Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Ryby i mięso
Paluszki rybne
FROSTA Paluszki rybne po meksykańsku mrożone
Paluszki rybne po meksykańsku mrożone FROSTA 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 24 opinii

FROSTA Paluszki rybne po meksykańsku mrożone

250 g
FROSTA

Cena16,39 zł
65,56 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
10 soczystych paluszków rybnych w pikantnej, chrupiącej panierce. Wytwarzane w 100 % z całego fileta, z zagwarantowanym brakiem ości.
Dzięki oryginalnej panierce z dodatkiem pikantnych przypraw i chipsów tortilli, paluszki meksykańskie są przysmakiem pełnym temperamentu. Na zewnątrz chrupkie, wewnątrz soczyste!
Paluszki meksykańkie FRoSTA produkowane są wyłącznie z najlepszych filetów. Surowiec przetwarzany jest w ciągu 12 godzin od chwili połowu, przez co produkt zachowuje świeżość i doskonałysmak.W procesie produkcji wyrobów rybnych wykorzystywane są specjalne techniki filetowania. Ryba jest surowcem naturalnym i mimo restrykcyjnej kontroli możliwe jest, że w tym produkcie znajdują się małe ości (wyrostki ościste).

Cechy

100 % naturalnego smaku - bez wzmacniaczy smaku, bez barwników, bez aromatów


FROSTA Paluszki rybne po meksykańsku mrożone


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.10.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
844.00 kJ
10.0%
Wartość energetyczna (kcal)
202.00 kcal
10.1%
Tłuszcz (g)
10.00 g
14.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.20 g
6.0%
Węglowodany (g)
14.00 g
5.4%
w tym cukry (g)
1.10 g
1.2%
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
0.79 g
13.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
24 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.04.2026
0
0
Jedrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.10.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.07.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.06.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2025
0
0
ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2025
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
65,56 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
Meduza
Marka:
FROSTA
EAN:
5905009025069
Cena za kg:
65,56 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
FROSTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
Meduza
EAN:
5905009025069

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Piec w piekarniku(Od postaci zamrożonej):

Piekarnik: Rozgrzej piekarnik do temperatury 220°C. Zamrożone paluszki ułóż na blasze (możesz użyć papieru do pieczenia). Piecz przez około 12-15 minut (z włączonym termoobiegiem około 8-9 minut).

Smażyć w płytkim tłuszczu(Od postaci zamrożonej):

Patelnia: Na patelni rozgrzej olej. Zamrożone paluszki smaż na średnim ogniu przez 6 minut, od czasu do czasu przewracając.


Przechowywanie

Przechowując poniżej -18°C najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk z boku kartonika. Przechowywanie w domu: *(-6°C) 4 dni; **(-12°C) 3 tygodnie; ***(-18°C) do daty minimalnej trwałości (patrz nadruk z boku kartonika) Rozmrożonego produktu ponownie nie zamrażać.


Rodzaj przechowywania

Typ:Zamrażać


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C:-18


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

MSC - www.msc.org, MSC-C-50086


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ryba jest surowcem naturalnym i mimo restrykcyjnej kontroli procesu filetowania możliwe jest, że w tym produkcie znajdą się małe ości (wyrostki ościste).


Informacje producenta

Marka

FRoSTA


Marka standaryzowana

MarkaFRoSTA

Logotypy stron trzecich

MSC


O marce

Produkt pochodzi z łowiska spełniającego standardy MSC w zakresie dobrze zarządzanego, zrównoważonego rybołówstwa. www.msc.org/pl Skąd pochodzą nasze składniki? Nie mamy tajemnic. Sprawdź na www.frostafoodtracker.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Paluszki rybne

Wariant po meksykańsku


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce z surowców krajowych i importowanych.

