Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Warzywa
Marchew, buraki i dynia
HORTEX Marchew z groszkiem mrożona
Marchew z groszkiem mrożona HORTEX 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 458 opinii

HORTEX Marchew z groszkiem mrożona

450 g
HORTEX

Cena7,39 zł
16,42 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Hortex mrożone warzywa to świetny pomysł na szybki i smaczny obiad. Marchewka z groszkiem urzeka nie tylko tylko wybornym, słodkim smakiem, ale również kolorowym wyglądem. Taką mieszankę naprawdę je się oczami.Dzięki mrożonym warzywom - marchewce z groszkiem, mogą Państwo do swojej codziennej diety dostarczyć niezbędnych witamin i minerałów. Warzywa wystarczy lekko przyprawić do smaku solą i pieprzem.

Cechy

100 % natury

wysoka zawartość błonnika


HORTEX Marchew z groszkiem mrożona


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
196.00 kJ
2.3%
Wartość energetyczna (kcal)
47.00 kcal
2.4%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
6.40 g
2.5%
w tym cukry (g)
4.20 g
4.7%
Błonnik (g)
4.00 g
Białko (g)
2.60 g
5.2%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
458 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt dostarczony w bardzo dobrym stanie zamrożenia.
21.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały dodatek do drugiego dania.
18.12.2025
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna mrożonka👍️
21.11.2025
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dostarczone w b.dobrym stanie
20.10.2025
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Zdrowa pychotka❤️🚀💯
25.09.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok🔥
19.07.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Super delikatna po ugotowaniu mieszanka
31.03.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Towar zgodny z opisem
20.02.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Porządnie zapakowane, ok
25.12.2024
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Szybki czas dostawy, dobre produkty
20.12.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Już kilkakrotnie oceniałam gdyż kupuje ten produkt cyklicznie i niech to będzie moja opinią
09.12.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze
29.11.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja ulubiona mieszanka do obiadu i na sałatkę jarzynową
30.09.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Byłam zadowolona z produktu. Pozwoliło mi to na szybsze sporządzenie potrawy
28.09.2024
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️lubię
06.09.2024
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość.
19.08.2024
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
mrożonka jak mrożonka
11.07.2024
0
0
Krzesisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra markowa jakość. Polecam.
25.06.2024
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre,smaczne
07.06.2024
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze w zamrażarce
27.03.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,42 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
Marka:
HORTEX
EAN:
5900477000761
Cena za kg:
16,42 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
EAN:
5900477000761

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Podgrzewać na płycie grzejnej / palniku(Od postaci zamrożonej):

Sposób przygotowania - bez rozmrażania. Garnek: W garnku roztopić łyżkę masła, wsypać zawartość opakowania, podlać odrobiną wody i dusić ok. 12 minut. Warzywa przyprawić do smaku solą, pieprzem i sokiem z cytryny.


Przygotowanie i stosowanie

Spożywać po obróbce termicznej.


Przechowywanie

Chronić przed rozmrożeniem. Nie zamrażać powtórnie. Sposób przechowywania (temperatura / okres przechowywania) *-6 °C 1 dzień **-12 °C 2 tygodnie ***poniżej -18 °C do daty podanej na opakowaniu Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C.


Rodzaj przechowywania

Typ:Zamrażać


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C:-18


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Energia w 100 g: 216 kJ / 52 kcal

Przepisy

Przepisy Matki Natury Pasztet warzywny Składniki: - Marchewka z groszkiem Hortex - 1 opakowanie - Włoszczyzna paski Hortex - 1 opakowanie - 200 g migdałów - 6 jajek - 2 łyżeczki świeżej kolendry - 2 czerwone cebule - 1 łyżeczka startej skórki z pomarańczy - kilka łyżek oleju lub klarowanego masła - sól Gotowe w 60 minut Przygotowanie: Marchewkę z groszkiem i włoszczyznę ugotuj do miękkości w osolonej wodzie i odcedź. Następnie wrzuć je na rozgrzaną patelnię i przesmaż z zeszkloną wcześniej cebulą. Całość przykryj i duś na małym ogniu przez 10 minut (aż warzywa zmiękną). Potem odstaw do ostygnięcia i zmiksuj. Tymczasem na patelni upraż migdały (pokrusz je na małe kawałki) i połącz z gotową masą. Dodaj też skórkę z pomarańczy, posiekaną kolendrą i jajka. Wyłożoną papierem do pieczenia foremkę wypełnij przygotowaną masą i piecz ok. 30-40 minut w piekarniku nagrzanym do temperatury 170°C. Więcej pysznych przepisów na: www.hortex.pl


Informacje producenta

Marka

Hortex


Marka standaryzowana

MarkaHortex

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


O marce

Spróbuj również innych, pysznych produktów Hortex: Hortex Włoszczyzna paski Hortex Marchewka mini Hortex Buraczki purée


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość błonnika


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Marchewka z groszkiem


Opis produktu

Marchewka z groszkiem to bardzo popularna kompozycja warzyw. Najczęściej stosowana jako dodatek do dania głównego ale może stanowić również składnik do farszu lub aksamitnej zupy kremu.

Pochodzenie

:Miejsce pochodzenia: Unia Europejska

Produkty z kategorii Marchew, buraki i dynia

5.0
z 306 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
16,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,55 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 152 opinii
HORTEX Marchewka mrożona kostka 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona kostka

450 g
18,42 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 458 opinii
HORTEX Marchew z groszkiem mrożona 450 g

HORTEX

Marchew z groszkiem mrożona

450 g
16,42 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 38 opinii
PROSTE HISTORIE Słodka marchewka kostka 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodka marchewka kostka

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 245 opinii
HORTEX Dynia kostka mrożona 450 g

HORTEX

Dynia kostka mrożona

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 163 opinii
HORTEX Buraki puree mrożone 450 g

HORTEX

Buraki puree mrożone

450 g
21,09 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 32 opinii
PROSTE HISTORIE Marchewka z groszkiem 450 g

PROSTE HISTORIE

Marchewka z groszkiem

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 24 opinii
PROSTE HISTORIE Mini marchewka 450 g

PROSTE HISTORIE

Mini marchewka

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Produkty marki HORTEX

4.9
z 502 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 306 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
16,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,55 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 501 opinii
HORTEX Wiśnie bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Wiśnie bez pestek mrożone

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 441 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 107 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.7
z 28 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
29,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
HORTEX Śliwki węgierki bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Śliwki węgierki bez pestek mrożone

450 g
26,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.7
z 49 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
31,51 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 690 opinii
HORTEX Truskawki mrożone 450 g

HORTEX

Truskawki mrożone

450 g
26,64 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
35,53 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 278 opinii
HORTEX Maliny mrożone 280 g

HORTEX

Maliny mrożone

280 g
74,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store