Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Chipsy, nachos, popcorn

Chipsy, nachos, popcorn

Wróć do Słodycze, przekąski, bakalie

Chipsy soloneChipsy paprykoweChipsy seroweChipsy mięsneChipsy cebuloweChipsy formowaneChipsy pieczoneChipsy inne smakiChipsy warzywneNachos naturalneNachos smakowePopcorn



4.9
z 42 opinii
ACAPULCO Nachosy naturalne BIO 125 g

ACAPULCO

Nachosy naturalne BIO

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 65 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku kurek w śmietanowym sosie 110 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku kurek w śmietanowym sosie

110 g
79,91 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka

4.9
z 47 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki 110 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki

110 g
81,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

5.0
z 53 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanych warzyw 110 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanych warzyw

110 g
79,91 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka

4.9
z 69 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane solone 110 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane solone

110 g
77,18 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka

5.0
z 38 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami 110 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami

110 g
77,18 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka

4.9
z 45 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami 180 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami

180 g
60,50 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka

5.0
z 69 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki. 180 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki.

180 g
60,50 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka

4.9
z 111 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

5.0
z 36 opinii

23% taniej

WIEJSKIE ZIEMNIACZKI Śmietanka z cebulką 130 g

WIEJSKIE ZIEMNIACZKI

Śmietanka z cebulką

130 g
46,08 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 42 opinii

23% taniej

WIEJSKIE ZIEMNIACZKI Chipsy ziemniaczane o smaku cebulki 130 g

WIEJSKIE ZIEMNIACZKI

Chipsy ziemniaczane o smaku cebulki

130 g
46,08 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka


5.0
z 123 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

5.0
z 68 opinii
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku zielonej cebulki 120 g

LAY'S MAX

Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku zielonej cebulki

120 g
72,92 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka

5.0
z 11 opinii
PRZYSNACKI Chipsy o smaku cebulki dymki 130 g

PRZYSNACKI

Chipsy o smaku cebulki dymki

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026

4.5
z 6 opinii
LAY'S Chispy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 40 g

LAY'S

Chispy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki

40 g
99,75 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

5.0
z 12 opinii
LONG CHIPS Chipsy ziemniaczane o smaku śmietany z cebulką 75 g

LONG CHIPS

Chipsy ziemniaczane o smaku śmietany z cebulką

75 g
75,87 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026

4.8
z 19 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy Ser-Cebula 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy Ser-Cebula

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka


4.9
z 71 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku papryki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.9
z 73 opinii
LAY'S MAX Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki 120 g

LAY'S MAX

Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki

120 g
54,08 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.9
z 47 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

5.0
z 72 opinii
LAY'S Stix Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym 130 g

LAY'S Stix

Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.9
z 29 opinii

18% taniej

PRZYSNACKI Chipsy w kotle prażone papryka czerwona 125 g

PRZYSNACKI

Chipsy w kotle prażone papryka czerwona

125 g
52,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026

4.9
z 140 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku papryki

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka

5.0
z 68 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

4.9
z 51 opinii
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku papryki 120 g

LAY'S MAX

Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku papryki

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka

4.8
z 11 opinii
PRZYSNACKI Chipsy o smaku papryki 130 g

PRZYSNACKI

Chipsy o smaku papryki

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026

5.0
z 19 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy paprykowe 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy paprykowe

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku chili i limonki (bezglutenowe) 115 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku chili i limonki (bezglutenowe)

115 g
104,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026

5.0
z 7 opinii
LONG CHIPS Chipsy ziemniaczane o smaku słodkiej papryki chilli 75 g

LONG CHIPS

Chipsy ziemniaczane o smaku słodkiej papryki chilli

75 g
75,87 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026

5.0
z 9 opinii
LONG CHIPS Chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki 75 g

LONG CHIPS

Chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki

75 g
75,87 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027

5.0
z 5 opinii
CRUNCHIPS Chipsy ziemniaczane o kremowym smaku papryki 130 g

CRUNCHIPS

Chipsy ziemniaczane o kremowym smaku papryki

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

5.0
z 13 opinii
Nowość
CRUNCHIPS Chipsy Paprykowe 200 g

CRUNCHIPS

Chipsy Paprykowe

200 g
50,75 zł/kg
Cena10,15 zł
Do koszyka

5.0
z 27 opinii
CRUNCHIPS Chipsy Paprykowe 130 g

CRUNCHIPS

Chipsy Paprykowe

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka


5.0
z 5 opinii
SCHAR Chipsy ziemniaczane o smaku paprykowym (bezglutenowe) 170 g

SCHAR

Chipsy ziemniaczane o smaku paprykowym (bezglutenowe)

170 g
75,59 zł/kg
Cena12,85 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku bardzo pikantnym 70 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku bardzo pikantnym

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.8
z 106 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.9
z 47 opinii

18% taniej

PRZYSNACKI Chipsy w kotle prażone z solą morską 125 g

PRZYSNACKI

Chipsy w kotle prażone z solą morską

125 g
52,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 124 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka

5.0
z 45 opinii
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane solone 120 g

LAY'S MAX

Chipsy ziemniaczane karbowane solone

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka


4.9
z 29 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy solone 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy solone

