Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chrupki i prażynki
Chrupki inne smaki
Orzechowe
STAR Chrupki kukurydziane o smaku orzechowym
Chrupki kukurydziane o smaku orzechowym STAR 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 49 opinii

STAR Chrupki kukurydziane o smaku orzechowym

125 g
STAR

Cena6,99 zł
55,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
STAR Chrupki kukurydziane o smaku pomidora z serem
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1990.00 kJ
23.7%
Wartość energetyczna (kcal)
475.00 kcal
23.8%
Tłuszcz (g)
21.00 g
30.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.60 g
13.0%
Węglowodany (g)
58.00 g
22.3%
w tym cukry (g)
3.30 g
3.7%
Błonnik (g)
3.40 g
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
1.20 g
20.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
49 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
55,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
FRITO-LAY
Marka:
STAR
EAN:
5900259087607
Cena za kg:
55,92 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
STAR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FRITO-LAY
EAN:
5900259087607

Informacje producenta

Marka

STAR


Marka standaryzowana

MarkaStar

O marce

Star Na wspólne chrupanie Spróbuj wszystkich smaków! o smaku zielona cebulka o smaku ser o smaku pomidor z serem o smaku pizza orzechowe o smaku ser z ziemniakami


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chrupki kukurydziane

Wariant orzechowe

Produkty z kategorii Orzechowe

5.0
z 24 opinii
CHEETOS Spirals Chrupki kukurydziane o smaku serowo-ketchupowym 80 g

CHEETOS

Spirals Chrupki kukurydziane o smaku serowo-ketchupowym

80 g
56,13 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
BIO MAMUT Chrupki kukurydziane o smaku orzechowym bezglutenowe BIO 50 g

BIO MAMUT

Chrupki kukurydziane o smaku orzechowym bezglutenowe BIO

50 g
113,00 zł/kg
Cena5,65 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
Curly Chrupki orzechowe Light 100 g

Curly

Chrupki orzechowe Light

100 g
62,90 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
Curly Chrupki Orzechowe o smaku ostrego pomidora 100 g

Curly

Chrupki Orzechowe o smaku ostrego pomidora

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 49 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku orzechowym 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku orzechowym

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
LORENZ Curly Chrupki kukurydziane z orzeszkami ziemnymi o smaku curry 100 g

LORENZ Curly

Chrupki kukurydziane z orzeszkami ziemnymi o smaku curry

100 g
65,90 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka

Produkty marki STAR

5.0
z 156 opinii
STAR Popcorn solony 95 g

STAR

Popcorn solony

95 g
52,53 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 51 opinii
STAR Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym 80 g

STAR Maczugi

Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym

80 g
56,88 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
STAR Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 80 g

STAR Maczugi

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

80 g
56,88 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
5.0
z 40 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku pomidora z serem 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku pomidora z serem

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku sera z ziemniakami 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku sera z ziemniakami

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
STAR Bulion drobiowy 1 l

STAR

Bulion drobiowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 12 opinii
STAR Bulion warzywny 1 kg

STAR

Bulion warzywny

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
5.0
z 16 opinii
STAR Bulion wołowy 1 l

STAR

Bulion wołowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 12 opinii
STAR Maczugi Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku fromage 80 g

STAR Maczugi

Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku fromage

80 g
56,88 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store