Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Ryby i mięso
Krewetki
BIO INSIDE Krewetki królewskie mrożone BIO
Krewetki królewskie mrożone BIO BIO INSIDE 160g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 39 opinii

BIO INSIDE Krewetki królewskie mrożone BIO

160 g
BIO INSIDE
Niemcy

Cena49,99 zł
312,44 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 04.11.2027
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
39 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze bardzo dobrej jakości.
15.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
11.07.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałe.
15.06.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałe.
07.06.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałe.
26.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże i intensywne w smaku
05.03.2024
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość. Kupuję co tydzień.
07.02.2024
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, wszystko ok
09.01.2024
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję regularnie. Wg mnie najlepsze krewetki w naszych sklepach.
26.12.2023
0
0
Paula
zweryfikowano
Zgłaszam
Krewetki dobrej jakości. Produkt bardzo dobry.
10.08.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zakupy przyjechały do mnie w wybranym przeze mnie czasie, produkty były świeże, wyglądały bardzo " ładnie". Z mężem żałujemy , że wcześniej nie zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług Państwa firmy, by ulżyć sobie w domowych obowiązkach związanych z robieniem zakupów :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z różnorodności oferowanych przez Państwa sklep artykułów jak i ich jakości :)
16.08.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Owoce morza pierwszorzędnej jakości. Dobrze zapakowane i oznaczone. Doskonałe w smaku i zdrowe.
04.05.2022
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
ok surowe
19.02.2022
2
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Zabezpieczone w odpowiedni sposób. Barwa idealna, skórka błyszcząca, świeżutkie owoce morza.
19.12.2021
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Oceniam jakość tych owoców morza jako najlepszą. Właściwe opakowanie zasługuje na pochwałę. Tekstura, wygląd i zapach są doskonałe.
02.11.2021
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Są doskonałą bazą wielu potraw.
19.10.2021
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
312,44 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO INSIDE
EAN:
4026813280213
Cena za kg:
312,44 zł/kg
Waga:
160 g
Marka:
BIO INSIDE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
4026813280213

Produkty z kategorii Krewetki

5.0
z 164 opinii
PESCA NORD Krewetki duże gotowane 240 g

PESCA NORD

Krewetki duże gotowane

240 g
162,46 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2027
4.8
z 77 opinii
PESCA NORD Krewetki duże gotowane 360 g

PESCA NORD

Krewetki duże gotowane

360 g
180,53 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
5.0
z 28 opinii
MY FOOD Krewetki obrane z sosem maślano-czosnkowym 250 g

MY FOOD

Krewetki obrane z sosem maślano-czosnkowym

250 g
106,76 zł/kg
Cena26,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
5.0
z 39 opinii
BIO INSIDE Krewetki królewskie mrożone BIO 160 g

BIO INSIDE

Krewetki królewskie mrożone BIO

160 g
312,44 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027
4.8
z 45 opinii
MY FOOD Krewetki koktajlowe 200/300 mrożone 400 g

MY FOOD

Krewetki koktajlowe 200/300 mrożone

400 g
94,97 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 28 opinii
PESCA NORD Krewetki duże surowe 350 g

PESCA NORD

Krewetki duże surowe

350 g
199,97 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027

Produkty marki BIO INSIDE

5.0
z 27 opinii
BIO INSIDE Fasola edamame łuskana mrożona BIO 300 g

BIO INSIDE

Fasola edamame łuskana mrożona BIO

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 94 opinii
BIO INSIDE Groszek zielony mrożony BIO 300 g

BIO INSIDE

Groszek zielony mrożony BIO

300 g
30,83 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 51 opinii
BIO INSIDE Brokuły mrożone BIO 300 g

BIO INSIDE

Brokuły mrożone BIO

300 g
38,30 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 54 opinii
BIO INSIDE Szpinak mrożony BIO 400 g

BIO INSIDE

Szpinak mrożony BIO

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store