Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Frytki i ziemniaczki
Karbowane
PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe
Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe PROSTE HISTORIE 750g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

36% taniej

4.9
z 212 opinii

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
PROSTE HISTORIE
Polska

Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
9,32 zł/kg
10,99 zł
cena przed obniżką (36% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Produkt certyfikowany przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej


Cechy

na oleju słonecznikowym

100 % polskich ziemniaków

produkt bezglutenowy

100 % wyselekcjonowanych ziemniaków


PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2027
Dostępne warianty
PROSTE HISTORIE Frytki proste do piekarnika bezglutenowe
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
476.00 kJ
5.7%
Wartość energetyczna (kcal)
113.00 kcal
5.7%
Tłuszcz (g)
3.80 g
5.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
16.00 g
6.2%
w tym cukry (g)
< 0.10 g
Białko (g)
2.20 g
4.4%
Sól (g)
0.05 g
0.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
212 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
super.
29.06.2026
1
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie do końca dobrze się pieką. Po wyjciu z piekarnika przypominają miękką gąbkę, tylko na końcach są fajnie zapieczone.
21.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smaczne
27.07.2025
0
1
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry dodatek do produktów zasadniczych takich jak mieso czy jarzyny.
08.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,32 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
750 g
Dostawca:
IGLOTEX
Marka:
PROSTE HISTORIE
EAN:
5902162350816
Cena za kg:
9,32 zł/kg
Waga:
750 g
Marka:
PROSTE HISTORIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
IGLOTEX
EAN:
5902162350816

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Piec w piekarniku(Od postaci zamrożonej):

W piekarniku: Zamrożoną porcję frytek rozłóż na blasze piekarnika podgrzanego uprzednio do temperatury 220 ℃ (z funkcją termoobiegu 200 ℃). Piecz 18-20 minut, do uzyskania właściwej chrupkości i koloru. W czasie pieczenia frytki kilkakrotnie przemieszaj. Gotowe w 18-20 minut

Smażyć w głębokim tłuszczu(Od postaci zamrożonej):

W głębokim oleju: Zamrożoną porcję frytek wrzuć na głęboki olej podgrzany uprzednio do temperatury 175 ℃. Smaż około 4 minut, do uzyskania właściwej chrupkości i koloru. Gotowe w 4 minuty

Smażyć w płytkim tłuszczu(Od postaci zamrożonej):

Na patelni: Zamrożoną porcję frytek wrzuć na patelnię z cienką warstwą mocno rozgrzanego oleju. Smaż około 10-15 minut, do uzyskania właściwej chrupkości i koloru. Frytki w trakcie smażenia należy obracać. Gotowe w 10-15 minut


Przechowywanie

Warunki przechowywania: - w temperaturze -6 °C: 1 tydzień - w temperaturze -12 °C: 1 miesiąc - w temperaturze poniżej -18 °C: do końca daty minimalnej trwałości podanej w polu kodowym. Chronić przed rozmrożeniem. Wyrób rozmrożony nie kwalifikuje się do powtórnego zamrożenia.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Produkt certyfikowany przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej Znak przekreślonego kłosa - PL-097-005


Przepisy

Frytki dają wiele możliwości! Możesz przyrządzić je tak jak zwykle albo zupełnie inaczej. Frytki z pieca z ciepłym sosem serowym Z podgrzanego mleka, śmietany i tłustego sera przygotuj sos i maczaj w nim gorące frytki. Frytki z sosem curry Upiecz frytki w piekarniku i zaserwuj z kleksem sosu curry. Kolejny pomysł? Z podgrzanej soli i suszonych ziół typu rozmaryn czy tymianek zrób smakową sól do frytek.


Informacje producenta

Marka

Proste Historie


Marka producenta

MarkaIglotex

Marka standaryzowana

MarkaProste Historie

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa

Wstęga Möbiusa

V-Label Vegan (VEBU)


Opis produktu

Produkt certyfikowany przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej


O marce

Proste Historie to gotowanie z kilku składników połączonych w pyszne domowe danie. To wiele produktów i smacznych pomysłów na wspaniały, 3-daniowy obiad: zupę, drugie danie i deser. Prostymi Historiami dzielimy się codziennie przy wspólnym stole. Poznaj jedną z nich.


O producencie

Polska firma 100 %


Dodatkowe informacje

Te i wiele innych przepisów znajdziesz na: prostehistorie.com.pl Instagram: instagram.com/prostehistorie Facebook: facebook.com/prostehistorie infolinia 801 801 188 Opłata zgodna z taryfą Twojego operatora. Wspieramy akcję Nie jem palmowego Chronię orangutany fb.com/niejempalmowego


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Frytki karbowane

Wariant do piekarnika

Produkty z kategorii Karbowane

4.9
z 212 opinii

36% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 281 opinii
AVIKO Zig Zag Frytki karbowane mrożone 750 g

AVIKO Zig Zag

Frytki karbowane mrożone

750 g
15,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027

Produkty marki PROSTE HISTORIE

4.9
z 176 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki proste do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki proste do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 201 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 39 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe 730 g

PROSTE HISTORIE

Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe

730 g
14,04 zł/kg
Cena10,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 118 opinii
PROSTE HISTORIE Talarki ziemniaczane bezglutenowe 600 g

PROSTE HISTORIE

Talarki ziemniaczane bezglutenowe

600 g
14,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 86 opinii
PROSTE HISTORIE Kluski śląskie z dziurką 450 g

PROSTE HISTORIE

Kluski śląskie z dziurką

450 g
17,31 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 63 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z szynką i pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z szynką i pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 41 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 92 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa krupnik polski z kaszą jęczmienną 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa krupnik polski z kaszą jęczmienną

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 44 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa pieczarkowa z pietruszką bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa pieczarkowa z pietruszką bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 32 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa królewska ze szpinakiem 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa królewska ze szpinakiem

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 33 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa wiosenna bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa wiosenna bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 37 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa węgierska pikantna bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa węgierska pikantna bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 30 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa pomidorowa z ryżem 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa pomidorowa z ryżem

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 254 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie truskawki 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie truskawki

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 38 opinii
PROSTE HISTORIE Słodka marchewka kostka 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodka marchewka kostka

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 156 opinii
PROSTE HISTORIE Cząstki ziemniaczane ze skórką bezglutenowe 600 g

PROSTE HISTORIE

Cząstki ziemniaczane ze skórką bezglutenowe

600 g
13,32 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store