Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Dania gotowe
Rybne
FROSTA Ryba z pieca z brokułami mrożona
Ryba z pieca z brokułami mrożona FROSTA 330g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

16% taniej

5.0
z 126 opinii

FROSTA Ryba z pieca z brokułami mrożona

330 g
FROSTA

Cena promocyjna13,49 zł
40,88 zł/kg
15,99 zł
cena przed obniżką (16% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Filety z mintaja z brokułami i sosem na bazie śmietany, posypane prażonymi płatkami migdałów, do zapiekania. Produkt głęboko mrożony.

Cechy

100% naturalnego smaku - bez wzmacniaczy smaku, bez barwników i aromatów

z fileta


FROSTA Ryba z pieca z brokułami mrożona


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.04.2027
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
501.00 kJ
6.0%
Wartość energetyczna (kcal)
120.00 kcal
6.0%
Tłuszcz (g)
7.40 g
10.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.30 g
21.5%
Węglowodany (g)
2.40 g
0.9%
w tym cukry (g)
0.90 g
1.0%
Białko (g)
11.00 g
22.0%
Sól (g)
0.72 g
12.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
126 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna rybka:)
26.10.2025
0
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo mi się podoba - wstawiasz do piekarnika i gotowe. Były kiedyś inne smaki, szkoda że Frosta przestała je robić.
23.09.2025
2
0
Mag
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny
23.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
40,88 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
330 g
Dostawca:
Meduza
Marka:
FROSTA
EAN:
5900972008743
Cena za kg:
40,88 zł/kg
Waga:
330 g
Marka:
FROSTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
Meduza
EAN:
5900972008743

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Odgrzać w kuchence mikrofalowej(Od postaci zamrożonej):

Mikrofalówka: Zamrożoną rybę w tacce włóż do mikrofalówki. Podgrzewaj przy mocy 600 W przez 13 minut.

Piec w piekarniku(Od postaci zamrożonej):

Piekarnik: Piekarnik rozgrzej do temperatury 220 °C (z włączonym termoobiegiem do 200 °C). Zamrożoną rybę w tacce włóż do piekarnika. Piecz przez około 35 minut.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C. Przechowywanie w domu: * (-6 °C): 4 dni ** (-12 °C): 3 tygodnie *** (-18 °C): do daty minimalnej trwałości (patrz nadruk z boku kartonika) Rozmrożonego produktu ponownie nie zamrażać.


Rodzaj przechowywania

Typ:Zamrażać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

MSC - Certyfikat Zrównoważonego Rybołówstwa MSC, www.msc.org/pl, MSC-C-50086 FSC - www.fsc.org, Mieszany, Opakowanie, Wspieranie odpowiedzialnego leśnictwa, FSC C110875


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ryba jest surowcem naturalnym i mimo restrykcyjnej kontroli procesu filetowania możliwe jest, że w tym produkcie znajdą się małe ości (wyrostki ościste).


Informacje producenta

Marka

FRoSTA


Marka standaryzowana

MarkaFRoSTA

Logotypy stron trzecich

FSC

MSC


Opis produktu

100 % naturalnego smaku Przygotowaliśmy dla Ciebie naturalnie pyszne Ryby z pieca - bez barwników, aromatów, wzmacniaczy smaku i innych dodatków do żywności. Za to pełne smaku i najlepszych składników. FRoSTA. Smaczna i prosta. Czy wiesz, że... Mrożonki nie potrzebują substancji konserwujących, dlatego w naszych Rybach z pieca ich nie znajdziesz - to proste!


O marce

Razem z FRoSTĄ chronisz morza! Dziękujemy za wybór produktu spełniającego globalne standardy MSC w zakresie zrównoważonego rybołówstwa. Razem chronimy ryby dla obecnych oraz przyszłych pokoleń. www.msc.org/pl Skąd pochodzą nasze składniki? Sprawdź na www.frosta.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ryba z pieca

Wariant z brokułami

Produkty z kategorii Rybne

4.9
z 56 opinii
FROSTA Paella danie z krewetkami i kurczakiem po hiszpańsku mrożona 400 g

FROSTA

Paella danie z krewetkami i kurczakiem po hiszpańsku mrożona

400 g
33,73 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 126 opinii

16% taniej

FROSTA Ryba z pieca z brokułami mrożona 330 g

FROSTA

Ryba z pieca z brokułami mrożona

330 g
40,88 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2027
4.9
z 90 opinii

16% taniej

FROSTA Ryba z pieca ze szpinakiem mrożona 360 g

FROSTA

Ryba z pieca ze szpinakiem mrożona

360 g
37,47 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
4.9
z 31 opinii
Nowość
FROSTA Krewetki z ryżem w stylu orientalnym mrożone 400 g

FROSTA

Krewetki z ryżem w stylu orientalnym mrożone

400 g
33,73 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.9
z 97 opinii

16% taniej

FROSTA Ryba z pieca po włosku mrożona 345 g

FROSTA

Ryba z pieca po włosku mrożona

345 g
39,10 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
4.9
z 29 opinii
FAMILY FISH Czosnkowe krewetki na makaronie 400 g

FAMILY FISH

Czosnkowe krewetki na makaronie

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 28 opinii
FAMILY FISH Paella z owocami morza z krewetkami i małżami 400 g

FAMILY FISH

Paella z owocami morza z krewetkami i małżami

400 g
28,75 zł/kg
Cena11,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 17 opinii
FAMILY FISH Pikantne krewetki na makaronie 400 g

FAMILY FISH

Pikantne krewetki na makaronie

400 g
28,75 zł/kg
Cena11,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki FROSTA

4.9
z 125 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 177 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Italian style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Italian style mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 80 opinii
FROSTA Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew 400 g

FROSTA

Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 153 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię klasyczne 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię klasyczne

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.9
z 85 opinii
Nowość
FROSTA Warzywa na patelnię wok mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię wok mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-05-2027
4.8
z 40 opinii

15% taniej

FROSTA Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami 450 g

FROSTA

Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 31 opinii

33% taniej

FROSTA Burgery z kalafiora i brokuła mrożone 200 g

FROSTA

Burgery z kalafiora i brokuła mrożone

200 g
32,15 zł/kg
Cena promocyjna6,43 zł
9,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 68 opinii
FROSTA Mintaj w panierce z dzikim czosnkiem mrożony 240 g

FROSTA

Mintaj w panierce z dzikim czosnkiem mrożony

240 g
58,29 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 109 opinii
Nowość
FROSTA Warzywa na patelnię ulubione 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię ulubione

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.9
z 44 opinii
FROSTA Warzywa do piekarnika kalafior fasola marchew 400 g

FROSTA

Warzywa do piekarnika kalafior fasola marchew

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2027
4.9
z 54 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Mexican style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Mexican style mix

400 g
17,98 zł/kg
Cena promocyjna7,19 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 24 opinii

15% taniej

FROSTA Kluski z warzywami z sosem śmietankowym 450 g

FROSTA

Kluski z warzywami z sosem śmietankowym

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
FROSTA Paluszki warzywne 300 g

FROSTA

Paluszki warzywne

300 g
30,20 zł/kg
Cena promocyjna9,06 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
4.9
z 110 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię w koperkiem i pietruszką 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w koperkiem i pietruszką

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
4.9
z 75 opinii
FROSTA Chickensy chrupiące kotleciki z kurczaka mrożone 250 g

FROSTA

Chickensy chrupiące kotleciki z kurczaka mrożone

250 g
62,76 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 122 opinii
FROSTA Kurczak z kluseczkami mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z kluseczkami mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store