Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
MUTTI Passata (przecier pomidorowy)
Papier toaletowy o zapachu jaśminu – Mola to higiena podczas porannej i wieczornej toalety.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

MUTTI Passata (przecier pomidorowy)

500 g
MUTTI

Cena6,99 zł
13,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

MUTTI Passata Przecier pomidorowy to prawdziwie pomidorowy przecier - idealna baza do wielu dań. Przyrządzisz z niego włoskie makarony i zapiekanki, sosy, pasty i zupy. Może być składnikiem farszów.


MUTTI Przecier pomidorowy to starannie wyselekcjonowane, soczyste pomidory dojrzewające we włoskim słońcu. Dlatego jest kwintesencją doskonałego smaku, który wzbogaci walory przygotowywanych potraw.


Nie masz pomysłu na szybki obiad? Daj się ponieść kulinarnym eksperymentom z prawdziwie włoskim przecierem pomidorowym, ciesząc się doskonałym smakiem.


MUTTI Passata (przecier pomidorowy)


Produkt dostępny
Data przydatności: 12.03.2027
Dostępne warianty
MUTTI Passata (przecier pomidorowy)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
149.00 kJ
1.8%
Wartość energetyczna (kcal)
36.00 kcal
1.8%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
5.10 g
2.0%
w tym cukry (g)
4.50 g
5.0%
Białko (g)
1.60 g
3.2%
Sól (g)
0.50 g
8.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
13,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
MUTTI
EAN:
8005110860508
Cena za kg:
13,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
MUTTI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
8005110860508

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.


Informacje producenta

Opis produktu

Produkt wyprodukowany wyłącznie ze świeżych pomidorów raz w roku w okresie letnim, dzięki czemu zachowuje swój wyjątkowy kolor i smak. Gwarancja 100% włoskich upraw ze słonecznych rejonów Parmy. Wolne od GMO. Produkt bezglutenowy i odpowiedni dla wegan.

Marka

Mutti


Marka standaryzowana

Marka:Mutti


Pochodzenie

:Wyprodukowano we Włoszech


Logotypy stron trzecich

FSC
Tetra Pak

Produkty z kategorii

4.9
z 2389 opinii

26% taniej

WYBIEGANE KURY Jaja kurze z wolnego wybiegu (rozmiar L) - 10 szt. 1 szt

WYBIEGANE KURY

Jaja kurze z wolnego wybiegu (rozmiar L) - 10 szt.

1 szt
Cena promocyjna9,99 zł
13,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 7293 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 3837 opinii

74% taniej

FRISCO FRESH Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g)

~600 g
18,32 zł/kg
Cena promocyjna2,89 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 1045 opinii

40% taniej

MLEKOVITA Masło Polskie Extra 200 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 4163 opinii
FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2496 opinii

38% taniej

FRISCO FRESH Brokuł 500 g

FRISCO FRESH

Brokuł

500 g
12,58 zł/kg
Cena promocyjna3,89 zł
6,29 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 1736 opinii

50% taniej

FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
9,99 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2605 opinii

56% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 1267 opinii

40% taniej

KUJAWSKI Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 1 l

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia

1 l
5,99 zł/l
Cena promocyjna5,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
4.9
z 2028 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 580 opinii

43% taniej

FOXY Mega Chusteczki higieniczne w kartoniku 200 szt. 1 szt

FOXY Mega

Chusteczki higieniczne w kartoniku 200 szt.

1 szt
Cena promocyjna3,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 578 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany woda źródlana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.9
z 389 opinii

27% taniej

REGINA Super Long Najdłuższy ręcznik papierowy 1 szt

REGINA Super Long

Najdłuższy ręcznik papierowy

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
12,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2031
5.0
z 420 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2027
4.9
z 417 opinii
COCA-COLA ZERO Napój gazowany 1.5 l

COCA-COLA ZERO

Napój gazowany

1.5 l
4,33 zł/l
4,56 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 375 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 2015 opinii

39% taniej

INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka 500 g

INDYKPOL

Mięso mielone na kotlety z indyka

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 990 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2051 opinii
FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,29 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 436 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (kulka) 125 g

GALBANI

Ser Mozzarella (kulka)

125 g
38,32 zł/kg
Krótka data 08.10
Cena promocyjna4,79 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
5.0
z 235 opinii
ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 1,5 % 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT bez laktozy 1,5 %

1 l
4,39 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 374 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 700 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

700 g
11,41 zł/kg
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 428 opinii
COCA-COLA Napój gazowany 1.5 l

COCA-COLA

Napój gazowany

1.5 l
4,79 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 2,50 zł
Do koszyka
4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 1967 opinii

45% taniej

KRAKUS. Szynka eksportowa 120 g

KRAKUS.

