Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Warzywa
Mieszanki tematyczne
OERLEMANS Włoszczyzna paski mrożona
Włoszczyzna paski mrożona OERLEMANS 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 440 opinii

OERLEMANS Włoszczyzna paski mrożona

450 g
OERLEMANS

Cena5,69 zł
12,64 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Włoszczyzna paski mrożona Oerlemans mrożone warzywa, starannie wyselekcjonowane, doskonałe na pyszną zupę. Bardzo proste w przygotowaniu, wystarczy wrzucić do wrzącej wody i ugotować. Włoszczyznę w paskach wykorzystać można również do innych potraw i smażyć na patelni.

Ciepła zupa to zawsze dobry pomysł na obiad, mrożona włoszczyzna z pewnością pomoże taką zupę przygotować w jak najlepszy sposób. Warto zrobić niespodziankę całej rodzinie, serwując pyszne talerze gorącej zupy z warzywami.

Mrożone paski włoszczyzny - doskonały smak warzyw:

  • Idealne na zupę lub do innych dań
  • Można gotować lub smażyć na patelni
  • Świetny dodatek do dań obiadowych

Cechy

gotowe w ok. 10 min
poleca: Fundacja Klubu Szefów Kuchni


OERLEMANS Włoszczyzna paski mrożona


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
156.00 kJ
1.9%
Wartość energetyczna (kcal)
37.00 kcal
1.9%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
5.30 g
2.0%
w tym cukry (g)
3.80 g
4.2%
Błonnik (g)
3.70 g
Białko (g)
1.50 g
3.0%
Sól (g)
0.13 g
2.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
440 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Znakomita i tak ładnie pokrojoną.
15.04.2026
0
0
ARTUR
zweryfikowano
Zgłaszam
zamiast hortex'u i też dobre ❤️
11.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
26.11.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Wygodna rzecz
25.11.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Szybkie i smaczne
14.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiedyś brałam. Bardzo dobre. Trochę niewłaściwa torebka. Sztywnieje w zamrazalniku
16.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok.
18.05.2025
0
0
RENATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze dobra.
15.03.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ma wyważone proporcje, nie muszą wybierać ciemnozielonych, twardych części pora. Ładnie pokrojona.
12.03.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo wygodna forma włoszczyzny.
11.03.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Byly zmrożone i zapakowane razem z jabłkami pod spodem torby.
24.02.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Super zawsze w zamrażalniku
10.02.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok. Ale tylko ok.
06.12.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, wygodne, polecam.
07.10.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam, bo wygodne w stosowaniu do rosołu, zup,sosów
23.08.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała włoszczyzna, warta swojej ceny.
16.07.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️
27.06.2024
0
0
Antonina
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu dobre
10.06.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
nic dodać nic ująć, po prostu włoszczyzna
16.05.2024
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
ekstra smakuje jak świeża
13.05.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,64 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
LOD-MORS SPÓŁKA Z OG
Marka:
OERLEMANS
EAN:
5903161000313
Cena za kg:
12,64 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
OERLEMANS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LOD-MORS SPÓŁKA Z OG
EAN:
5903161000313

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Zamrażać


Warunki przechowywania

Min. temp. °C:-18
Maks. temp. °C:-6


Przechowywanie

Chronić przed rozmrożeniem. Nie zamrażać powtórnie. Warunki przechowywania przez konsumenta: * -6°C - do I tygodnia ** -12°C - do I miesiąca *** -18°C - do daty podanej na opakowaniu

Przygotowanie i stosowanie

Spożywać po obróbce termicznej.

Instrukcje dotyczące przygotowania

Gotować we wrzątku(Od postaci zamrożonej)
7-10 min Zamrożony produkt wsypać do ok. 1,5 l wywaru z mięsa bądź kostki rosołowej. Doprowadzić do wrzenia i gotować do miękkości przez ok. 7-10 minut.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Jedna porcja (150 g) dostarcza 238 kJ 57 kcal 3%* w 100 g: 156 kJ / 37 kcal * RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Przepisy

Przepisy eksperta Potrawka z kurczaka Lista składników - Włoszczyzna 450 g - olej 50 ml - filet z kurczaka 250 g - cebula 50 g - bulion warzywny lub woda 100 ml - koncentrat pomidorowy 50 g - śmietana 18% - 100 ml - sól, pieprz - ryż długoziarnisty - natka pietruszki Filet z kurczaka pokroić w paski. Na gorącym oleju w garnku przesmażyć cebulkę pokrojoną w kostkę przez minutę, a następnie dodać pokrojony filet z kurczaka oraz zamrożoną włoszczyznę. Wymieszać i podsmażać przez 3 minuty. Dodać bulion i koncentrat pomidorowy. Wymieszać. Doprawić solą i pieprzem i gotować na małym ogniu, aż kurczak będzie dokładnie ugotowany około 15 minut. Dołożyć zahartowaną śmietanę, wymieszać i zagotować. Ryż ugotować w osolonej wodzie, wyłożyć na talerz i polać z góry potrawką z kurczaka. Całość dania posypać krojoną pietruszką. Porcja dla 2 osób


Informacje producenta

Marka

Oerlemans


Marka standaryzowana

Marka:Oerlemans


O marce

Polecamy inne produkty! Oerlemans Kuchnia eksperta Truskawki Oerlemans Kuchnia eksperta Groszek zielony Oerlemans Kuchnia eksperta Mieszanka europejska

Produkty z kategorii Mieszanki tematyczne

4.9
z 441 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 502 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 440 opinii
OERLEMANS Włoszczyzna paski mrożona 450 g

OERLEMANS

Włoszczyzna paski mrożona

450 g
12,64 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 90 opinii
BONDUELLE Mieszanka chińska mrożona 400 g

BONDUELLE

Mieszanka chińska mrożona

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 16 opinii
PROSTE HISTORIE Mieszanka chińska 450 g

PROSTE HISTORIE

Mieszanka chińska

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 55 opinii
PROSTE HISTORIE Włoszczyzna cięta 450 g

PROSTE HISTORIE

Włoszczyzna cięta

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 71 opinii
HORTEX Mieszanka węgierska 450 g

HORTEX

Mieszanka węgierska

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Produkty marki OERLEMANS

4.9
z 128 opinii
OERLEMANS Fasolka zielona szparagowa mrożona 450 g

OERLEMANS

Fasolka zielona szparagowa mrożona

450 g
15,53 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 33 opinii
OERLEMANS Kalafior mrożony 450 g

OERLEMANS

Kalafior mrożony

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 41 opinii
OERLEMANS Zupa kalafiorowa z koperkiem mrożona 450 g

OERLEMANS

Zupa kalafiorowa z koperkiem mrożona

450 g
13,31 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store