Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Warzywa
Szpinak
BIO INSIDE Szpinak mrożony BIO
Szpinak mrożony BIO BIO INSIDE 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 54 opinii

BIO INSIDE Szpinak mrożony BIO

400 g
BIO INSIDE
Niemcy

Cena13,99 zł
34,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2027
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
54 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
2%
3
2%
2
0%
1
4%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry szpinak
20.12.2023
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Zamrożone listki, smaczny po przygotowaniu.
11.07.2023
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonale
07.07.2023
0
0
Ela
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry szpinak
15.05.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Szpinak tej marki jest zawsze smaczny.
23.04.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko na plus.
24.03.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Duże liście, smaczny
25.02.2023
0
0
Mieczysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra
23.01.2023
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość dobra.
18.01.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubie ten szpinak, szczególnie że jest bio
26.11.2022
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealnie zbalansowany smak i jakość. Genialny smak, a do tego bomba witaminowa. Wzorowo zapakowane, przyjechały w stanie idealnym.
24.05.2022
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Genialna konsystencja, bardzo smaczne. Dobra jakość to podstawa. Bezpiecznie zapakowany, dotarł cały. Nie tylko zdrowe, ale i bardzo smaczne.
05.02.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry produkt
08.12.2021
0
0
Mieczysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała porcja witamin. Polecam.
12.11.2021
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakuje dobrze Jak na mrozony szpinak ale niestety 60% to woda. Po odmrozeniu bylo 165g szpinaku a Po odparowaniu wody nieco ponad 155g.
03.11.2021
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Opakowanie solidne, odporne na uszkodzenia. Bardzo soczyste, a do tego słodkie.Świeżość i jakość w pakiecie.
01.10.2021
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Opakowanie solidne, odporne na uszkodzenia. Genialna jakość, świeże i w dobrej cenie. Smaczne, a poza tym bardzo zdrowe.
22.09.2021
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Zabezpieczenie podczas transportu pierwsza klasa! Cudowny smak, pasuje do wielu potraw.
19.09.2021
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie polecam tej marki mrożonek, byłem nastawiony mocno, że bio więc super, a szpinak który dodaje się bezpośrednio do dania jest brudny, zupełnie nieoczyszczony, to samo jest z brukselką tej firmy.
31.08.2021
0
0
Kaja
zweryfikowano
Zgłaszam
Pomagają zachować zdrowie i formę.
25.08.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO INSIDE
EAN:
4026813000125
Cena za kg:
34,98 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
BIO INSIDE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
4026813000125

Produkty z kategorii Szpinak

4.9
z 246 opinii
FROSTA Szpinak siekany mrożony 450 g

FROSTA

Szpinak siekany mrożony

450 g
11,98 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 54 opinii
FROSTA Szpinak siekany mrożony 400 g

FROSTA

Szpinak siekany mrożony

400 g
17,45 zł/kg
Cena promocyjna6,98 zł
7,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 669 opinii
HORTEX Szpinak rozdrobniony mrożony 450 g

HORTEX

Szpinak rozdrobniony mrożony

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 372 opinii
HORTEX Szpinak liście mrożony 450 g

HORTEX

Szpinak liście mrożony

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
4.8
z 54 opinii
BIO INSIDE Szpinak mrożony BIO 400 g

BIO INSIDE

Szpinak mrożony BIO

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 88 opinii
BONDUELLE Szpinak w liściach mrożony 400 g

BONDUELLE

Szpinak w liściach mrożony

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 26 opinii
BONDUELLE Szpinak 1000 listków 750 g

BONDUELLE

Szpinak 1000 listków

750 g
19,05 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Produkty marki BIO INSIDE

4.9
z 51 opinii
BIO INSIDE Brokuły mrożone BIO 300 g

BIO INSIDE

Brokuły mrożone BIO

300 g
38,30 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 27 opinii
BIO INSIDE Fasola edamame łuskana mrożona BIO 300 g

BIO INSIDE

Fasola edamame łuskana mrożona BIO

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 94 opinii
BIO INSIDE Groszek zielony mrożony BIO 300 g

BIO INSIDE

Groszek zielony mrożony BIO

300 g
30,83 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 39 opinii
BIO INSIDE Krewetki królewskie mrożone BIO 160 g

BIO INSIDE

Krewetki królewskie mrożone BIO

160 g
312,44 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store