Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Orzeszki
Orzechy solone
MOGYI Orzeszki ziemne smażone, solone
Orzeszki ziemne smażone, solone MOGYI 85g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 5 opinii

MOGYI Orzeszki ziemne smażone, solone

85 g
MOGYI

Cena2,99 zł
35,18 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Orzechy zawsze są do mączne, w każdej postaci. Mala paczka to atut- nie chłoną wilgoci , nie zdążą 🙂
16.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Przekąska, nie prażone, a smażone. Trochę inny smak. Można pochrupać
05.09.2025
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,18 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
85 g
Dostawca:
MOGYI POLSKA
Marka:
MOGYI
EAN:
5997347541974
Cena za kg:
35,18 zł/kg
Waga:
85 g
Marka:
MOGYI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MOGYI POLSKA
EAN:
5997347541974

Produkty z kategorii Orzechy solone

5.0
z 61 opinii
FELIX Orzeszki ziemne solone 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne solone

140 g
49,93 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 59 opinii
HEBAR Pistacje prażone solone 300 g

HEBAR

Pistacje prażone solone

300 g
83,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 24 opinii
FELIX Orzeszki ziemne z pieca 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne z pieca

140 g
49,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 89 opinii
HEBAR Orzeszki ziemne smażone solone 400 g

HEBAR

Orzeszki ziemne smażone solone

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 53 opinii
FELIX Orzeszki ziemne solone 380 g

FELIX

Orzeszki ziemne solone

380 g
39,45 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 18 opinii
BAKALLAND Migdały lekko solone prażone 90 g

BAKALLAND

Migdały lekko solone prażone

90 g
99,89 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
BAKALLAND Nerkowce lekko solone prażone 70 g

BAKALLAND

Nerkowce lekko solone prażone

70 g
142,71 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 14 opinii
FELIX Orzechy nerkowca solone 180 g

FELIX

Orzechy nerkowca solone

180 g
128,61 zł/kg
Cena23,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 19 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki z solą w puszce 140 g

BESKIDZKIE

Orzeszki z solą w puszce

140 g
57,07 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
5.0
z 7 opinii
HEBAR Pistacje prażone solone 1 kg

HEBAR

Pistacje prażone solone

1 kg
79,99 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 15 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki z solą morską 220 g

BESKIDZKIE

Orzeszki z solą morską

220 g
42,95 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 35 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki z solą 70 g

BESKIDZKIE

Orzeszki z solą

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
4.8
z 13 opinii
FELIX Pistacje solone 180 g

FELIX

Pistacje solone

180 g
138,83 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 5 opinii
MOGYI Orzeszki ziemne smażone, solone 85 g

MOGYI

Orzeszki ziemne smażone, solone

85 g
35,18 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 17 opinii
MOGYI Słonecznik prażony solony 150 g

MOGYI

Słonecznik prażony solony

150 g
29,67 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026

Produkty marki MOGYI

5.0
z 3 opinii
MOGYI Orzeszki ziemne Crasssh w skorupce o smaku serowym 60 g

MOGYI

Orzeszki ziemne Crasssh w skorupce o smaku serowym

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
5.0
z 4 opinii
MOGYI Orzeszki ziemne Crasssh w skorupce o smaku cebulki ze śmietanką 60 g

MOGYI

Orzeszki ziemne Crasssh w skorupce o smaku cebulki ze śmietanką

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
4.9
z 17 opinii
MOGYI Słonecznik prażony solony 150 g

MOGYI

Słonecznik prażony solony

150 g
29,67 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026
4.9
z 13 opinii
MOGYI Caramoon - popcorn w polewie karmelowej 70 g

MOGYI

Caramoon - popcorn w polewie karmelowej

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
5.0
z 4 opinii
MOGYI Crasssh strong - orzeszki ziemne w skorupce o smaku jalapeno z serem 60 g

MOGYI

Crasssh strong - orzeszki ziemne w skorupce o smaku jalapeno z serem

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 3 opinii
MOGYI Crasssh - Orzeszki ziemne w skorupce o smaku wasabi 60 g

MOGYI

Crasssh - Orzeszki ziemne w skorupce o smaku wasabi

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
MOGYI Crasssh bit - słonecznik w skorupce o smaku cebulki ze śmietanką 70 g

MOGYI

Crasssh bit - słonecznik w skorupce o smaku cebulki ze śmietanką

70 g
49,86 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.7
z 3 opinii
MOGYI Micropop - popcorn do mikrofali o smaku maślanym 80 g

MOGYI

Micropop - popcorn do mikrofali o smaku maślanym

80 g
32,38 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2027
5.0
z 2 opinii
MOGYI Micropop - popcorn do mikrofali solony 80 g

MOGYI

Micropop - popcorn do mikrofali solony

80 g
32,38 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027
4.9
z 7 opinii
MOGYI Popcorn w polewie kokosowej 70 g

MOGYI

Popcorn w polewie kokosowej

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store