Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Mrożone
Ryby i mięso
Paluszki rybne

Paluszki rybne

Wróć do Ryby i mięso




4.9
z 254 opinii
FROSTA Złote paluszki rybne z fileta mrożone (opakowanie rodzinne) 450 g

FROSTA

Złote paluszki rybne z fileta mrożone (opakowanie rodzinne)

450 g
44,42 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027

4.9
z 327 opinii

17% taniej

FROSTA Steki rybne z fileta mrożone 250 g

FROSTA

Steki rybne z fileta mrożone

250 g
47,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027

4.9
z 152 opinii

19% taniej

FROSTA Złote paluszki rybne z fileta mrożone 300 g

FROSTA

Złote paluszki rybne z fileta mrożone

300 g
40,43 zł/kg
Cena promocyjna12,13 zł
14,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027

4.8
z 45 opinii
FROSTA Dukaty rybne mrożone 320 g

FROSTA

Dukaty rybne mrożone

320 g
31,19 zł/kg
Cena promocyjna9,98 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026

5.0
z 68 opinii
FROSTA Mintaj w panierce z dzikim czosnkiem mrożony 240 g

FROSTA

Mintaj w panierce z dzikim czosnkiem mrożony

240 g
58,29 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027

4.9
z 43 opinii
FROSTA Złote paluszki serowe mrożone 270 g

FROSTA

Złote paluszki serowe mrożone

270 g
62,93 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

4.9
z 37 opinii
FROSTA Złote paluszki rybne z łososia mrożone 270 g

FROSTA

Złote paluszki rybne z łososia mrożone

270 g
68,63 zł/kg
Cena promocyjna18,53 zł
19,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027

4.9
z 58 opinii
FROSTA Mintaj w panierce z koperkiem mrożony 240 g

FROSTA

Mintaj w panierce z koperkiem mrożony

240 g
58,29 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027

4.9
z 15 opinii

15% taniej

FROSTA Paluszki rybne bezglutenowe mrożone 300 g

FROSTA

Paluszki rybne bezglutenowe mrożone

300 g
63,57 zł/kg
Cena promocyjna19,07 zł
22,45 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027

4.9
z 24 opinii
FROSTA Paluszki rybne po meksykańsku mrożone 250 g

FROSTA

Paluszki rybne po meksykańsku mrożone

250 g
65,56 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026

4.8
z 11 opinii
FROSTA Figurki rybne z serem 264 g

FROSTA

Figurki rybne z serem

264 g
45,04 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027


4.8
z 23 opinii
FAMILY FISH Paluszki rybne panierowane z fileta dorsza 300 g

FAMILY FISH

Paluszki rybne panierowane z fileta dorsza

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store