTORIE Kopytka ziemniaczane 450 g

PROSTE HISTORIE

Kopytka ziemniaczane

450 g
17,53 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 27 opinii
JAWO Kopytka domowe mrożone 450 g

JAWO

Kopytka domowe mrożone

450 g
21,00 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
5.0
z 12 opinii
JAWO Gnocchi ziemniaczane mrożone 450 g

JAWO

Gnocchi ziemniaczane mrożone

450 g
23,09 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 12 opinii
HORTEX Kluski śląskie na patelnię z sosem pieczeniowym 400 g

HORTEX

Kluski śląskie na patelnię z sosem pieczeniowym

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.5
z 14 opinii
HORTEX Kopytka na patelnię z sosem śmietankowo-grzybowym 400 g

HORTEX

Kopytka na patelnię z sosem śmietankowo-grzybowym

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Produkty marki HORTEX

4.9
z 441 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 502 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 28 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
29,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 306 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
16,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,55 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 501 opinii
HORTEX Wiśnie bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Wiśnie bez pestek mrożone

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 107 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 49 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
31,51 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 75 opinii
HORTEX Śliwki węgierki bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Śliwki węgierki bez pestek mrożone

450 g
26,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
35,53 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 132 opinii
HORTEX Gotowa zupa pomidorowa z makaronem 350 g

HORTEX

Gotowa zupa pomidorowa z makaronem

350 g
31,40 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.9
z 670 opinii
HORTEX Szpinak rozdrobniony mrożony 450 g

HORTEX

Szpinak rozdrobniony mrożony

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store