Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Ryby i mięso
Krewetki
PESCA NORD Krewetki duże gotowane
Krewetki duże gotowane PESCA NORD 240g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 164 opinii

PESCA NORD Krewetki duże gotowane

240 g
PESCA NORD
Wietnam

Cena38,99 zł
162,46 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 02.07.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
359.00 kJ
4.3%
Wartość energetyczna (kcal)
86.00 kcal
4.3%
Tłuszcz (g)
0.80 g
1.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.02 g
Węglowodany (g)
< 0.10 g
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
0.00 g
Białko (g)
18.00 g
36.0%
Sól (g)
0.90 g
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
164 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
31.12.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dość drogie ale bardzo dobre
28.06.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne
26.06.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetne na patelnię i do zupy rybnej
31.01.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze przygotowane można z nich zrobić wykwintny obiad w 10 minut
23.12.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre krewetki! ❤️
26.08.2024
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne,duze krewetki
09.08.2024
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre krewetki, super obiad do zrobienia w kilka minut. Po zalaniu wrzątkiem na chwilę marynuję je w oliwie z pogniecionym czosnkiem, płatkami chili, cytryną i natką przynajmniej na godzinę. Potem na patelnię po 2-3 minuty z każdej strony. Były miękkie i soczyste. Polecam
24.07.2024
1
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Krewetki 🍤❤️
15.12.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Świerze i smaczne
16.08.2023
0
1
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
krewetki dobrej jakości, dobrze wyglądające, przydatne do przygotowania w kilka minut smacznych potraw. Dobrze jest mieć je w zamrażalniku jako żelazną rezerwę na brak pomysłu co zjeść
30.05.2023
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry produkt.
11.04.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Łatwe do przygotowania
25.03.2023
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lubię to
10.02.2023
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
To moje ulubione krewetki, w ciągu kilku minut robi się wykwintne danie, po rozmrożeniu gorącą wodą trochę je marynuję w czosnku, oliwie, soku z cytryny, płatkach chili. Po usmażeniu - krótkim po parę minut na stronę, dodaję łyżeczkę czerwonego curry, może być też łyżka śmietany - świetne do makaronu
23.01.2023
1
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre krewetki
28.12.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
162,46 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
240 g
Dostawca:
PESCA NORD
Marka:
PESCA NORD
EAN:
5907546089917
Cena za kg:
162,46 zł/kg
Waga:
240 g
Marka:
PESCA NORD
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PESCA NORD
EAN:
5907546089917

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Produkt głęboko mrożony, przechowywać w temp. -18°C Nie zamrażać ponownie po rozmrożeniu! Przechowywanie w warunkach domowych: -18°C.


Informacje producenta

Marka

Pesca Nord


Marka standaryzowana

MarkaPesca Nord

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Krewetki

Wariant duże gotowane

Produkty z kategorii Krewetki

5.0
z 164 opinii
PESCA NORD Krewetki duże gotowane 240 g

PESCA NORD

Krewetki duże gotowane

240 g
162,46 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2027
4.8
z 77 opinii
PESCA NORD Krewetki duże gotowane 360 g

PESCA NORD

Krewetki duże gotowane

360 g
180,53 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
5.0
z 28 opinii
MY FOOD Krewetki obrane z sosem maślano-czosnkowym 250 g

MY FOOD

Krewetki obrane z sosem maślano-czosnkowym

250 g
106,76 zł/kg
Cena26,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.8
z 45 opinii
MY FOOD Krewetki koktajlowe 200/300 mrożone 400 g

MY FOOD

Krewetki koktajlowe 200/300 mrożone

400 g
94,97 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 39 opinii
BIO INSIDE Krewetki królewskie mrożone BIO 160 g

BIO INSIDE

Krewetki królewskie mrożone BIO

160 g
312,44 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027
5.0
z 28 opinii
PESCA NORD Krewetki duże surowe 350 g

PESCA NORD

Krewetki duże surowe

350 g
199,97 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027

Produkty marki PESCA NORD

4.8
z 77 opinii
PESCA NORD Krewetki duże gotowane 360 g

PESCA NORD

Krewetki duże gotowane

360 g
180,53 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
4.5
z 6 opinii
PESCA NORD Macki ośmiornicy gotowane 200 g

PESCA NORD

Macki ośmiornicy gotowane

200 g
314,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna62,99 zł
69,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
PESCA NORD Krewetki duże surowe 350 g

PESCA NORD

Krewetki duże surowe

350 g
199,97 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store