Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy gotowe do potraw
Do pizzy
MUTTI Sos pomidorowy do pizzy
Sos pomidorowy do pizzy MUTTI 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 27 opinii

MUTTI Sos pomidorowy do pizzy

400 g
MUTTI
Włochy

Cena8,79 zł
21,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Produkt bezglutenowy i odpowiedni dla wegan Gwarancja 100 % włoskich upraw pomidorów ze słonecznych rejonów Parmy.


MUTTI Sos pomidorowy do pizzy


Produkt dostępny
Data przydatności: 01.10.2028
Dostępne warianty
MUTTI Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
157.00 kJ
1.9%
Wartość energetyczna (kcal)
37.00 kcal
1.9%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
5.90 g
2.3%
w tym cukry (g)
5.20 g
5.8%
Białko (g)
1.70 g
3.4%
Sól (g)
0.53 g
8.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
Darek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
marcelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
gabi83r
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.10.2025
0
0
gabi83r
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Dagmara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Bartłomiej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2025
0
0
Ola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
MUTTI
EAN:
8005110002052
Cena za kg:
21,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
MUTTI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
8005110002052

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

392 ml


Informacje producenta

Marka

MUTTI


Marka standaryzowana

MarkaMutti

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Produkt bezglutenowy i odpowiedni dla wegan Gwarancja 100 % włoskich upraw pomidorów ze słonecznych rejonów Parmy.


Dodatkowe informacje

www.mutti-parma.com


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sos pomidorowy

Produkty z kategorii Do pizzy

5.0
z 92 opinii
CIRIO Sos pomidorowy do pizzy 190 g

CIRIO

Sos pomidorowy do pizzy

190 g
21,00 zł/kg
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 41 opinii
ŁOWICZ Sos do pizzy z ziołami (łagodny) 180 g

ŁOWICZ

Sos do pizzy z ziołami (łagodny)

180 g
31,06 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 12 opinii
ŁOWICZ Sos do pizzy z ziołami (pikantny) 180 g

ŁOWICZ

Sos do pizzy z ziołami (pikantny)

180 g
31,06 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 69 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 27 opinii
MUTTI Sos pomidorowy do pizzy 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy do pizzy

400 g
21,97 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
4.8
z 6 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Margherita z bazylią i oregano 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Margherita z bazylią i oregano

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
4.7
z 3 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Fiorentina ze szpinakiem i czosnkiem 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Fiorentina ze szpinakiem i czosnkiem

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
5.0
z 3 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy American Hot z oregano i chilli 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy American Hot z oregano i chilli

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
4.8
z 4 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Capricciosa z czarnymi oliwkami 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Capricciosa z czarnymi oliwkami

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
5.0
z 7 opinii
DAWTONA Sos do pizzy z ziołami 400 g

DAWTONA

Sos do pizzy z ziołami

400 g
14,88 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2027
4.9
z 18 opinii
MELISSA Primo Gusto Sos do pizzy 350 g

MELISSA Primo Gusto

Sos do pizzy

350 g
22,83 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028

Produkty marki MUTTI

5.0
z 374 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 700 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

700 g
11,41 zł/kg
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 27 opinii
MUTTI Pomidory krojone z czosnkiem 400 g

MUTTI

Pomidory krojone z czosnkiem

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
5.0
z 25 opinii
MUTTI Pomidory krojone z bazylią 400 g

MUTTI

Pomidory krojone z bazylią

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2028
5.0
z 79 opinii
MUTTI Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią) 700 g

MUTTI

Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią)

700 g
17,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 92 opinii
MUTTI Koncentrat pomidorowy (tubka) 130 g

MUTTI

Koncentrat pomidorowy (tubka)

130 g
44,54 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
4.9
z 81 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 400 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2028
5.0
z 69 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 25 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z pomidorów Datterini 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z pomidorów Datterini

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
4.9
z 36 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano

400 g
35,47 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
4.9
z 37 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
5.0
z 21 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z bazylią 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z bazylią

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027
4.9
z 63 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
5.0
z 49 opinii
MUTTI Pomidory całe (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory całe (bez skórki)

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 464 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
17,47 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 464 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
12,22 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena promocyjna4,89 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store