Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Ryby i mięso
Paluszki rybne
FROSTA Steki rybne z fileta mrożone
Steki rybne z fileta mrożone FROSTA 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

17% taniej

4.9
z 327 opinii

FROSTA Steki rybne z fileta mrożone

250 g
FROSTA

Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
47,96 zł/kg
14,49 zł
cena przed obniżką (17% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Mrożone steki rybne Frosta znakomicie sprawdzają się podczas leniwych dni, kiedy poszukują Państwo szybkiego i prostego sposobu na przygotowanie smacznego obiadu. Wystarczy je delikatnie rozmrozić oraz podsmażyć na rozgrzanej patelni, aby już po kilku minutach cieszyć się znakomitym i unikalnym smakiem, idealnie komponującym się z wieloma produktami spożywczymi. Steki rybne można bez najmniejszych wątpliwości podawać z ziemniakami (zarówno ugotowanymi, jak i upieczonymi czy usmażonymi), a także z ryżemi jakimikolwiek sałatkami i surówkami. Znakomicie nadają się jako element obiadów w gronie rodziny czy znajomych.

Cechy

100 % naturalnego smaku - bez wzmacniaczy smaku, bez barwników i aromatów


FROSTA Steki rybne z fileta mrożone


Produkt dostępny
Data przydatności: 08.07.2027
Tagi
promocja
Powiązane promocje
HORTEX Szpinak rozdrobniony mrożony 450 g
promka basi 12
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
755.00 kJ
9.0%
Wartość energetyczna (kcal)
180.00 kcal
9.0%
Tłuszcz (g)
7.50 g
10.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.70 g
3.5%
Węglowodany (g)
14.00 g
5.4%
w tym cukry (g)
2.00 g
2.2%
Białko (g)
14.00 g
28.0%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
327 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Q środku ryba a nie mielonka z rybnych odpadów 👍️
10.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre i szybkie :)
23.03.2026
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne duże kawałki ryby.
09.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
31.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
19.12.2025
0
0
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
Szkoda że zawsze jest to tylko mintaj na inny gatunek wyszczególniony w opisie jeszcze nigdy nie trafiłem
26.11.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Naprawdę dobra ryba. Sprawdza się na szybki obiad
01.08.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Steki często goszczą w moim domu ❤️
21.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
kawałek bardzo smacznej ryby wiem co jem
14.07.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
30.05.2025
0
0
Ludwik
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
26.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Całkiem ok na przegryzkę, sporo panierki, ale widziały gały co brały.
02.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
47,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
Meduza
Marka:
FROSTA
EAN:
5905009022709
Cena za kg:
47,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
FROSTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
Meduza
EAN:
5905009022709

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Piec w piekarniku(Od postaci zamrożonej):

Piekarnik: Rozgrzej piekarnik do temperatury 220 °C. Zamrożone steki ułóż na blasze (możesz użyć papieru do pieczenia). Piecz przez około 18 minut (z włączonym termoobiegiem przez około 17 minut).

Smażyć w płytkim tłuszczu(Od postaci zamrożonej):

Patelnia: Na patelni rozgrzej olej. Zamrożone steki smaż na średnim ogniu przez 8 minut, od czasu do czasu przewracając.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C. Przechowywanie w domu: * (-6 °C): 4 dni ** (-12 °C): 3 tygodnie ***(-18 °C): do daty minimalnej trwałości (patrz nadruk z boku kartonika) Rozmrożonego produktu ponownie nie zamrażać.


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C -18


Rodzaj przechowywania

Typ:Zamrażać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

MSC - Certyfikat Zrównoważonego Rybołówstwa MSC, www.msc.org/pl, MSC-C-50086 FSC - Mieszany, Tektura, FSC C125136


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ryba jest surowcem naturalnym i mimo restrykcyjnej kontroli procesu filetowania, możliwe jest, że w tym produkcie znajdą się małe ości (wyrostki ościste).


Informacje producenta

Marka

FRoSTA


Marka standaryzowana

MarkaFRoSTA

Logotypy stron trzecich

FSC

MSC


Opis produktu

100 % naturalnego smaku Przygotowaliśmy dla Ciebie naturalnie pyszne Steki rybne - bez barwników, aromatów, wzmacniaczy smaku i substancji konserwujących*. Za to pełne smaku i najlepszych składników. FRoSTA. Smaczna i prosta. *Czy wiesz, że... Mrożonki nie potrzebują substancji konserwujących, dlatego w naszych Stekach rybnych ich nie znajdziesz - to proste!


O marce

Razem z FRoSTĄ chronisz morza! Dziękujemy za wybór produktu spełniającego globalne standardy MSC w zakresie zrównoważonego rybołówstwa. Razem chronimy ryby dla obecnych oraz przyszłych pokoleń. www.msc.org/pl Skąd pochodzą nasze składniki? Sprawdź na www.frosta.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Steki rybne z fileta


Dodatkowe informacje

Skąd pochodzi Twoja ryba? Skorzystaj z narzędzia FRoSTY - Fish Tracker Zeskanuj QR kod lub wejdź na www.fishtracker.pl i dowiedz się skąd pochodzi wybrana przez Ciebie ryba!

