Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Ryby i mięso
Krewetki
PESCA NORD Krewetki duże surowe
Krewetki duże surowe PESCA NORD 350g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 28 opinii

PESCA NORD Krewetki duże surowe

350 g
PESCA NORD

Cena69,99 zł
199,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 12.03.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
super jakosc
31.05.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre jak na mrożone. Chrupkie i pachnące.
19.12.2023
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
27.11.2023
0
1
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko ok
12.09.2023
0
1
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Po rozmrożeniu usmażyliśmy je w wok`u z czosnkiem, chili , na klarowanym maśle. Były obłędne. Więc zdecydowanie polecam :)
19.02.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
5/5 dobra jakość
06.12.2022
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Odpowiednie pakowanie zabezpiecza zawartość. Tekstura, wygląd i zapach są doskonałe. Warto je włączyć do zdrowej diety.
14.02.2022
0
0
bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
Oceniam sposób pakowania jako wzorowy. Doskonałe owoce morza z Frisco. Owoce morza pierwszorzędnej jakości.
17.01.2022
0
0
bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
Owoce morza są źródłem wartościowego białka. Produkty opakowano szczelnie i prawidłowo.
05.10.2021
0
0
Edgar
zweryfikowano
Zgłaszam
Great Quality and great to keep in the freezer for an emergency dinner.
12.04.2021
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pozbawione jelit (strun), przez co dość mocno rozcięte i przez co świetne do formy "butterfly". Po oczyszczeniu i usmażeniu, chrupiące, jędrne, pyszne.
12.02.2021
1
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ładnie oczyszczone z przewodu pokarmowego, dobrze się obiera, smaczne
23.12.2020
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt bardzo dobrej jakości, odpowiednio transportowany, dzięki czemu nie ma lodu na krewetach, są bardzo jędrne i soczyste.
22.11.2020
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
22.11.2020
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
199,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
350 g
Dostawca:
PESCA NORD
Marka:
PESCA NORD
EAN:
5907546089740
Cena za kg:
199,97 zł/kg
Waga:
350 g
Marka:
PESCA NORD
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PESCA NORD
EAN:
5907546089740

Produkty z kategorii Krewetki

5.0
z 164 opinii
PESCA NORD Krewetki duże gotowane 240 g

PESCA NORD

Krewetki duże gotowane

240 g
162,46 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2027
4.8
z 77 opinii
PESCA NORD Krewetki duże gotowane 360 g

PESCA NORD

Krewetki duże gotowane

360 g
180,53 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
5.0
z 28 opinii
MY FOOD Krewetki obrane z sosem maślano-czosnkowym 250 g

MY FOOD

Krewetki obrane z sosem maślano-czosnkowym

250 g
106,76 zł/kg
Cena26,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
5.0
z 39 opinii
BIO INSIDE Krewetki królewskie mrożone BIO 160 g

BIO INSIDE

Krewetki królewskie mrożone BIO

160 g
312,44 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027
4.8
z 45 opinii
MY FOOD Krewetki koktajlowe 200/300 mrożone 400 g

MY FOOD

Krewetki koktajlowe 200/300 mrożone

400 g
94,97 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 28 opinii
PESCA NORD Krewetki duże surowe 350 g

PESCA NORD

Krewetki duże surowe

350 g
199,97 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027

Produkty marki PESCA NORD

5.0
z 164 opinii
PESCA NORD Krewetki duże gotowane 240 g

PESCA NORD

Krewetki duże gotowane

240 g
162,46 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2027
4.8
z 77 opinii
PESCA NORD Krewetki duże gotowane 360 g

PESCA NORD

Krewetki duże gotowane

360 g
180,53 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
4.5
z 6 opinii
PESCA NORD Macki ośmiornicy gotowane 200 g

PESCA NORD

Macki ośmiornicy gotowane

200 g
314,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna62,99 zł
69,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store