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

5.0
z 12 opinii
LONG CHIPS Chipsy ziemniaczane Oryginalne 75 g

LONG CHIPS

Chipsy ziemniaczane Oryginalne

75 g
75,87 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

4.9
z 21 opinii
PRZYSNACKI Chipsy Sopockie z soloną solą morską 130 g

PRZYSNACKI

Chipsy Sopockie z soloną solą morską

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.9
z 15 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe) 130 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe)

130 g
92,23 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027

4.5
z 8 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe) 140 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe)

140 g
81,36 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027

4.6
z 7 opinii
PLAZA DEL SOL FERIA! - Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe) 40 g

PLAZA DEL SOL

FERIA! - Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe)

40 g
122,25 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027

5.0
z 73 opinii
CASA DEL SUR Tortilla Chipsy kukurydziane solone 125 g

CASA DEL SUR

Tortilla Chipsy kukurydziane solone

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

4.9
z 14 opinii
FUNTASTIC Nachos tortilla chips solone 150 g

FUNTASTIC

Nachos tortilla chips solone

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.8
z 55 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.8
z 12 opinii
Nowość
PRZYSNACKI Chipsy w kotle prażone kwaśna śmietana 125 g

PRZYSNACKI

Chipsy w kotle prażone kwaśna śmietana

125 g
52,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026

5.0
z 36 opinii
Nowość
LAY'S MAX Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku sera i ostrej papryki 120 g

LAY'S MAX

Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku sera i ostrej papryki

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka

4.9
z 72 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone chipsy ziemniaczane o smaku pieczonego camemberta w miodzie 110 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone chipsy ziemniaczane o smaku pieczonego camemberta w miodzie

110 g
81,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.9
z 32 opinii
PRZYSNACKI Chipsy o smaku sera górskiego 130 g

PRZYSNACKI

Chipsy o smaku sera górskiego

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026

5.0
z 156 opinii
STAR Popcorn solony 95 g

STAR

Popcorn solony

95 g
52,53 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

4.9
z 45 opinii
BAKALLAND Popcorn maślany 90 g

BAKALLAND

Popcorn maślany

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027


4.9
z 71 opinii
BAKALLAND Popcorn solony 90 g

BAKALLAND

Popcorn solony

90 g
36,56 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.7
z 31 opinii
BAKALLAND Popcorn serowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn serowy

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027

4.7
z 6 opinii
BAKALLAND Popcorn karmelowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn karmelowy

90 g
38,78 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 61 opinii
HEBAR Popcorn 500 g

HEBAR

Popcorn

500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 23 opinii
FELIX Popcorn do mikrofalówki solony 90 g

FELIX

Popcorn do mikrofalówki solony

90 g
40,56 zł/kg
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026

5.0
z 24 opinii
WERTHER'S Popcorn w polewie karmelowej 100 g

WERTHER'S

Popcorn w polewie karmelowej

100 g
123,90 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027


4.9
z 31 opinii
BESKIDZKIE Popcorn z solą 90 g

BESKIDZKIE

Popcorn z solą

90 g
31,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028

4.9
z 14 opinii
BESKIDZKIE Popcorn o smaku masła 90 g

BESKIDZKIE

Popcorn o smaku masła

90 g
31,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028

5.0
z 11 opinii
BAKALLAND Popcorn 250 g

BAKALLAND

Popcorn

250 g
19,96 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 6 opinii
LORENZ Popcorn z dodatkiem soli 100 g

LORENZ

Popcorn z dodatkiem soli

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
CHUPA CHUPS Popcorn o smaku truskawka 90 g

CHUPA CHUPS

Popcorn o smaku truskawka

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Nowość
CHUPA CHUPS Popcorn o smaku cola 90 g

CHUPA CHUPS

Popcorn o smaku cola

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 13 opinii
MOGYI Caramoon - popcorn w polewie karmelowej 70 g

MOGYI

Caramoon - popcorn w polewie karmelowej

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026

4.7
z 3 opinii
MOGYI Micropop - popcorn do mikrofali o smaku maślanym 80 g

MOGYI

Micropop - popcorn do mikrofali o smaku maślanym

80 g
32,38 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2027

5.0
z 2 opinii
MOGYI Micropop - popcorn do mikrofali solony 80 g

MOGYI

Micropop - popcorn do mikrofali solony

80 g
32,38 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027

4.9
z 7 opinii
MOGYI Popcorn w polewie kokosowej 70 g

MOGYI

Popcorn w polewie kokosowej

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

4.9
z 65 opinii

18% taniej

PRINGLES Chipsy Original 165 g

PRINGLES

Chipsy Original

165 g
54,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2027

5.0
z 50 opinii
PRINGLES Chipsy Papryka 165 g

PRINGLES

Chipsy Papryka

165 g
66,61 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027

4.9
z 7 opinii
PRINGLES Chipsy Ser 165 g

PRINGLES

Chipsy Ser

165 g
66,61 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027

4.9
z 58 opinii
PRINGLES Chipsy Śmietana & Cebula 165 g

PRINGLES

Chipsy Śmietana & Cebula

165 g
66,61 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027

4.9
z 22 opinii
PRINGLES Chipsy Ser & Cebula 165 g

PRINGLES

Chipsy Ser & Cebula

165 g
66,61 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027

4.9
z 15 opinii
PRINGLES Chipsy Hot & Spicy 165 g

PRINGLES

Chipsy Hot & Spicy

165 g
66,61 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2026

4.9
z 24 opinii
PRINGLES Chipsy Salt & Vinegar 165 g

PRINGLES

Chipsy Salt & Vinegar

165 g
66,61 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
12

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store