Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Oliwki
Z dodatkami
PLAZA DEL SOL Oliwki nadziewane anchois
Oliwki nadziewane anchois PLAZA DEL SOL 280g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 20 opinii

PLAZA DEL SOL Oliwki nadziewane anchois

280 g
PLAZA DEL SOL
Hiszpania

Cena9,49 zł
33,89 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 24.04.2029
Dostępne warianty
PLAZA DEL SOL Oliwki nadziewane szynką serrano
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubiuony dodatek męża
03.07.2026
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Mnie bardzo smakują
19.06.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2026
0
0
Felicjan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.04.2026
0
0
Nellia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Nellia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Anastasiia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.10.2025
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,89 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
280 g
Dostawca:
RICO
Marka:
PLAZA DEL SOL
EAN:
8429874230016
Cena za kg:
33,89 zł/kg
Waga:
280 g
Marka:
PLAZA DEL SOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
RICO
EAN:
8429874230016

Produkty z kategorii Oliwki

4.9
z 36 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone nadziewane czosnkiem 250 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki zielone nadziewane czosnkiem

250 g
45,96 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 17 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone nadziewane greckim serem 250 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki zielone nadziewane greckim serem

250 g
59,16 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 22 opinii
JOLCA Oliwki zielone z cytryną (puszka) 300 g

JOLCA

Oliwki zielone z cytryną (puszka)

300 g
29,30 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2028
4.9
z 37 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki zielone nadziewane pastą paprykową 240 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki zielone nadziewane pastą paprykową

240 g
37,46 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 5 opinii
GOYA Oliwki zielone nadziewane ostrą papryką 358 ml

GOYA

Oliwki zielone nadziewane ostrą papryką

358 ml
30,70 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
4.8
z 22 opinii
SELIA Oliwki zielone nadziewane migdałami 370 g

SELIA

Oliwki zielone nadziewane migdałami

370 g
37,81 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 20 opinii
PLAZA DEL SOL Oliwki nadziewane anchois 280 g

PLAZA DEL SOL

Oliwki nadziewane anchois

280 g
33,89 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2029
4.9
z 23 opinii
FRAGATA Oliwki zielone nadziewane anchois 300 g

FRAGATA

Oliwki zielone nadziewane anchois

300 g
28,63 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027
4.8
z 6 opinii
EL FARO Oliwki zielone nadziewane migdałami 350 g

EL FARO

Oliwki zielone nadziewane migdałami

350 g
34,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2029
5.0
z 1 opinii
PLATAN FOOD Oliwki zielone bez pestki Amber Spritz 200 g

PLATAN FOOD

Oliwki zielone bez pestki Amber Spritz

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
5.0
z 7 opinii
PLATAN FOOD Oliwki zielone bez pestki Spicy Margarita 200 g

PLATAN FOOD

Oliwki zielone bez pestki Spicy Margarita

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
5.0
z 2 opinii
PLATAN FOOD Oliwki zielone bez pestki Havana Chill 215 g

PLATAN FOOD

Oliwki zielone bez pestki Havana Chill

215 g
60,42 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
5.0
z 1 opinii
BEACH FLOWER Oliwki zielone z papryką 150 g

BEACH FLOWER

Oliwki zielone z papryką

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PLAZA DEL SOL

4.9
z 83 opinii
PLAZA DEL SOL Fasola gigant gotowana 540 g

PLAZA DEL SOL

Fasola gigant gotowana

540 g
17,57 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2030
4.9
z 56 opinii
Nowość
PLAZA DEL SOL Ciecierzyca 540 g

PLAZA DEL SOL

Ciecierzyca

540 g
18,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2030
4.9
z 40 opinii
PLAZA DEL SOL Grzanki czosnkowe 150 g

PLAZA DEL SOL

Grzanki czosnkowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 38 opinii
PLAZA DEL SOL Grzanki pomidorowe 150 g

PLAZA DEL SOL

Grzanki pomidorowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.5
z 8 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe) 140 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe)

140 g
81,36 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
4.8
z 12 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku czarnej trufli (bezglutenowe) 40 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku czarnej trufli (bezglutenowe)

40 g
122,25 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
4.9
z 18 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku czarnej trufli (bezglutenowe) 115 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku czarnej trufli (bezglutenowe)

115 g
104,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 6 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku chili i limonki (bezglutenowe) 115 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku chili i limonki (bezglutenowe)

115 g
104,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 7 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku miodu i musztardy (bezglutenowe) 115 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku miodu i musztardy (bezglutenowe)

115 g
104,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 15 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe) 130 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe)

130 g
92,23 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.7
z 13 opinii
PLAZA DEL SOL Kukurydza smażona solona 175 g

PLAZA DEL SOL

Kukurydza smażona solona

175 g
44,51 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.9
z 11 opinii
PLAZA DEL SOL Słonecznik solony gigant 250 g

PLAZA DEL SOL

Słonecznik solony gigant

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
4.8
z 25 opinii
PLAZA DEL SOL Sok z cytryn z Murcji 280 ml

PLAZA DEL SOL

Sok z cytryn z Murcji

280 ml
35,68 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
5.0
z 14 opinii
PLAZA DEL SOL Migdały smażone z suszoną truflą i solą 110 g

PLAZA DEL SOL

Migdały smażone z suszoną truflą i solą

110 g
163,55 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
5.0
z 16 opinii
PLAZA DEL SOL Tomato Frito - sos ze smażonych pomidorów 290 g

PLAZA DEL SOL

Tomato Frito - sos ze smażonych pomidorów

290 g
47,55 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2029
5.0
z 19 opinii
PLAZA DEL SOL Oliwki nadziewane szynką serrano 280 g

PLAZA DEL SOL

Oliwki nadziewane szynką serrano

280 g
33,89 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store