Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Warzywa
Warzywa na patelnię
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone
Koncentrat pomidorowy Pudliszki
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 514 opinii

HORTEX Warzywa na patelnię mrożone

450 g
HORTEX

Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
17,98 zł/kg
8,99 zł
cena przed obniżką (10% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Warzywa na Patelnię mrożone HORTEX stanowią dobraną kompozycję bardzo dobrej jakości warzyw najwyższej jakości

Cechy

wysoka zawartość błonnika

100 % natury


HORTEX Warzywa na patelnię mrożone


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027
Dostępne warianty
HORTEX Warzywa na patelnię z przyprawą włoską mrożone
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
211.00 kJ
2.5%
Wartość energetyczna (kcal)
50.00 kcal
2.5%
Tłuszcz (g)
1.00 g
1.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
7.10 g
2.7%
w tym cukry (g)
2.90 g
3.2%
Błonnik (g)
2.60 g
Białko (g)
1.90 g
3.8%
Sól (g)
0.07 g
1.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
514 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
4%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Zgodnie z zamówieniem
25.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, kupuję już kolejny raz.
23.01.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Po przyrządzeniu, warzywa są bardzo smaczne i świetnie zastępują posiłek mięsny.
29.12.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
19.12.2025
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Szybkie i zdrowe❤️🚀
25.09.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Tylko takie sensowne były, wolałbym "włoski" zestaw czy "hiszpański". Jakieś sensowne urozmaicenie które od razu tworzy prawie gotową potrawę.
09.09.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Jestem bardzo zadowolona. To moje pierwsze zakupy, ale zdecydowanie nie ostatnie.
28.01.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję od dawna. Smaczna mieszanka warzyw.
08.10.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, jako oddzielna jarzynka z patelni lub do dane do duszonego mięsa.
07.10.2024
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę za dużo cebulki, ale ogólnie bardzo smaczna mieszanka i przyprawa do niej.
20.09.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre< polecam
23.08.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Po raz kolejny ok
22.08.2024
0
0
Mikołaj
zweryfikowano
Zgłaszam
Najbardziej klasyczne spośród produktów Hortexu, całkiem niezłe, aczkolwiek w paczce coraz więcej ziemniaków kosztem innych warzyw.
21.07.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Mimo że jest przyprawa w torebce, to trzeba jeszcze mocno przyprawić, bo jest jej zbyt mało.
23.04.2024
0
0
irena
zweryfikowano
Zgłaszam
SĄ SUPER BARDZO MI SMAKUJĄ
12.03.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam!
11.03.2024
0
0
JADWIGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajne danie, na szybko
11.03.2024
0
0
alina
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre
08.03.2024
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
27.02.2024
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Trudny komentarz. Wszystko.
20.02.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
Marka:
HORTEX
EAN:
5900477000877
Cena za kg:
17,98 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
EAN:
5900477000877

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Smażyć w płytkim tłuszczu(Od postaci zamrożonej):

Na patelnię - 10 minut sposób przygotowania - bez rozmrażania Wystarczy tylko: 1. Otworzyć opakowanie 2. Rozgrzać 3-4 łyżki oleju na patelni, następnie wysypać na nią zawartość opakowania. 3. Smażyć około 8-10 minut na średnim ogniu, bez przykrycia, od czasu do czasu mieszając. 4. Pod koniec smażenia doprawić do smaku solą, pieprzem, gałką muszkatołową lub ulubioną przyprawą ziołową. 5. Podawać na gorąco.


Przygotowanie i stosowanie

Spożywać po obróbce termicznej.


Przechowywanie

Chronić przed rozmrożeniem Nie zamrażać powtórnie Sposób przechowywania (temperatura / okres przechowywania) *-6 °C 1 dzień **-12 °C 2 tygodnie ***poniżej -18 °C do daty podanej na opakowaniu Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C


Rodzaj przechowywania

Typ:Zamrażać


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C:-18


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Kulinarne inspiracje Hortex Warzywna pod beszamelem Lista zakupów: - Warzywa na patelnię Hortex - 1 opakowanie - 1 łyżka oliwy z oliwek - sól, pieprz Sos beszamelowy: - 500 ml mleka - 100 g żółtego sera - 40 g masła - 40 g mąki - 2 szczypty gałki muszkatołowej - 1/2 łyżeczki soli - 2 szczypty pieprzu Przygotowanie: Rozgrzej oliwę na patelni, dodaj mrożone warzywa, przypraw solą i pieprzem. Podsmaż 3 minuty. Przełóż do naczynia do zapiekania. Masło rozpuść w rondelku, dodaj mąkę i smaż przez chwilę cały czas mieszając. Gdy mąka lekko się zezłoci, wlej połowę porcji mleka, cały czas energicznie mieszając. Gdy sos zacznie gęstnieć, dodaj resztę mleka ciągle mieszając. Gotuj na wolnym ogniu. Dodaj starty żółty ser, przypraw gałką, solą i pieprzem. Sosem zalej warzywa, zapiekaj w piekarniku nagrzanym do temperatury 180°C przez ok. 20-30 minut, aż beszamel się zezłoci. 40 min Więcej pysznych przepisów na: www.hortex.pl


