Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chipsy, nachos, popcorn
Chipsy solone
TRAFO Chipsy ziemniaczane smażone na oliwie z oliwek BIO
Chipsy ziemniaczane smażone na oliwie z oliwek BIO TRAFO 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 24 opinii

TRAFO Chipsy ziemniaczane smażone na oliwie z oliwek BIO

100 g
TRAFO

Cena15,79 zł
157,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bio
wegetariański
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
24 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
💯 najlepsze jaki jadłam. Prawdziwe ziemniory z oliwą. Pycha. No i skład bardzo dobry.
22.04.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre i nie za słone.
30.08.2025
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Bronisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Bronisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.10.2025
0
0
Bronisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.09.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
157,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
TRAFO
EAN:
8718754502214
Cena za kg:
157,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
TRAFO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
8718754502214

Produkty z kategorii Chipsy solone

4.9
z 47 opinii

18% taniej

PRZYSNACKI Chipsy w kotle prażone z solą morską 125 g

PRZYSNACKI

Chipsy w kotle prażone z solą morską

125 g
52,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 106 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy solone 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy solone

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 45 opinii
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane solone 120 g

LAY'S MAX

Chipsy ziemniaczane karbowane solone

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe) 130 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe)

130 g
92,23 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 12 opinii
LONG CHIPS Chipsy ziemniaczane Oryginalne 75 g

LONG CHIPS

Chipsy ziemniaczane Oryginalne

75 g
75,87 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.5
z 8 opinii
PLAZA DEL SOL Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe) 140 g

PLAZA DEL SOL

Chipsy ziemniaczane grubo cięte (bezglutenowe)

140 g
81,36 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
5.0
z 24 opinii
TRAFO Chipsy ziemniaczane smażone na oliwie z oliwek BIO 100 g

TRAFO

Chipsy ziemniaczane smażone na oliwie z oliwek BIO

100 g
157,90 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
PRZYSNACKI Chipsy Sopockie z soloną solą morską 130 g

PRZYSNACKI

Chipsy Sopockie z soloną solą morską

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 124 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.6
z 7 opinii
PLAZA DEL SOL FERIA! - Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe) 40 g

PLAZA DEL SOL

FERIA! - Chipsy ziemniaczane extra chrupiące (bezglutenowe)

40 g
122,25 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store