Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chipsy, nachos, popcorn
Chipsy paprykowe
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku chili i limonki (bezglutenowe)
Chipsy ziemniaczane o smaku chili i limonki (bezglutenowe) PLAZA DEL SOL 115g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku chili i limonki (bezglutenowe)

115 g
PLAZA DEL SOL
Hiszpania

Cena11,99 zł
104,26 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 19.12.2026
Dostępne warianty
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku czarnej trufli (bezglutenowe)
Pokaż wszystkie
Tagi
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Błażej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
104,26 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
115 g
Dostawca:
RICO
Marka:
PLAZA DEL SOL
EAN:
8429874262161
Cena za kg:
104,26 zł/kg
Waga:
115 g
Marka:
PLAZA DEL SOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
RICO
EAN:
8429874262161

Produkty z kategorii Chipsy paprykowe

4.9
z 29 opinii

18% taniej

PRZYSNACKI Chipsy w kotle prażone papryka czerwona 125 g

PRZYSNACKI

Chipsy w kotle prażone papryka czerwona

125 g
52,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 74 opinii
LAY'S MAX Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki 120 g

LAY'S MAX

Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki

120 g
54,08 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku papryki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 72 opinii
LAY'S Stix Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym 130 g

LAY'S Stix

Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
PRZYSNACKI Chipsy o smaku papryki 130 g

PRZYSNACKI

Chipsy o smaku papryki

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
5.0
z 19 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy paprykowe 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy paprykowe

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 51 opinii
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku papryki 120 g

LAY'S MAX

Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku papryki

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
LONG CHIPS Chipsy ziemniaczane o smaku słodkiej papryki chilli 75 g

LONG CHIPS

Chipsy ziemniaczane o smaku słodkiej papryki chilli

75 g
75,87 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
5.0
z 9 opinii
LONG CHIPS Chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki 75 g

LONG CHIPS

Chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki

75 g
75,87 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
5.0
z 6 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku chili i limonki (bezglutenowe) 115 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku chili i limonki (bezglutenowe)

115 g
104,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.9
z 140 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku papryki

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
5.0
z 68 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
CRUNCHIPS Chipsy ziemniaczane o kremowym smaku papryki 130 g

CRUNCHIPS

Chipsy ziemniaczane o kremowym smaku papryki

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
CRUNCHIPS Chipsy Paprykowe 130 g

CRUNCHIPS

Chipsy Paprykowe

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
Nowość
CRUNCHIPS Chipsy Paprykowe 200 g

CRUNCHIPS

Chipsy Paprykowe

200 g
50,75 zł/kg
Cena10,15 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
SCHAR Chipsy ziemniaczane o smaku paprykowym (bezglutenowe) 170 g

SCHAR

Chipsy ziemniaczane o smaku paprykowym (bezglutenowe)

170 g
75,59 zł/kg
Cena12,85 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku bardzo pikantnym 70 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku bardzo pikantnym

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PLAZA DEL SOL

4.9
z 56 opinii
Nowość
PLAZA DEL SOL Ciecierzyca 540 g

PLAZA DEL SOL

Ciecierzyca

540 g
18,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2030
4.9
z 83 opinii
PLAZA DEL SOL Fasola gigant gotowana 540 g

PLAZA DEL SOL

Fasola gigant gotowana

540 g
17,57 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2030
4.9
z 40 opinii
PLAZA DEL SOL Grzanki czosnkowe 150 g

PLAZA DEL SOL

Grzanki czosnkowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 38 opinii
PLAZA DEL SOL Grzanki pomidorowe 150 g

PLAZA DEL SOL

Grzanki pomidorowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.7
z 13 opinii
PLAZA DEL SOL Kukurydza smażona solona 175 g

PLAZA DEL SOL

Kukurydza smażona solona

175 g
44,51 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.9
z 15 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe) 130 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe)

130 g
92,23 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.8
z 12 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku czarnej trufli (bezglutenowe) 40 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku czarnej trufli (bezglutenowe)

40 g
122,25 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
4.9
z 18 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku czarnej trufli (bezglutenowe) 115 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku czarnej trufli (bezglutenowe)

115 g
104,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 7 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku miodu i musztardy (bezglutenowe) 115 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku miodu i musztardy (bezglutenowe)

115 g
104,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
5.0
z 16 opinii
PLAZA DEL SOL Tomato Frito - sos ze smażonych pomidorów 290 g

PLAZA DEL SOL

Tomato Frito - sos ze smażonych pomidorów

290 g
47,55 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2029
4.5
z 8 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe) 140 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe)

140 g
81,36 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
4.8
z 25 opinii
PLAZA DEL SOL Sok z cytryn z Murcji 280 ml

PLAZA DEL SOL

Sok z cytryn z Murcji

280 ml
35,68 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.9
z 11 opinii
PLAZA DEL SOL Słonecznik solony gigant 250 g

PLAZA DEL SOL

Słonecznik solony gigant

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
5.0
z 14 opinii
PLAZA DEL SOL Migdały smażone z suszoną truflą i solą 110 g

PLAZA DEL SOL

Migdały smażone z suszoną truflą i solą

110 g
163,55 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.7
z 3 opinii
PLAZA DEL SOL Słonecznik łuskany solony 175 g

PLAZA DEL SOL

Słonecznik łuskany solony

175 g
32,51 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.4
z 8 opinii
PLAZA DEL SOL Kukurydza smażona solona GIGANT 125 g

PLAZA DEL SOL

Kukurydza smażona solona GIGANT

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store