Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Owoce
Owoce pestkowe
HORTEX Śliwki węgierki bez pestek mrożone
Śliwki węgierki bez pestek mrożone HORTEX 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 75 opinii

HORTEX Śliwki węgierki bez pestek mrożone

450 g
HORTEX

Cena11,99 zł
26,64 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Hortex przedstawia Państwu najwyższej jakości mrożone śliwki węgierskie bez pestek, które po rozmrożeniu bardzo dobrze sprawdzają się jako dodatek do wielu posiłków i wypieków. Dzięki nim nawet zima nie będzie już straszna - śliwki znakomicie sprawdzająsię jako dodatek wypieków drożdżowych, a także bardzo dobrze komponują się z naleśnikami czy sałatkami owocowymi. Wystarczy je rozmrozić, na przykład przy użyciu ciepłej wody, aby już po kilku minutach cieszyć się wyrazistym smakiem owoców, który znakomicie sprawdzi się w każdym domu o każdej porze roku, gwarantując odpowiednie poczucie świeżości.

Cechy

100 % natury

wysoka zawartość błonnika


HORTEX Śliwki węgierki bez pestek mrożone


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.01.2027
Tagi
promocja
Powiązane promocje
HORTEX Śliwki węgierki bez pestek mrożone 450 g
promka basi 11

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
204.00 kJ
2.4%
Wartość energetyczna (kcal)
48.00 kcal
2.4%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
10.00 g
3.8%
w tym cukry (g)
10.00 g
11.1%
Błonnik (g)
1.60 g
Białko (g)
0.60 g
1.2%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
75 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
7%
3
1%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Owoc mrożony ,szczególnie GUBI smak👍️
26.06.2025
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko ok
15.01.2024
0
0
Helena
zweryfikowano
Zgłaszam
Gruba skóra, niedojrzałe, kwaśne.
21.11.2023
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
06.11.2023
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały zamiennik świeżych owoców w miesiącach zimowych. Dobre do zjedzenia na surowo i w wypiekach. Mogą też być niskokalorycznym zastępnikiem lodów.
18.03.2023
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, duże
15.01.2023
0
0
HANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
SUPER!
19.10.2022
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry produkt, polecam
25.06.2022
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Śliwki jak śliwki, rzecz w tym, że tylko Hortex ma mrożone więc wyboru nie ma. Ale mimo, że nie ma, dobre te węgierki...
26.04.2022
0
0
BENEDYKTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetne jako składnik kompotu. Powoli zużywam po kilka sztuk, nadają kolor i poprawiają smak.
24.04.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
jest ok
24.04.2022
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam, dobre i wyglądają nieźle :)
08.04.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak poprzednie
27.03.2022
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
po prostu lubię śliwki, a to jedyne które znalazłem
11.03.2022
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Większość smaczna i słodka, choć w każdej paczce jest kilka mniej dojrzałych. Często są bardzo drobne co na pewno jest minusem w stosunku do ceny.
12.01.2022
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałe na ciasto i kompot !
06.12.2021
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Na kompot super
06.10.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,64 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
Marka:
HORTEX
EAN:
5900477000600
Cena za kg:
26,64 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
EAN:
5900477000600

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Gotowe do spożycia po rozmrożeniu. Owoce mogą być również użyte do: ciast, lodów, bitej śmietany, galaretek, kompotów czy koktajli.


Przechowywanie

Chronić przed rozmrożeniem. Nie zamrażać powtórnie. Sposób przechowywania w warunkach domowych (temperatura / okres przechowywania): * -6 °C - 1 dzień ** -12 °C - 2 tygodnie *** poniżej -18 °C - do daty podanej na opakowaniu Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C


Rodzaj przechowywania

Typ:Zamrażać


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C:-18


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Śliwki są drylowane maszynowo i pomimo dołożenia z naszej strony wszelkich starań, mogą sporadycznie zawierać pestki bądź ich fragmenty.


Pozostałe informacje

Energia w 100 g: 202 kJ / 48 kcal

Przepisy

Przepisy Matki Natury Sałatka z wątróbką i śliwkami Składniki: - Śliwki bez pestek Hortex - 250 g - 400 g wątróbki drobiowej - 200 ml czerwonego wina - 80 g płatków migdałowych - 1 granat - 4 łyżki cukru - 2 łyżki mąki pszennej - 2 łyżki oleju - mieszanka sałat - rukola - papier do pieczenia Gotowe w 40 minut Przygotowanie: Na rozgrzaną, suchą patelnię wsyp płatki migdałów i często mieszając, upraż je na kolor złoty. Później przesyp je na papier i pozostaw do ostygnięcia. Następnie na patelnię wsyp cukier. Gdy zacznie się karmelizować, dodaj śliwki. Całość zalej winem i duś ok. 20 minut. Wątróbkę obtocz w mące i usmaż. Podawaj ją z sałatką i rukolą. Całość polej sosem śliwkowym i posyp uprażonymi płatkami migdałowymi i ziarnami granatu. Więcej pysznych przepisów na: www.hortex.pl


Informacje producenta

Marka

Hortex


Marka standaryzowana

MarkaHortex

O marce

Spróbuj również innych, pysznych produktów Hortex: Hortex Mieszanka kompotowa Hortex Maliny Hortex Mango


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość błonnika


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Śliwki


Opis produktu

Śliwki bez pestek znacznie skracają czas przygotowywanej potrawy. Nadają się zarówno do słodkich ciast i deserów jak i dań wytrawnych np. farszu lub sosu.

Produkty z kategorii Owoce pestkowe

5.0
z 501 opinii
HORTEX Wiśnie bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Wiśnie bez pestek mrożone

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 75 opinii
HORTEX Śliwki węgierki bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Śliwki węgierki bez pestek mrożone

450 g
26,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
5.0
z 29 opinii
PROSTE HISTORIE Soczyste wiśnie bez pestek 450 g

PROSTE HISTORIE

Soczyste wiśnie bez pestek

450 g
39,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Produkty marki HORTEX

4.9
z 501 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 305 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
16,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,55 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 501 opinii
HORTEX Wiśnie bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Wiśnie bez pestek mrożone

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 439 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 106 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.7
z 28 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
29,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 49 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
31,51 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 690 opinii
HORTEX Truskawki mrożone 450 g

HORTEX

Truskawki mrożone

450 g
26,64 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 278 opinii
HORTEX Maliny mrożone 280 g

HORTEX

Maliny mrożone

280 g
74,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
35,53 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 152 opinii
HORTEX Marchewka mrożona kostka 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona kostka

450 g
18,42 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store