Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chipsy, nachos, popcorn
Popcorn
Do mikrofalówki
FELIX Popcorn do mikrofalówki solony
Popcorn do mikrofalówki solony FELIX 90g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 23 opinii

FELIX Popcorn do mikrofalówki solony

90 g
FELIX
Francja

Cena3,65 zł
40,56 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

wysoka zawartość błonnika!

bez oleju palmowego

2-4 minuty ...i gotowe


FELIX Popcorn do mikrofalówki solony


Produkt dostępny
Data przydatności: 02.12.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1858.00 kJ
22.1%
Wartość energetyczna (kcal)
444.00 kcal
22.2%
Tłuszcz (g)
17.00 g
24.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.90 g
19.5%
Węglowodany (g)
58.00 g
22.3%
w tym cukry (g)
0.80 g
0.9%
Błonnik (g)
12.00 g
Białko (g)
8.90 g
17.8%
Sól (g)
1.80 g
30.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
ma mniej soli niż inny popcorn , nie zawiera oleju palmowego
18.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry. O ile robi się zgodnie z przepisem, to jest ok.
22.01.2026
0
0
Anna Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Jedyny nie na tłuszczu palmowym
28.04.2025
3
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.12.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.11.2025
0
0
Julianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
40,56 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
90 g
Dostawca:
INTERSNACK
Marka:
FELIX
EAN:
5900571051317
Cena za kg:
40,56 zł/kg
Waga:
90 g
Marka:
FELIX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INTERSNACK
EAN:
5900571051317

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przybliżony czas przygotowania Moc mikrofalówki 1000 W / Czas 1,5-2,5 min Moc mikrofalówki 800 W / Czas 2-3 min Moc mikrofalówki 650 W / Czas 2,5-3,5 min Sposób przygotowania: szczegółowa instrukcja przyrządzenia znajduje się na wewnętrznej torebce. 1. Rozłóż torebkę i włóż do mikrofali napisem Up do góry. 2. Nasłuchuj odgłosów prażenia. 3. Ostrożnie wyjmij torebkę i wstrząśnij. 4. Otwórz uważając na gorącą parę. 5. Miłego oglądania filmu!


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed/ Numer partii: odchyl i patrz nadruk pod zgrzewem Przechowywać w suchym miejscu, z dala od nasłonecznienia i źródeł ciepła.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

3


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nie jest zalecany dla dzieci do 3 roku życia oraz dla osób z problemami z przełykaniem. Nie spożywać niewyekspandowanych ziaren.


Informacje producenta

Marka

Felix


Marka standaryzowana

MarkaFelix

O marce

Spróbuj także: najwyższej jakości pysznych: Popcornu Felix o smaku maślanym i Popcornu Felix o smaku serowym


Oświadczenia żywieniowe

Wysoka zawartość błonnika!


Informacje dot. stylu życia

Nie zawiera oleju palmowego


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Popcorn do mikrofalówki

Wariant sól

Produkty z kategorii Do mikrofalówki

4.9
z 71 opinii
BAKALLAND Popcorn solony 90 g

BAKALLAND

Popcorn solony

90 g
36,56 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 45 opinii
BAKALLAND Popcorn maślany 90 g

BAKALLAND

Popcorn maślany

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 6 opinii
BAKALLAND Popcorn karmelowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn karmelowy

90 g
38,78 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 31 opinii
BAKALLAND Popcorn serowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn serowy

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.9
z 31 opinii
BESKIDZKIE Popcorn z solą 90 g

BESKIDZKIE

Popcorn z solą

90 g
31,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028
4.9
z 14 opinii
BESKIDZKIE Popcorn o smaku masła 90 g

BESKIDZKIE

Popcorn o smaku masła

90 g
31,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028
5.0
z 23 opinii
FELIX Popcorn do mikrofalówki solony 90 g

FELIX

Popcorn do mikrofalówki solony

90 g
40,56 zł/kg
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 8 opinii
BIOFACTOR Popcorn z solą do mikrofalówki BIO 270 g

BIOFACTOR

Popcorn z solą do mikrofalówki BIO

270 g
37,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
MOGYI Micropop - popcorn do mikrofali o smaku maślanym 80 g

MOGYI

Micropop - popcorn do mikrofali o smaku maślanym

80 g
32,38 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2027
5.0
z 2 opinii
MOGYI Micropop - popcorn do mikrofali solony 80 g

MOGYI

Micropop - popcorn do mikrofali solony

80 g
32,38 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027

Produkty marki FELIX

5.0
z 61 opinii
FELIX Orzeszki ziemne solone 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne solone

140 g
49,93 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 24 opinii
FELIX Orzeszki ziemne z pieca 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne z pieca

140 g
49,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 29 opinii
FELIX Orzeszki ziemne light prażone bez tłuszczu i soli 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne light prażone bez tłuszczu i soli

140 g
49,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 14 opinii
FELIX Mieszanka studencka 200 g

FELIX

Mieszanka studencka

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 53 opinii
FELIX Orzeszki ziemne solone 380 g

FELIX

Orzeszki ziemne solone

380 g
39,45 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 41 opinii
FELIX Orzeszki ziemne prażone bez tłuszczu i soli 380 g

FELIX

Orzeszki ziemne prażone bez tłuszczu i soli

380 g
39,45 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 14 opinii
FELIX Orzechy nerkowca solone 180 g

FELIX

Orzechy nerkowca solone

180 g
128,61 zł/kg
Cena23,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 13 opinii
FELIX Pistacje solone 180 g

FELIX

Pistacje solone

180 g
138,83 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store