Szynka eksportowa

120 g
29,08 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
6,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 1402 opinii

48% taniej

FRISCO FRESH Cebula dymka krajowa 100 g

FRISCO FRESH

Cebula dymka krajowa

100 g
20,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
3,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 452 opinii

24% taniej

ŁACIATA Śmietanka UHT 30% 250 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT 30%

250 ml
18,76 zł/l
Cena promocyjna4,69 zł
6,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 2130 opinii
FRISCO FRESH Avocado 220 g

FRISCO FRESH

Avocado

220 g
27,23 zł/kg
5,99 zł
cena przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 350 opinii
ALMETTE Serek twarogowy śmietankowy 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy śmietankowy

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 570 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.8
z 358 opinii
MOLA WHITE Bawełniana biel papier toaletowy biały, 8 rolek 1 szt

MOLA WHITE

Bawełniana biel papier toaletowy biały, 8 rolek

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2031
4.9
z 262 opinii

31% taniej

OSM ŁOWICZ Ser Mascarpone 250 g

OSM ŁOWICZ

Ser Mascarpone

250 g
25,96 zł/kg
Cena promocyjna6,49 zł
9,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 177 opinii

30% taniej

CIOFFI Ser Burrata 100 g

CIOFFI

Ser Burrata

100 g
69,90 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 321 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 270 opinii

27% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

340 g
14,97 zł/kg
Cena promocyjna5,09 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
5.0
z 122 opinii

38% taniej

APETINA Ser Mozzarella tarty 200 g

APETINA

Ser Mozzarella tarty

200 g
34,95 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
11,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 212 opinii

36% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.6
z 363 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 579 opinii
INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka

400 g
33,73 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,49 zł
15,55 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
5.0
z 310 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory krojone bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory krojone bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.7
z 359 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Kiwi sztuka 80 g

FRISCO FRESH

Kiwi sztuka

80 g
23,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,89 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 152 opinii

21% taniej

PIK-NIK Kids Paluszki serowe 80 g

PIK-NIK Kids

Paluszki serowe

80 g
61,12 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,89 zł
6,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 945 opinii

31% taniej

FRISCO FRESH Seler naciowy 300 g

FRISCO FRESH

Seler naciowy

300 g
15,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 231 opinii
JAN NIEZBĘDNY Magnum Worki na śmieci z taśmą 35l 15 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Magnum

Worki na śmieci z taśmą 35l 15 szt.

1 szt
Cena promocyjna6,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2031
5.0
z 245 opinii
LUBELLA Makaron spaghetti 400 g

LUBELLA

Makaron spaghetti

400 g
9,72 zł/kg
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 199 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
4.9
z 139 opinii

23% taniej

CASTELLI Ser Parmigiano Reggiano (tarty) 40 g

CASTELLI

Ser Parmigiano Reggiano (tarty)

40 g
187,25 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
9,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 567 opinii
KERRYGOLD Tradycyjne irlandzkie masło naturalne 200 g

KERRYGOLD

Tradycyjne irlandzkie masło naturalne

200 g
41,45 zł/kg
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 289 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty naturalny 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty naturalny

135 g
27,33 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 172 opinii
PEPSI-COLA ZERO CUKRU Napój gazowany bez cukru 1.5 l

PEPSI-COLA ZERO CUKRU

Napój gazowany bez cukru

1.5 l
4,19 zł/l
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 974 opinii

30% taniej

FRISCO FRESH Kalarepa 200 g

FRISCO FRESH

Kalarepa

200 g
13,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,79 zł
3,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 234 opinii

41% taniej

NUSSBEISSER Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 100 g

NUSSBEISSER

Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi

100 g
49,90 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 295 opinii

17% taniej

FOXY Mega Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt. 1 szt

FOXY Mega

Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
4.9
z 681 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

500 ml
4,58 zł/l
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 239 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
4.8
z 344 opinii

33% taniej

FRISCO FRESH Marakuja ciemna 45 g

FRISCO FRESH

Marakuja ciemna

45 g
59,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Produkty marki MUTTI

5.0
z 374 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 700 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

700 g
11,41 zł/kg
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 25 opinii
MUTTI Pomidory krojone z bazylią 400 g

MUTTI

Pomidory krojone z bazylią

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2028
4.9
z 27 opinii
MUTTI Pomidory krojone z czosnkiem 400 g

MUTTI

Pomidory krojone z czosnkiem

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
5.0
z 79 opinii
MUTTI Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią) 700 g

MUTTI

Passata basilico (przecier pomidorowy z bazylią)

700 g
17,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 92 opinii
MUTTI Koncentrat pomidorowy (tubka) 130 g

MUTTI

Koncentrat pomidorowy (tubka)

130 g
44,54 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
4.9
z 81 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 400 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2028
5.0
z 69 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z przyprawami do pizzy

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 25 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z pomidorów Datterini 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z pomidorów Datterini

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
4.9
z 37 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
4.9
z 36 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano

400 g
35,47 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
5.0
z 27 opinii
MUTTI Sos pomidorowy do pizzy 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy do pizzy

400 g
21,97 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
5.0
z 21 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z bazylią 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z bazylią

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027
4.9
z 63 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
5.0
z 49 opinii
MUTTI Pomidory całe (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory całe (bez skórki)

400 g
18,97 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 464 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
17,47 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 464 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
12,22 zł/kg
Krótka data 09.10
Cena promocyjna4,89 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store