Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Dania gotowe
Rybne
FAMILY FISH Czosnkowe krewetki na makaronie
Czosnkowe krewetki na makaronie FAMILY FISH 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 29 opinii

FAMILY FISH Czosnkowe krewetki na makaronie

400 g
FAMILY FISH
Polska

Cena13,99 zł
34,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

bez dodatku polifosforanów

bez dodatku polifosforanów


FAMILY FISH Czosnkowe krewetki na makaronie


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
583.00 kJ
6.9%
Wartość energetyczna (kcal)
139.00 kcal
7.0%
Tłuszcz (g)
5.50 g
7.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
16.10 g
6.2%
w tym cukry (g)
1.30 g
1.4%
Błonnik (g)
2.30 g
Białko (g)
5.20 g
10.4%
Sól (g)
0.95 g
15.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
29 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie pychota znakomite danie dla oportunistów gotowania :) jest ok 10 krewetek i b.smaczny sosik pasujący jak ulał do dania..💯❤️👍️
09.10.2025
2
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt średni.
17.07.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
1
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.11.2025
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.10.2025
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
Meduza
Marka:
FAMILY FISH
EAN:
5904717723441
Cena za kg:
34,98 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
FAMILY FISH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
Meduza
EAN:
5904717723441

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Podsmażyć mieszając(Od postaci zamrożonej):

Zamrożony produkt wysypać na rozgrzaną patelnię, dodać sosik z woreczka i smażyć przez około 5-7 minut, co jakiś czas mieszając.


Przygotowanie i stosowanie

Spożyć po obróbce termicznej.


Przechowywanie

Warunki przechowywania: w lodówce 1 dzień w temperaturze poniżej -6 °C 4 dni w temperaturze poniżej -12 °C 3 tygodnie w temperaturze poniżej -18 °C do daty minimalnej trwałości Produkt głęboko mrożony. Nie zamrażać po rozmrożeniu!


Informacje producenta

Marka

Family Fish


Marka standaryzowana

MarkaFamily Fish

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Dodatkowe informacje

www.familyfish.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Krewetki czosnkowe na makaronie

Produkty z kategorii Rybne

5.0
z 126 opinii

16% taniej

FROSTA Ryba z pieca z brokułami mrożona 330 g

FROSTA

Ryba z pieca z brokułami mrożona

330 g
40,88 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2027
4.9
z 90 opinii

16% taniej

FROSTA Ryba z pieca ze szpinakiem mrożona 360 g

FROSTA

Ryba z pieca ze szpinakiem mrożona

360 g
37,47 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
4.9
z 56 opinii
FROSTA Paella danie z krewetkami i kurczakiem po hiszpańsku mrożona 400 g

FROSTA

Paella danie z krewetkami i kurczakiem po hiszpańsku mrożona

400 g
33,73 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.9
z 97 opinii

16% taniej

FROSTA Ryba z pieca po włosku mrożona 345 g

FROSTA

Ryba z pieca po włosku mrożona

345 g
39,10 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
4.9
z 32 opinii
Nowość
FROSTA Krewetki z ryżem w stylu orientalnym mrożone 400 g

FROSTA

Krewetki z ryżem w stylu orientalnym mrożone

400 g
33,73 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.9
z 29 opinii
FAMILY FISH Czosnkowe krewetki na makaronie 400 g

FAMILY FISH

Czosnkowe krewetki na makaronie

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 28 opinii
FAMILY FISH Paella z owocami morza z krewetkami i małżami 400 g

FAMILY FISH

Paella z owocami morza z krewetkami i małżami

400 g
28,75 zł/kg
Cena11,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 17 opinii
FAMILY FISH Pikantne krewetki na makaronie 400 g

FAMILY FISH

Pikantne krewetki na makaronie

400 g
28,75 zł/kg
Cena11,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki FAMILY FISH

4.9
z 24 opinii
FAMILY FISH Mintaj filety bez skóry 475 g

FAMILY FISH

Mintaj filety bez skóry

475 g
39,98 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 28 opinii
FAMILY FISH Paella z owocami morza z krewetkami i małżami 400 g

FAMILY FISH

Paella z owocami morza z krewetkami i małżami

400 g
28,75 zł/kg
Cena11,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 17 opinii
FAMILY FISH Pikantne krewetki na makaronie 400 g

FAMILY FISH

Pikantne krewetki na makaronie

400 g
28,75 zł/kg
Cena11,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 23 opinii
FAMILY FISH Paluszki rybne panierowane z fileta dorsza 300 g

FAMILY FISH

Paluszki rybne panierowane z fileta dorsza

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store