Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Warzywa
Marchew, buraki i dynia
PROSTE HISTORIE Marchewka z groszkiem
Marchewka z groszkiem PROSTE HISTORIE 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 32 opinii

PROSTE HISTORIE Marchewka z groszkiem

450 g
PROSTE HISTORIE
Polska

Cena7,99 zł
17,76 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Prawdziwa klasyka na polskim stole! Kompozycja, która przypomina o domowych obiadach z dzieciństwa. Idealnie pasuje do delikatnych ziemniaków i wyrazistego mięsa, na przykład kotletów mielonych bądź soczystego schabowego.


Cechy

warzywa mrożone tuż po zebraniu

100 % polskich warzyw


PROSTE HISTORIE Marchewka z groszkiem


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
196.00 kJ
2.3%
Wartość energetyczna (kcal)
47.00 kcal
2.4%
Tłuszcz (g)
0.30 g
0.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.08 g
0.4%
Węglowodany (g)
6.40 g
2.5%
w tym cukry (g)
1.90 g
2.1%
Białko (g)
2.60 g
5.2%
Sól (g)
0.12 g
2.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
32 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
27.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.05.2026
0
0
Wladyslawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.04.2026
0
0
iwonna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Krystian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Marlena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.02.2026
0
0
Ania
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,76 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
IGLOTEX
Marka:
PROSTE HISTORIE
EAN:
5902162347113
Cena za kg:
17,76 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
PROSTE HISTORIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
IGLOTEX
EAN:
5902162347113

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od postaci zamrożonej):

1. Bez rozmrażania. Marchewkę z groszkiem wyjąć z opakowania i wrzucić do około 1,5 litra gotującej się, osolonej wody z dodatkiem łyżki masła i szczypty cukru. 2. Następnie warzywa delikatnie przemieszać, aby nie przylegały do dna. Gotować na wolnym ogniu około 12 minut. Po ugotowaniu odcedzić. 3. Gotową marchewkę z groszkiem można polać roztopionym masłem i posypać posiekaną natką pietruszki.


Przechowywanie

Warunki przechowywania: - w temperaturze -6 °C: 1 tydzień - w temperaturze -12 °C: 1 miesiąc - w temperaturze poniżej -18 °C: do końca daty minimalnej trwałości podanej na opakowaniu. Chronić przed rozmrożeniem. Wyrób rozmrożony nie kwalifikuje się do powtórnego zamrożenia.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Marchewka z groszkiem daje wiele możliwości! Możesz przyrządzić ją tak jak zwykle albo zupełnie inaczej. Makaronowe wstążki z marchewką, groszkiem i wędzonym łososiem Ugotowane warzywa wymieszaj ze śmietaną, wędzonym łososiem i połącz z makaronem. Szybkie curry z marchewki, groszku i dyni Do duszonych warzyw dodaj mleko kokosowe i ulubioną pastę curry. Kolejny pomysł? Do klasycznie duszonej marchewki z groszkiem dodaj ser topiony i 1 łyżkę pomarańczowej konfitury.


Informacje producenta

Marka

Proste Historie


Marka producenta

MarkaIglotex

Marka standaryzowana

MarkaProste Historie

Opis produktu

Prawdziwa klasyka na polskim stole! Kompozycja, która przypomina o domowych obiadach z dzieciństwa. Idealnie pasuje do delikatnych ziemniaków i wyrazistego mięsa, na przykład kotletów mielonych bądź soczystego schabowego.


O marce

Proste Historie to gotowanie z kilku składników połączonych w pyszne domowe danie. To wiele produktów i smacznych pomysłów na wspaniały, 3-daniowy obiad: zupę, drugie danie i deser. Prostymi Historiami dzielimy się codziennie przy wspólnym stole. Poznaj jedną z nich.


Dodatkowe informacje

Te i wiele innych przepisów znajdziesz na: prostehistorie.com.pl facebook.com/prostehistorie infolinia 801 801 188 Opłata zgodna z taryfą Twojego operatora.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Marchewka z groszkiem

Produkty z kategorii Marchew, buraki i dynia

5.0
z 306 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
16,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,55 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 38 opinii
PROSTE HISTORIE Słodka marchewka kostka 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodka marchewka kostka

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 152 opinii
HORTEX Marchewka mrożona kostka 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona kostka

450 g
18,42 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 458 opinii
HORTEX Marchew z groszkiem mrożona 450 g

HORTEX

Marchew z groszkiem mrożona

450 g
16,42 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 244 opinii
HORTEX Dynia kostka mrożona 450 g

HORTEX

Dynia kostka mrożona

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 163 opinii
HORTEX Buraki puree mrożone 450 g

HORTEX

Buraki puree mrożone

450 g
21,09 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 32 opinii
PROSTE HISTORIE Marchewka z groszkiem 450 g

PROSTE HISTORIE

Marchewka z groszkiem

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 23 opinii
PROSTE HISTORIE Mini marchewka 450 g

PROSTE HISTORIE

Mini marchewka

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Produkty marki PROSTE HISTORIE

4.9
z 212 opinii

36% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 176 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki proste do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki proste do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 201 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 39 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe 730 g

PROSTE HISTORIE

Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe

730 g
14,04 zł/kg
Cena10,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 118 opinii
PROSTE HISTORIE Talarki ziemniaczane bezglutenowe 600 g

PROSTE HISTORIE

Talarki ziemniaczane bezglutenowe

600 g
14,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 86 opinii
PROSTE HISTORIE Kluski śląskie z dziurką 450 g

PROSTE HISTORIE

Kluski śląskie z dziurką

450 g
17,31 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 92 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa krupnik polski z kaszą jęczmienną 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa krupnik polski z kaszą jęczmienną

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 44 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa pieczarkowa z pietruszką bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa pieczarkowa z pietruszką bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 33 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa wiosenna bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa wiosenna bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 32 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa królewska ze szpinakiem 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa królewska ze szpinakiem

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 37 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa węgierska pikantna bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa węgierska pikantna bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 30 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa pomidorowa z ryżem 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa pomidorowa z ryżem

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 254 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie truskawki 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie truskawki

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 38 opinii
PROSTE HISTORIE Słodka marchewka kostka 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodka marchewka kostka

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 41 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.8
z 63 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z szynką i pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z szynką i pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store