Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Orzeszki
Orzechy solone
FELIX Orzeszki ziemne solone
Orzeszki ziemne solone FELIX 380g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 53 opinii

FELIX Orzeszki ziemne solone

380 g
FELIX

Cena14,99 zł
39,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Orzeszki ziemne solone Felix to chrupiąca przekąska o dużych wartościach odżywczych i wysokich walorach smakowych. Produkt najwyższej jakości – orzeszki pochodzą z najlepszych plantacji.

Orzechy ziemne wyróżniają się wysoką zawartością białka i witaminy B3 (niacyny). Są źródłem minerałów – zwłaszcza potasu, błonnika, kwasów tłuszczowych oraz polifenoli, które neutralizują wolne rodniki. Wywierają pozytywny wpływ na układ nerwowy – redukują stres, poprawiają pamięć i koncentrację.

Orzeszki Felix – najważniejsze cechy:

  • Wysoka jakość
  • Wysokie walory smakowe
  • Źródło składników odżywczych
  • Waga: 380 g

Cechy

duże orzeszki

jakość gwarantowana

źródło białka


FELIX Orzeszki ziemne solone


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
FELIX Orzeszki ziemne prażone bez tłuszczu i soli
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2522.00 kJ
30.0%
Wartość energetyczna (kcal)
609.00 kcal
30.5%
Tłuszcz (g)
50.00 g
71.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
7.70 g
38.5%
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone (g)
27.00 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone (g)
15.00 g
Węglowodany (g)
11.00 g
4.2%
w tym cukry (g)
5.20 g
5.8%
Błonnik (g)
8.20 g
Białko (g)
24.00 g
48.0%
Sól (g)
1.20 g
20.0%
Witamina E (mg)
9.80 mg
81.7%
Fosfor (mg)
388.00 mg
55.4%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
53 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
2%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Orzechy były twarde.
03.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
mąż je uwie👍️lbia
15.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
380 g
Dostawca:
INTERSNACK
Marka:
FELIX
EAN:
5900571001176
Cena za kg:
39,45 zł/kg
Waga:
380 g
Marka:
FELIX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INTERSNACK
EAN:
5900571001176

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, z dala od nasłonecznienia i źródeł ciepła.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nie jest zalecany dla małych dzieci z powodu ryzyka zadławienia.


Informacje producenta

Marka

Felix


Marka standaryzowana

MarkaFelix

Opis produktu

Masz ochotę na chwilę chrupiącej przyjemności? Na tę okazję doskonale nadają się orzeszki ziemne Felix. źródło składników odżywczych: fosfor błonnik nienasycone kwasy tłuszczowe wit. E magnez


Dodatkowe informacje

Odwiedź nas na www.felixpolska.pl


Oświadczenia żywieniowe

Źródło białka

źródło składników odżywczych: fosfor, błonnik, nienasycone kwasy tłuszczowe, witamina E


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Orzeszki ziemne

Wariant smażone i solone


O marce

Felix od lat gwarantuje najwyższą jakość i najlepszy smak orzechów, ponieważ pochodzą one wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych plantacji. Nasze produkty są zawsze pysznie chrupiące, zdrowe i nawet zwykłe chwile potrafią zamienić w wyjątkową przyjemność. Odwiedź nas na www.felixpolska.pl Spróbuj także: znakomitych orzeszków ziemnych z miodem, prażonych bez soli lub z papryką.

Produkty z kategorii Orzechy solone

5.0
z 61 opinii
FELIX Orzeszki ziemne solone 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne solone

140 g
49,93 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 59 opinii
HEBAR Pistacje prażone solone 300 g

HEBAR

Pistacje prażone solone

300 g
83,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 24 opinii
FELIX Orzeszki ziemne z pieca 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne z pieca

140 g
49,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 89 opinii
HEBAR Orzeszki ziemne smażone solone 400 g

HEBAR

Orzeszki ziemne smażone solone

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 18 opinii
BAKALLAND Migdały lekko solone prażone 90 g

BAKALLAND

Migdały lekko solone prażone

90 g
99,89 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
FELIX Orzeszki ziemne solone 380 g

FELIX

Orzeszki ziemne solone

380 g
39,45 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 39 opinii
BAKALLAND Nerkowce lekko solone prażone 70 g

BAKALLAND

Nerkowce lekko solone prażone

70 g
142,71 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 14 opinii
FELIX Orzechy nerkowca solone 180 g

FELIX

Orzechy nerkowca solone

180 g
128,61 zł/kg
Cena23,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 19 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki z solą w puszce 140 g

BESKIDZKIE

Orzeszki z solą w puszce

140 g
57,07 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
4.9
z 35 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki z solą 70 g

BESKIDZKIE

Orzeszki z solą

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 7 opinii
HEBAR Pistacje prażone solone 1 kg

HEBAR

Pistacje prażone solone

1 kg
79,99 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 15 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki z solą morską 220 g

BESKIDZKIE

Orzeszki z solą morską

220 g
42,95 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 13 opinii
FELIX Pistacje solone 180 g

FELIX

Pistacje solone

180 g
138,83 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 5 opinii
MOGYI Orzeszki ziemne smażone, solone 85 g

MOGYI

Orzeszki ziemne smażone, solone

85 g
35,18 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 17 opinii
MOGYI Słonecznik prażony solony 150 g

MOGYI

Słonecznik prażony solony

150 g
29,67 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026

Produkty marki FELIX

5.0
z 61 opinii
FELIX Orzeszki ziemne solone 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne solone

140 g
49,93 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 24 opinii
FELIX Orzeszki ziemne z pieca 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne z pieca

140 g
49,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 29 opinii
FELIX Orzeszki ziemne light prażone bez tłuszczu i soli 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne light prażone bez tłuszczu i soli

140 g
49,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 41 opinii
FELIX Orzeszki ziemne prażone bez tłuszczu i soli 380 g

FELIX

Orzeszki ziemne prażone bez tłuszczu i soli

380 g
39,45 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
FELIX Popcorn do mikrofalówki solony 90 g

FELIX

Popcorn do mikrofalówki solony

90 g
40,56 zł/kg
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 14 opinii
FELIX Mieszanka studencka 200 g

FELIX

Mieszanka studencka

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 14 opinii
FELIX Orzechy nerkowca solone 180 g

FELIX

Orzechy nerkowca solone

180 g
128,61 zł/kg
Cena23,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 13 opinii
FELIX Pistacje solone 180 g

FELIX

Pistacje solone

180 g
138,83 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store