Informacje producenta

Marka

Hortex


Marka standaryzowana

MarkaHortex

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Proste przygotowanie!


O marce

Hortex ... i gotowe! Polecamy również: Hortex Warzywa na patelnię z ziołami i papryką Hortex Danie gotowe w stylu chińskim


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Warzywa na patelnię


Pochodzenie

:Miejsce pochodzenia: Unia Europejska

Produkty z kategorii Warzywa na patelnię

4.9
z 125 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400� g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 177 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Italian style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Italian style mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 80 opinii
FROSTA Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew 400 g

FROSTA

Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 153 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię klasyczne 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię klasyczne

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 85 opinii
Nowość
FROSTA Warzywa na patelnię wok mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię wok mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-05-2027
4.9
z 109 opinii
Nowość
FROSTA Warzywa na patelnię ulubione 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię ulubione

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
4.9
z 110 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię w koperkiem i pietruszką 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w koperkiem i pietruszką

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
4.9
z 44 opinii
FROSTA Warzywa do piekarnika kalafior fasola marchew 400 g

FROSTA

Warzywa do piekarnika kalafior fasola marchew

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2027
4.9
z 54 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Mexican style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Mexican style mix

400 g
17,98 zł/kg
Cena promocyjna7,19 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 367 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię z przyprawą włoską mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię z przyprawą włoską mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 317 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię z przyprawą orientalną mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię z przyprawą orientalną mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 313 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię z ziołami i papryką mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię z ziołami i papryką mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 197 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię z bazylią i tymiankiem mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię z bazylią i tymiankiem mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 80 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię po wiejsku mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię po wiejsku mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.9
z 259 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię ze szpinakiem mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię ze szpinakiem mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 272 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię z koperkiem mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię z koperkiem mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 32 opinii
PROSTE HISTORIE Warzywa na patelnię po meksykańsku bezglutenowe 450 g

PROSTE HISTORIE

Warzywa na patelnię po meksykańsku bezglutenowe

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 26 opinii
PROSTE HISTORIE Warzywa na patelnię po hiszpańsku bezglutenowe 450 g

PROSTE HISTORIE

Warzywa na patelnię po hiszpańsku bezglutenowe

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 26 opinii
PROSTE HISTORIE Warzywa na patelnię orientalne bezglutenowe 450 g

PROSTE HISTORIE

Warzywa na patelnię orientalne bezglutenowe

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 25 opinii
PROSTE HISTORIE Warzywa na patelnię klasyczne bezglutenowe 450 g

PROSTE HISTORIE

Warzywa na patelnię klasyczne bezglutenowe

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 16 opinii
PROSTE HISTORIE Warzywa na patelnię po polsku bezglutenowe 450 g

PROSTE HISTORIE

Warzywa na patelnię po polsku bezglutenowe

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 14 opinii
PROSTE HISTORIE Warzywa na patelnię po włosku bezglutenowe 450 g

PROSTE HISTORIE

Warzywa na patelnię po włosku bezglutenowe

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 17 opinii
BONDUELLE Przygotowane na parze Warzywa na patelnię polskie 400 g

BONDUELLE Przygotowane na parze

Warzywa na patelnię polskie

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Produkty marki HORTEX

4.9
z 502 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 306 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
16,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,55 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 501 opinii
HORTEX Wiśnie bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Wiśnie bez pestek mrożone

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 440 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 107 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
17,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,09 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.7
z 28 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
29,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
HORTEX Śliwki węgierki bez pestek mrożone 450 g

HORTEX

Śliwki węgierki bez pestek mrożone

450 g
26,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.7
z 49 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
31,51 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,87 zł
12,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 690 opinii
HORTEX Truskawki mrożone 450 g

HORTEX

Truskawki mrożone

450 g
26,64 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 278 opinii
HORTEX Maliny mrożone 280 g

HORTEX

Maliny mrożone

280 g
74,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
35,53 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 152 opinii
HORTEX Marchewka mrożona kostka 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona kostka

450 g
18,42 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store