Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Owocowe
Sok z cytryny
PLAZA DEL SOL Sok z cytryn z Murcji
Sok z cytryn z Murcji PLAZA DEL SOL 280ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 25 opinii

PLAZA DEL SOL Sok z cytryn z Murcji

280 ml
PLAZA DEL SOL
Hiszpania
1 szt.12 szt.

Cena9,99 zł
35,68 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 23.10.2026

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
4%
3
0%
2
4%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
piosiarczyn potasu w skladzie. SPokojnie są wersje z samą cytryną
19.09.2025
1
0
ANATOL
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Ada
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Sabina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.12.2025
0
0
TADEUSZ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Jack
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2025
0
0
Pamela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2025
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2025
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,68 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
280 ml
Dostawca:
RICO
Marka:
PLAZA DEL SOL
EAN:
8429874140018
Cena za kg:
35,68 zł/l
Pojemność:
280 ml
Marka:
PLAZA DEL SOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
RICO
EAN:
8429874140018

Produkty z kategorii Sok z cytryny

5.0
z 86 opinii

15% taniej

ALCE NERO Sok z cytryn BIO 250 ml

ALCE NERO

Sok z cytryn BIO

250 ml
39,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 56 opinii
LIMMI Sok z limonek 200 ml

LIMMI

Sok z limonek

200 ml
31,45 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 177 opinii
EUREKO Sok z cytryn 100% BIO 250 ml

EUREKO

Sok z cytryn 100% BIO

250 ml
39,96 zł/l
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 25 opinii
PLAZA DEL SOL Sok z cytryn z Murcji 280 ml

PLAZA DEL SOL

Sok z cytryn z Murcji

280 ml
35,68 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.0
z 1 opinii
ANDROS Napój cytrynowy pasteryzowany 1 l

ANDROS

Napój cytrynowy pasteryzowany

1 l
23,99 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PLAZA DEL SOL

4.9
z 56 opinii
Nowość
PLAZA DEL SOL Ciecierzyca 540 g

PLAZA DEL SOL

Ciecierzyca

540 g
18,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2030
4.9
z 83 opinii
PLAZA DEL SOL Fasola gigant gotowana 540 g

PLAZA DEL SOL

Fasola gigant gotowana

540 g
17,57 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2030
5.0
z 38 opinii
PLAZA DEL SOL Grzanki pomidorowe 150 g

PLAZA DEL SOL

Grzanki pomidorowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 40 opinii
PLAZA DEL SOL Grzanki czosnkowe 150 g

PLAZA DEL SOL

Grzanki czosnkowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 16 opinii
PLAZA DEL SOL Tomato Frito - sos ze smażonych pomidorów 290 g

PLAZA DEL SOL

Tomato Frito - sos ze smażonych pomidorów

290 g
47,55 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2029
4.9
z 18 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku czarnej trufli (bezglutenowe) 115 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku czarnej trufli (bezglutenowe)

115 g
104,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 6 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku chili i limonki (bezglutenowe) 115 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku chili i limonki (bezglutenowe)

115 g
104,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 7 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku miodu i musztardy (bezglutenowe) 115 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku miodu i musztardy (bezglutenowe)

115 g
104,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 15 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe) 130 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe)

130 g
92,23 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.7
z 13 opinii
PLAZA DEL SOL Kukurydza smażona solona 175 g

PLAZA DEL SOL

Kukurydza smażona solona

175 g
44,51 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.5
z 8 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe) 140 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe)

140 g
81,36 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
4.8
z 12 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku czarnej trufli (bezglutenowe) 40 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku czarnej trufli (bezglutenowe)

40 g
122,25 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
4.9
z 11 opinii
PLAZA DEL SOL Słonecznik solony gigant 250 g

PLAZA DEL SOL

Słonecznik solony gigant

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
5.0
z 20 opinii
PLAZA DEL SOL Oliwki nadziewane anchois 280 g

PLAZA DEL SOL

Oliwki nadziewane anchois

280 g
33,89 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2029
5.0
z 19 opinii
PLAZA DEL SOL Oliwki nadziewane szynką serrano 280 g

PLAZA DEL SOL

Oliwki nadziewane szynką serrano

280 g
33,89 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2029
5.0
z 14 opinii
PLAZA DEL SOL Migdały smażone z suszoną truflą i solą 110 g

PLAZA DEL SOL

Migdały smażone z suszoną truflą i solą

110 g
163,55 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store