Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chipsy, nachos, popcorn
Nachos naturalne
CASA DEL SUR Tortilla Chipsy kukurydziane solone
Tortilla Chipsy kukurydziane solone CASA DEL SUR 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 73 opinii

CASA DEL SUR Tortilla Chipsy kukurydziane solone

125 g
CASA DEL SUR
Belgia

Cena7,99 zł
63,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Spróbuj inaczej Zapiekaj z serem Pokrusz i użyj jako panierki Dodaj do gęstych zup


CASA DEL SUR Tortilla Chipsy kukurydziane solone


Produkt dostępny
Data przydatności: 27.11.2026
Dostępne warianty
CASA DEL SUR Tortilla Chipsy kukurydziane o smaku sera
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1972.00 kJ
23.5%
Wartość energetyczna (kcal)
470.00 kcal
23.5%
Tłuszcz (g)
20.00 g
28.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.00 g
10.0%
Węglowodany (g)
64.00 g
24.6%
w tym cukry (g)
0.80 g
0.9%
Błonnik (g)
4.00 g
Białko (g)
6.60 g
13.2%
Sól (g)
0.90 g
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
73 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Twarde
04.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna przekąska zarówno z guacamole jak i z masłem.
13.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
63,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
DE CARE
Marka:
CASA DEL SUR
EAN:
5902898828498
Cena za kg:
63,92 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
CASA DEL SUR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DE CARE
EAN:
5902898828498

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Casa Del Sur


Marka standaryzowana

MarkaCasa del Sur

Opis produktu

Spróbuj inaczej Zapiekaj z serem Pokrusz i użyj jako panierki Dodaj do gęstych zup


O marce

Chrupnij z ulubionym dipem Casa del Sur Salsa Mexicana Dip Casa del Sur Salsa Cheese Dip Casa del Sur Salsa Guacamole Dip


Dodatkowe informacje

Więcej inspiracji kuchni meksykańskiej www.casadelsur.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Nachos

Wariant solone

Produkty z kategorii Nachos naturalne

5.0
z 73 opinii
CASA DEL SUR Tortilla Chipsy kukurydziane solone 125 g

CASA DEL SUR

Tortilla Chipsy kukurydziane solone

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.9
z 42 opinii
ACAPULCO Nachosy naturalne BIO 125 g

ACAPULCO

Nachosy naturalne BIO

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
AMAIZIN Chipsy kukurydziane solone bezglutenowe BIO 150 g

AMAIZIN

Chipsy kukurydziane solone bezglutenowe BIO

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
FUNTASTIC Nachos tortilla chips solone 150 g

FUNTASTIC

Nachos tortilla chips solone

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CASA DEL SUR

4.9
z 75 opinii
CASA DEL SUR Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 62 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenno-kukurydziana - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenno-kukurydziana - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 168 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 66 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenno-orkiszowa - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenno-orkiszowa - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 179 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenna - 20 cm (6 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenna - 20 cm (6 szt.)

240 g
29,13 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
CASA DEL SUR Tortilla Chipsy kukurydziane o smaku sera 125 g

CASA DEL SUR

Tortilla Chipsy kukurydziane o smaku sera

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.7
z 9 opinii
CASA DEL SUR Tortilla Chipsy kukurydziane o smaku chili 125 g

CASA DEL SUR

Tortilla Chipsy kukurydziane o smaku chili

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 13 opinii
CASA DEL SUR Taco (mieszanka przypraw) 20 g

CASA DEL SUR

Taco (mieszanka przypraw)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 76 opinii
CASA DEL SUR Chrupiąca muszle do taco (12 szt.) 150 g

CASA DEL SUR

Chrupiąca muszle do taco (12 szt.)

150 g
71,93 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
4.9
z 18 opinii
CASA DEL SUR Chilli con carne (mieszanka przypraw) 20 g

CASA DEL SUR

Chilli con carne (mieszanka przypraw)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 32 opinii
CASA DEL SUR Dip meksykański (salsa) 315 g

CASA DEL SUR

Dip meksykański (salsa)

315 g
37,43 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
4.9
z 9 opinii
CASA DEL SUR Dip serowy (salsa) 300 g

CASA DEL SUR

Dip serowy (salsa)

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.3
z 6 opinii
CASA DEL SUR Dip guacamole (salsa) 300 g

CASA DEL SUR

Dip guacamole (salsa)

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 1 opinii
CASA DEL SUR Czarna fasola 400 g

CASA DEL SUR

Czarna fasola

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.8
z 11 opinii
CASA DEL SUR Papryka baby czerwona (cała) 325 g

CASA DEL SUR

Papryka baby czerwona (cała)

325 g
27,66 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
4.8
z 12 opinii
CASA DEL SUR Papryka baby żółta (cała) 325 g

CASA DEL SUR

Papryka baby żółta (cała)

325 g
27,66 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store