Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chipsy, nachos, popcorn
Chipsy solone
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy solone
Chipsy solone X Cut CRUNCHIPS 130g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 29 opinii

CRUNCHIPS X-Cut Chipsy solone

130 g
CRUNCHIPS
Polska

Cena8,99 zł
69,15 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

produkt bezglutenowy

z olejami roślinnymi


CRUNCHIPS X-Cut Chipsy solone


Produkt dostępny
Dostępne warianty
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy paprykowe
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2222.00 kJ
26.5%
Wartość energetyczna (kcal)
533.00 kcal
26.7%
Tłuszcz (g)
33.00 g
47.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.50 g
12.5%
Węglowodany (g)
51.00 g
19.6%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Błonnik (g)
4.60 g
Białko (g)
5.70 g
11.4%
Sól (g)
1.20 g
20.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
29 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
3%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak dzieciństwa, słone to podstawa
25.01.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne do pochrupania. Ale bardzo niezdrowe.
28.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
69,15 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
130 g
Dostawca:
BAHLSEN
Marka:
CRUNCHIPS
EAN:
5905187130296
Cena za kg:
69,15 zł/kg
Waga:
130 g
Marka:
CRUNCHIPS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAHLSEN
EAN:
5905187130296

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk z tyłu opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Crunchips


Marka producenta

MarkaLorenz

Marka standaryzowana

MarkaCrunchips

Podmarka

Podmarka X-Cut


O marce

Crunchips to zdecydowanie najbardziej intensywna i imprezowa przekąska! Najlepsza opcja na każdą okazję, niezależnie od tego czy ostro balujesz czy chillujesz ze znajomymi. Produkowane z wyselekcjonowanych ziemniaków, wysokiej jakości olejów i aromatycznych przypraw oraz bez glutenu. Jest Crunchips, jest impreza


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chipsy ziemniaczane

Wariant solone

Produkty z kategorii Chipsy solone

4.9
z 47 opinii

18% taniej

PRZYSNACKI Chipsy w kotle prażone z solą morską 125 g

PRZYSNACKI

Chipsy w kotle prażone z solą morską

125 g
52,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 107 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy solone 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy solone

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 45 opinii
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane solone 120 g

LAY'S MAX

Chipsy ziemniaczane karbowane solone

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe) 130 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe)

130 g
92,23 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 12 opinii
LONG CHIPS Chipsy ziemniaczane Oryginalne 75 g

LONG CHIPS

Chipsy ziemniaczane Oryginalne

75 g
75,87 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.5
z 8 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe) 140 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe)

140 g
81,36 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
5.0
z 24 opinii
TRAFO Chipsy ziemniaczane smażone na oliwie z oliwek BIO 100 g

TRAFO

Chipsy ziemniaczane smażone na oliwie z oliwek BIO

100 g
157,90 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
PRZYSNACKI Chipsy Sopockie z soloną solą morską 130 g

PRZYSNACKI

Chipsy Sopockie z soloną solą morską

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 124 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.6
z 7 opinii
PLAZA DEL SOL FERIA! - Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe) 40 g

PLAZA DEL SOL

FERIA! - Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe)

40 g
122,25 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027

Produkty marki CRUNCHIPS

4.8
z 10 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy Chakalaka 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy Chakalaka

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy paprykowe 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy paprykowe

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy Kebab 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy Kebab

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
CRUNCHIPS Nachos Chili 100 g

CRUNCHIPS

Nachos Chili

100 g
72,50 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.5
z 6 opinii
CRUNCHIPS Nachos ser żółty 100 g

CRUNCHIPS

Nachos ser żółty

100 g
72,50 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.8
z 19 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy Ser-Cebula 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy Ser-Cebula

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
CRUNCHIPS Chipsy ziemniaczane o smaku pieczone żeberka 130 g

CRUNCHIPS

Chipsy ziemniaczane o smaku pieczone żeberka

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
CRUNCHIPS Chipsy ziemniaczane o smaku fromage 130 g

CRUNCHIPS

Chipsy ziemniaczane o smaku fromage

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
CRUNCHIPS Chipsy ziemniaczane o kremowym smaku papryki 130 g

CRUNCHIPS

Chipsy ziemniaczane o kremowym smaku papryki

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
CRUNCHIPS Chipsy Paprykowe 130 g

CRUNCHIPS

Chipsy Paprykowe

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
Nowość
CRUNCHIPS Chipsy Paprykowe 200 g

CRUNCHIPS

Chipsy Paprykowe

200 g
50,75 zł/kg
Cena10,15 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy ziemniaczane o smaku śmietany z zieloną cebulką 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy ziemniaczane o smaku śmietany z zieloną cebulką

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store