Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chipsy, nachos, popcorn
Chipsy paprykowe
CRUNCHIPS Chipsy Paprykowe
Chipsy Paprykowe CRUNCHIPS 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość
5.0
z 13 opinii

CRUNCHIPS Chipsy Paprykowe

200 g
CRUNCHIPS

Cena10,15 zł
50,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Crunchips to połączenie doskonałego smaku, niezwykłej chrupkości i świeżości, które sprawiają, że chciałoby się jeść je bez końca. W wersji paprykowej, tradycyjny smak ziemniaczany wzbogacony został nutą papryki oraz cebulki, które dodatkowo orzeźwiają kubki smakowe.

Smak chipsów to także efekt przygotowywania ich na certyfikowanym oleju palmowym pochodzącym ze zrównoważonej produkcji.

Paczka jest doskonałym towarzyszem spotkań ze znajomymi, kibicowania podczas meczów, czy wspólnego oglądania telewizji. Chrupiące chipsy uświetnią ten czas, dodadzą mu odrobiny smaku.

Cechy

mega paka

produkt bezglutenowy

z olejami roślinnymi

bez dodatku konserwantów


CRUNCHIPS Chipsy Paprykowe


Produkt dostępny
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2242.00 kJ
26.7%
Wartość energetyczna (kcal)
538.00 kcal
26.9%
Tłuszcz (g)
34.00 g
48.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.50 g
12.5%
Węglowodany (g)
50.00 g
19.2%
w tym cukry (g)
2.40 g
2.7%
Błonnik (g)
4.40 g
Białko (g)
5.80 g
11.6%
Sól (g)
1.30 g
21.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Rościsław
zweryfikowano
Zgłaszam
Patrz wyżej 💯
12.05.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Mocno paprykowe i chrupiące
02.07.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Stefania
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Dagmara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
50,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
BAHLSEN
Marka:
CRUNCHIPS
EAN:
5905187114821
Cena za kg:
50,75 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
CRUNCHIPS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAHLSEN
EAN:
5905187114821

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk z tyłu opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Crunchips


Marka producenta

MarkaLorenz

Marka standaryzowana

MarkaCrunchips

Opis produktu

Bez dodatku konserwantów - zgodnie z normami obowiązującymi dla tej kategorii produktów.


O marce

Crunchips to zdecydowanie najbardziej intensywna i imprezowa przekąska! Najlepsza opcja na każdą okazję, niezależnie od tego czy ostro balujesz czy chillujesz ze znajomymi. Produkowane z wyselekcjonowanych ziemniaków, wysokiej jakości olejów i aromatycznych przypraw, bez dodatku konserwantów i bez glutenu. Jest Crunchips jest impreza


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chipsy ziemniaczane

Wariant o smaku paprykowym


O producencie

Lorenz Gwarancja Jakości Kontrolowana jakość produktów Najlepsze składniki Bez konserwantów Chrunchips produkowane są z największa starannością z wyselekcjonowanych składników. Jeśli nie jesteś zadowolony lub jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, proszę skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta: www.lorenz-snackworld.com/contact

Produkty z kategorii Chipsy paprykowe

4.9
z 29 opinii

18% taniej

PRZYSNACKI Chipsy w kotle prażone papryka czerwona 125 g

PRZYSNACKI

Chipsy w kotle prażone papryka czerwona

125 g
52,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 74 opinii
LAY'S MAX Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki 120 g

LAY'S MAX

Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki

120 g
54,08 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku papryki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 72 opinii
LAY'S Stix Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym 130 g

LAY'S Stix

Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
PRZYSNACKI Chipsy o smaku papryki 130 g

PRZYSNACKI

Chipsy o smaku papryki

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
5.0
z 19 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy paprykowe 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy paprykowe

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 51 opinii
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku papryki 120 g

LAY'S MAX

Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku papryki

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
LONG CHIPS Chipsy ziemniaczane o smaku słodkiej papryki chilli 75 g

LONG CHIPS

Chipsy ziemniaczane o smaku słodkiej papryki chilli

75 g
75,87 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
5.0
z 9 opinii
LONG CHIPS Chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki 75 g

LONG CHIPS

Chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki

75 g
75,87 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
5.0
z 6 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane o smaku chili i limonki (bezglutenowe) 115 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane o smaku chili i limonki (bezglutenowe)

115 g
104,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.9
z 140 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku papryki

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
5.0
z 68 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
CRUNCHIPS Chipsy ziemniaczane o kremowym smaku papryki 130 g

CRUNCHIPS

Chipsy ziemniaczane o kremowym smaku papryki

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
CRUNCHIPS Chipsy Paprykowe 130 g

CRUNCHIPS

Chipsy Paprykowe

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
Nowość
CRUNCHIPS Chipsy Paprykowe 200 g

CRUNCHIPS

Chipsy Paprykowe

200 g
50,75 zł/kg
Cena10,15 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
SCHAR Chipsy ziemniaczane o smaku paprykowym (bezglutenowe) 170 g

SCHAR

Chipsy ziemniaczane o smaku paprykowym (bezglutenowe)

170 g
75,59 zł/kg
Cena12,85 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku bardzo pikantnym 70 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku bardzo pikantnym

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CRUNCHIPS

4.9
z 29 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy solone 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy solone

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy Chakalaka 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy Chakalaka

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy paprykowe 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy paprykowe

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy Kebab 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy Kebab

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
CRUNCHIPS Nachos Chili 100 g

CRUNCHIPS

Nachos Chili

100 g
72,50 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.5
z 6 opinii
CRUNCHIPS Nachos ser żółty 100 g

CRUNCHIPS

Nachos ser żółty

100 g
72,50 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.8
z 19 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy Ser-Cebula 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy Ser-Cebula

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
CRUNCHIPS Chipsy ziemniaczane o smaku pieczone żeberka 130 g

CRUNCHIPS

Chipsy ziemniaczane o smaku pieczone żeberka

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
CRUNCHIPS Chipsy ziemniaczane o smaku fromage 130 g

CRUNCHIPS

Chipsy ziemniaczane o smaku fromage

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
CRUNCHIPS Chipsy ziemniaczane o kremowym smaku papryki 130 g

CRUNCHIPS

Chipsy ziemniaczane o kremowym smaku papryki

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
CRUNCHIPS Chipsy Paprykowe 130 g

CRUNCHIPS

Chipsy Paprykowe

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy ziemniaczane o smaku śmietany z zieloną cebulką 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy ziemniaczane o smaku śmietany z zieloną cebulką

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store