Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chipsy, nachos, popcorn
Popcorn
Gotowy
STAR Popcorn solony
Popcorn solony STAR 95g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 156 opinii

STAR Popcorn solony

95 g
STAR

Cena4,99 zł
52,53 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

wysoka zawartość błonnika


STAR Popcorn solony


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2331.00 kJ
27.8%
Wartość energetyczna (kcal)
561.00 kcal
28.1%
Tłuszcz (g)
39.00 g
55.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.30 g
16.5%
Węglowodany (g)
41.00 g
15.8%
w tym cukry (g)
0.80 g
0.9%
Błonnik (g)
8.50 g
Białko (g)
7.50 g
15.0%
Sól (g)
1.60 g
26.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
156 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży, smaczny
17.07.2026
0
0
Rozalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeden z lepszych popcornow gotowych.Nie jest zbyt suchy.
28.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
52,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
95 g
Dostawca:
FRITO-LAY
Marka:
STAR
EAN:
5900259073525
Cena za kg:
52,53 zł/kg
Waga:
95 g
Marka:
STAR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FRITO-LAY
EAN:
5900259073525

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Mimo zachowania najwyższej staranności w procesie produkcji, produkt może zawierać twarde ziarna kukurydzy.


Informacje producenta

Marka

STAR


Marka standaryzowana

MarkaStar

O marce

Star Na wspólne chrupanie Spróbuj także: Prażynki Twistos


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość błonnika


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Popcorn

Wariant solony

Produkty z kategorii Gotowy

5.0
z 156 opinii
STAR Popcorn solony 95 g

STAR

Popcorn solony

95 g
52,53 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
WERTHER'S Popcorn w polewie karmelowej 100 g

WERTHER'S

Popcorn w polewie karmelowej

100 g
123,90 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
LORENZ Popcorn z dodatkiem soli 100 g

LORENZ

Popcorn z dodatkiem soli

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
BIOFACTOR Popcorn solony bezglutenowy BIO 80 g

BIOFACTOR

Popcorn solony bezglutenowy BIO

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 1 opinii
CHUPA CHUPS Popcorn o smaku truskawka 90 g

CHUPA CHUPS

Popcorn o smaku truskawka

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Nowość
CHUPA CHUPS Popcorn o smaku cola 90 g

CHUPA CHUPS

Popcorn o smaku cola

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
MOGYI Caramoon - popcorn w polewie karmelowej 70 g

MOGYI

Caramoon - popcorn w polewie karmelowej

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.9
z 7 opinii
MOGYI Popcorn w polewie kokosowej 70 g

MOGYI

Popcorn w polewie kokosowej

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki STAR

4.9
z 51 opinii
STAR Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym 80 g

STAR Maczugi

Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym

80 g
56,88 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
STAR Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 80 g

STAR Maczugi

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

80 g
56,88 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
4.9
z 49 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku orzechowym 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku orzechowym

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 40 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku pomidora z serem 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku pomidora z serem

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku sera z ziemniakami 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku sera z ziemniakami

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
STAR Bulion drobiowy 1 l

STAR

Bulion drobiowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 12 opinii
STAR Bulion warzywny 1 kg

STAR

Bulion warzywny

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
5.0
z 16 opinii
STAR Bulion wołowy 1 l

STAR

Bulion wołowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 12 opinii
STAR Maczugi Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku fromage 80 g

STAR Maczugi

Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku fromage

80 g
56,88 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store