Produkty z kategorii Paluszki rybne

5.0
z 68 opinii
FROSTA Mintaj w panierce z dzikim czosnkiem mrożony 240 g

FROSTA

Mintaj w panierce z dzikim czosnkiem mrożony

240 g
58,29 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 58 opinii
FROSTA Mintaj w panierce z koperkiem mrożony 240 g

FROSTA

Mintaj w panierce z koperkiem mrożony

240 g
58,29 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
4.8
z 45 opinii
FROSTA Dukaty rybne mrożone 320 g

FROSTA

Dukaty rybne mrożone

320 g
31,19 zł/kg
Cena promocyjna9,98 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.9
z 43 opinii
FROSTA Złote paluszki serowe mrożone 270 g

FROSTA

Złote paluszki serowe mrożone

270 g
62,93 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 152 opinii

19% taniej

FROSTA Złote paluszki rybne z fileta mrożone 300 g

FROSTA

Złote paluszki rybne z fileta mrożone

300 g
40,43 zł/kg
Cena promocyjna12,13 zł
14,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 327 opinii

17% taniej

FROSTA Steki rybne z fileta mrożone 250 g

FROSTA

Steki rybne z fileta mrożone

250 g
47,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 252 opinii
FROSTA Złote paluszki rybne z fileta mrożone (opakowanie rodzinne) 450 g

FROSTA

Złote paluszki rybne z fileta mrożone (opakowanie rodzinne)

450 g
44,42 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.9
z 37 opinii
FROSTA Z�łote paluszki rybne z łososia mrożone 270 g

FROSTA

Złote paluszki rybne z łososia mrożone

270 g
68,63 zł/kg
Cena promocyjna18,53 zł
19,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.9
z 15 opinii

15% taniej

FROSTA Paluszki rybne bezglutenowe mrożone 300 g

FROSTA

Paluszki rybne bezglutenowe mrożone

300 g
63,57 zł/kg
Cena promocyjna19,07 zł
22,45 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 24 opinii
FROSTA Paluszki rybne po meksykańsku mrożone 250 g

FROSTA

Paluszki rybne po meksykańsku mrożone

250 g
65,56 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.8
z 11 opinii
FROSTA Figurki rybne z serem 264 g

FROSTA

Figurki rybne z serem

264 g
45,04 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.8
z 23 opinii
FAMILY FISH Paluszki rybne panierowane z fileta dorsza 300 g

FAMILY FISH

Paluszki rybne panierowane z fileta dorsza

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Produkty marki FROSTA

4.9
z 252 opinii
FROSTA Złote paluszki rybne z fileta mrożone (opakowanie rodzinne) 450 g

FROSTA

Złote paluszki rybne z fileta mrożone (opakowanie rodzinne)

450 g
44,42 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.9
z 125 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 177 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Italian style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Italian style mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 152 opinii

19% taniej

FROSTA Złote paluszki rybne z fileta mrożone 300 g

FROSTA

Złote paluszki rybne z fileta mrożone

300 g
40,43 zł/kg
Cena promocyjna12,13 zł
14,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 80 opinii
FROSTA Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew 400 g

FROSTA

Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 248 opinii
FROSTA Szpinak siekany mrożony 450 g

FROSTA

Szpinak siekany mrożony

450 g
11,98 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 122 opinii
FROSTA Kurczak z kluseczkami mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z kluseczkami mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.9
z 153 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię klasyczne 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię klasyczne

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.9
z 116 opinii
FROSTA Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony

450 g
27,09 zł/kg
Cena promocyjna12,19 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
4.9
z 85 opinii
Nowość
FROSTA Warzywa na patelnię wok mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię wok mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-05-2027
4.9
z 109 opinii
Nowość
FROSTA Warzywa na patelnię ulubione 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię ulubione

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.8
z 40 opinii

15% taniej

FROSTA Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami 450 g

FROSTA

Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 31 opinii

33% taniej

FROSTA Burgery z kalafiora i brokuła mrożone 200 g

FROSTA

Burgery z kalafiora i brokuła mrożone

200 g
32,15 zł/kg
Cena promocyjna6,43 zł
9,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 126 opinii

16% taniej

FROSTA Ryba z pieca z brokułami mrożona 330 g

FROSTA

Ryba z pieca z brokułami mrożona

330 g
40,88 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2027
4.9
z 75 opinii
FROSTA Chickensy chrupiące kotleciki z kurczaka mrożone 250 g

FROSTA

Chickensy chrupiące kotleciki z kurczaka mrożone

250 g
62,76 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 45 opinii
FROSTA Dukaty rybne mrożone 320 g

FROSTA

Dukaty rybne mrożone

320 g
31,19 zł/kg
Cena promocyjna9,98 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store