Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Dania gotowe
Drobiowe
FROSTA Kurczak z makaronem po azjatycku mrożony
Kurczak z makaronem po azjatycku mrożony FROSTA 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 72 opinii

FROSTA Kurczak z makaronem po azjatycku mrożony

450 g
FROSTA
Niemcy

Cena promocyjna12,41 zł
27,58 zł/kg
13,99 zł
cena przed obniżką (11% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

100 % naturalnego smaku Przygotowaliśmy dla Ciebie naturalnie pyszne danie - bez barwników, aromatów, wzmacniaczy smaku i innych dodatków do żywności. Za to pełne smaku i najlepszych składników.


Cechy

danie gotowe

100 % naturalnego smaku - bez wzmacniaczy smaku, barwników i aromatów


FROSTA Kurczak z makaronem po azjatycku mrożony


Produkt dostępny
Data przydatności: 06.02.2027
Dostępne warianty
FROSTA Kurczak z ryżem po azjatycku mrożony
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
345.00 kJ
4.1%
Wartość energetyczna (kcal)
82.00 kcal
4.1%
Tłuszcz (g)
1.40 g
2.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
11.00 g
4.2%
w tym cukry (g)
1.50 g
1.7%
Białko (g)
5.30 g
10.6%
Sól (g)
0.84 g
14.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
72 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lubię od czasu do czasu.
27.01.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Może być, ale bez szału
17.10.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry, tani obiad
13.10.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Chyba najsmaczniejszy z tej serii gotowych dań Frosty, choć nieco za mało w nim makaronu, a ten który jest, jest za ciężki. Może by tak makaron ryżowy, albo sojowy?
19.08.2025
1
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
wygodne.....i smaczne....💯
10.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,58 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
Meduza
Marka:
FROSTA
EAN:
5900972011323
Cena za kg:
27,58 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
FROSTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
Meduza
EAN:
5900972011323

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Odgrzać w kuchence mikrofalowej(Od postaci zamrożonej):

Mikrofalówka: Zamrożone danie wsyp do naczynia z odpowiednim przykryciem. Dodaj 1 łyżkę oleju i wymieszaj. Podgrzewaj 10 minut przy mocy 800 W. Wymieszaj dokładnie w połowie czasu przygotowania i przed podaniem.

Smażyć w płytkim tłuszczu(Od postaci zamrożonej):

Patelnia: Rozgrzej na patelni 1 łyżkę oleju. Następnie wsyp zawartość opakowania. Smaż bez przykrycia przez 8 minut na średnim ogniu często mieszając.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk w białym polu kodowym. Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C. Przechowywanie w domu: * (-6 °C): 4 dni ** (-12 °C): 3 tygodnie ***(-18 °C): do daty minimalnej trwałości (patrz nadruk w białym polu kodowym) Rozmrożonego produktu ponownie nie zamrażać.


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C -18


Informacje producenta

Marka

FRoSTA


Marka standaryzowana

MarkaFRoSTA

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

100 % naturalnego smaku Przygotowaliśmy dla Ciebie naturalnie pyszne danie - bez barwników, aromatów, wzmacniaczy smaku i innych dodatków do żywności. Za to pełne smaku i najlepszych składników.


O marce

FRoSTA. Smaczna i prosta.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kurczak z makaronem po azjatycku

Produkty z kategorii Drobiowe

4.9
z 122 opinii
FROSTA Kurczak z kluseczkami mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z kluseczkami mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.8
z 44 opinii
FROSTA Chicken Paella danie z kurczakiem po hiszpańsku mrożone 450 g

FROSTA

Chicken Paella danie z kurczakiem po hiszpańsku mrożone

450 g
28,18 zł/kg
Cena promocyjna12,68 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
4.9
z 116 opinii
FROSTA Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony

450 g
27,09 zł/kg
Cena promocyjna12,19 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
4.9
z 72 opinii
FROSTA Kurczak z makaronem po azjatycku mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z makaronem po azjatycku mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 37 opinii
FROSTA Danie z kurczakiem w stylu gyros mrożone 450 g

FROSTA

Danie z kurczakiem w stylu gyros mrożone

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.8
z 31 opinii
FROSTA Kurczak słodko kwaśny z warzywami i ananasem 450 g

FROSTA

Kurczak słodko kwaśny z warzywami i ananasem

450 g
28,18 zł/kg
Cena promocyjna12,68 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
4.9
z 38 opinii
FROSTA Kurczak z ryżem po azjatycku mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z ryżem po azjatycku mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.8
z 19 opinii
Nowość
PROSTE HISTORIE Kurczak teriyaki proteinowy 400 g

PROSTE HISTORIE

Kurczak teriyaki proteinowy

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 14 opinii
PROSTE HISTORIE Kurczak po meksykańsku proteinowy 400 g

PROSTE HISTORIE

Kurczak po meksykańsku proteinowy

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 21 opinii
MOOROZ Pielmieni z kurczakiem mrożone 400 g

MOOROZ

Pielmieni z kurczakiem mrożone

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.9
z 16 opinii
PROSTE HISTORIE Gyros z ryżem kalafiorowym proteinowy 400 g

PROSTE HISTORIE

Gyros z ryżem kalafiorowym proteinowy

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Produkty marki FROSTA

4.8
z 31 opinii

33% taniej

FROSTA Burgery z kalafiora i brokuła mrożone 200 g

FROSTA

Burgery z kalafiora i brokuła mrożone

200 g
32,15 zł/kg
Cena promocyjna6,43 zł
9,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.9
z 125 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 177 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Italian style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Italian style mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.8
z 40 opinii

15% taniej

FROSTA Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami 450 g

FROSTA

Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 80 opinii
FROSTA Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew 400 g

FROSTA

Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 153 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię klasyczne 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię klasyczne

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.9
z 34 opinii
FROSTA Paluszki warzywne 300 g

FROSTA

Paluszki warzywne

300 g
30,20 zł/kg
Cena promocyjna9,06 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
4.9
z 86 opinii
Nowość
FROSTA Warzywa na patelnię wok mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię wok mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-05-2027
4.9
z 75 opinii
FROSTA Chickensy chrupiące kotleciki z kurczaka mrożone 250 g

FROSTA

Chickensy chrupiące kotleciki z kurczaka mrożone

250 g
62,76 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 122 opinii
FROSTA Kurczak z kluseczkami mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z kluseczkami mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.9
z 24 opinii

15% taniej

FROSTA Kluski z warzywami z sosem śmietankowym 450 g

FROSTA

Kluski z warzywami z sosem śmietankowym

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 44 opinii
FROSTA Warzywa do piekarnika kalafior fasola marchew 400 g

FROSTA

Warzywa do piekarnika kalafior fasola marchew

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2027
4.8
z 44 opinii
FROSTA Chicken Paella danie z kurczakiem po hiszpańsku mrożone 450 g

FROSTA

Chicken Paella danie z kurczakiem po hiszpańsku mrożone

450 g
28,18 zł/kg
Cena promocyjna12,68 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
4.9
z 116 opinii
FROSTA Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony

450 g
27,09 zł/kg
Cena promocyjna12,19 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
4.8
z 45 opinii
FROSTA Dukaty rybne mrożone 320 g

FROSTA

Dukaty rybne mrożone

320 g
31,19 zł/kg
Cena promocyjna9,98 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.9
z 248 opinii
FROSTA Szpinak siekany mrożony 450 g

FROSTA

Szpinak siekany mrożony

450 g
11,98 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store