Produkty z kategorii Paluszki rybne

5.0
z 68 opinii
FROSTA Mintaj w panierce z dzikim czosnkiem mrożony 240 g

FROSTA

Mintaj w panierce z dzikim czosnkiem mrożony

240 g
58,29 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 58 opinii
FROSTA Mintaj w panierce z koperkiem mrożony 240 g

FROSTA

Mintaj w panierce z koperkiem mrożony

240 g
58,29 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
4.8
z 45 opinii
FROSTA Dukaty rybne mrożone 320 g

FROSTA

Dukaty rybne mrożone

320 g
31,19 zł/kg
Cena promocyjna9,98 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.9
z 43 opinii
FROSTA Złote paluszki serowe mrożone 270 g

FROSTA

Złote paluszki serowe mrożone

270 g
62,93 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 152 opinii

19% taniej

FROSTA Złote paluszki rybne z fileta mrożone 300 g

FROSTA

Złote paluszki rybne z fileta mrożone

300 g
40,43 zł/kg
Cena promocyjna12,13 zł
14,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 327 opinii

17% taniej

FROSTA Steki rybne z fileta mrożone 250 g

FROSTA

Steki rybne z fileta mrożone

250 g
47,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 252 opinii
FROSTA Złote paluszki rybne z fileta mrożone (opakowanie rodzinne) 450 g

FROSTA

Złote paluszki rybne z fileta mrożone (opakowanie rodzinne)

450 g
44,42 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.9
z 37 opinii
FROSTA Z�łote paluszki rybne z łososia mrożone 270 g

FROSTA

Złote paluszki rybne z łososia mrożone

270 g
68,63 zł/kg
Cena promocyjna18,53 zł
19,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.9
z 15 opinii

15% taniej

FROSTA Paluszki rybne bezglutenowe mrożone 300 g

FROSTA

Paluszki rybne bezglutenowe mrożone

300 g
63,57 zł/kg
Cena promocyjna19,07 zł
22,45 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 24 opinii
FROSTA Paluszki rybne po meksykańsku mrożone 250 g

FROSTA

Paluszki rybne po meksykańsku mrożone

250 g
65,56 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.8
z 11 opinii
FROSTA Figurki rybne z serem 264 g

FROSTA

Figurki rybne z serem

264 g
45,04 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.8
z 23 opinii
FAMILY FISH Paluszki rybne panierowane z fileta dorsza 300 g

FAMILY FISH

Paluszki rybne panierowane z fileta dorsza

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Produkty marki FROSTA

4.9
z 125 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 177 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Italian style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Italian style mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 80 opinii
FROSTA Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew 400 g

FROSTA

Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 153 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię klasyczne 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię klasyczne

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.9
z 85 opinii
Nowość
FROSTA Warzywa na patelnię wok mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię wok mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-05-2027
4.8
z 40 opinii

15% taniej

FROSTA Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami 450 g

FROSTA

Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 31 opinii

33% taniej

FROSTA Burgery z kalafiora i brokuła mrożone 200 g

FROSTA

Burgery z kalafiora i brokuła mrożone

200 g
32,15 zł/kg
Cena promocyjna6,43 zł
9,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 68 opinii
FROSTA Mintaj w panierce z dzikim czosnkiem mrożony 240 g

FROSTA

Mintaj w panierce z dzikim czosnkiem mrożony

240 g
58,29 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 109 opinii
Nowość
FROSTA Warzywa na patelnię ulubione 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię ulubione

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.9
z 44 opinii
FROSTA Warzywa do piekarnika kalafior fasola marchew 400 g

FROSTA

Warzywa do piekarnika kalafior fasola marchew

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2027
4.9
z 54 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Mexican style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Mexican style mix

400 g
17,98 zł/kg
Cena promocyjna7,19 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 24 opinii

15% taniej

FROSTA Kluski z warzywami z sosem śmietankowym 450 g

FROSTA

Kluski z warzywami z sosem śmietankowym

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
FROSTA Paluszki warzywne 300 g

FROSTA

Paluszki warzywne

300 g
30,20 zł/kg
Cena promocyjna9,06 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
4.9
z 110 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię w koperkiem i pietruszką 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w koperkiem i pietruszką

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
4.9
z 75 opinii
FROSTA Chickensy chrupiące kotleciki z kurczaka mrożone 250 g

FROSTA

Chickensy chrupiące kotleciki z kurczaka mrożone

250 g
62,76 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 122 opinii
FROSTA Kurczak z kluseczkami mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z kluseczkami mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store