Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

FAMILY FISH

FAMILY FISH

Family Fish to polska marka powstała w 1996 roku, która od lat cieszy się nieustającym zainteresowaniem wśród szerokiej rzeszy klientów. Producenci dbają o to, aby ich produkty zaspokoiły potrzeby konsumentów i wykorzystują najwyższej jakości składniki.

Family Fish w swojej ofercie posiada szeroki zakres asortymentu.

ProduktyFAMILY FISHwe Frisco.pl


4.9
z 29 opinii
FAMILY FISH Czosnkowe krewetki na makaronie 400 g

FAMILY FISH

Czosnkowe krewetki na makaronie

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.8
z 28 opinii
FAMILY FISH Paella z owocami morza z krewetkami i małżami 400 g

FAMILY FISH

Paella z owocami morza z krewetkami i małżami

400 g
28,75 zł/kg
Cena11,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 17 opinii
FAMILY FISH Pikantne krewetki na makaronie 400 g

FAMILY FISH

Pikantne krewetki na makaronie

400 g
28,75 zł/kg
Cena11,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 24 opinii
FAMILY FISH Mintaj filety bez skóry 475 g

FAMILY FISH

Mintaj filety bez skóry

475 g
39,98 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.8
z 23 opinii
FAMILY FISH Paluszki rybne panierowane z fileta dorsza 300 g

FAMILY FISH

Paluszki rybne panierowane z fileta dorsza

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
Dostępne są różne rodzaje ryb mrożonych, owoców morza i dań gotowych. To bogactwo smaków, ale również szereg cennych dla prawidłowego rozwoju organizmu składników odżywczych. Produkty Family Fish to doskonała opcja na zdrowy i smaczny obiad dla całej rodziny.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store