Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Orzeszki
Orzechy solone
BAKALLAND Nerkowce lekko solone prażone
Nerkowce lekko solone prażone BAKALLAND 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 39 opinii

BAKALLAND Nerkowce lekko solone prażone

70 g
BAKALLAND

Cena9,99 zł
142,71 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Prażone, solone orzechy nerkowca to bogactwo miedzi i manganu. Miedź pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i nerwowego, a mangan przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1 porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny styl życia są bardzo ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.


Cechy

źródło miedzi i manganu

Dobra i polska firma


BAKALLAND Nerkowce lekko solone prażone


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2442.00 kJ
29.1%
Wartość energetyczna (kcal)
589.00 kcal
29.5%
Tłuszcz (g)
45.00 g
64.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
8.00 g
40.0%
Węglowodany (g)
23.00 g
8.8%
w tym cukry (g)
7.70 g
8.6%
Błonnik (g)
6.10 g
Białko (g)
21.00 g
42.0%
Sól (g)
0.84 g
14.0%
Miedź (mg)
2.53 mg
230.0%
Mangan (mg)
1.65 mg
82.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
39 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
5%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo małe opakowanie
21.05.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.08.2026
0
0
Judyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Yevgen
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Oksana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Vel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
142,71 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
BAKALLAND
EAN:
5900749000963
Cena za kg:
142,71 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
BAKALLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900749000963

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Bakalland


Marka standaryzowana

MarkaBakalland

Opis produktu

Prażone, solone orzechy nerkowca to bogactwo miedzi i manganu. Miedź pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i nerwowego, a mangan przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1 porcji dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny styl życia są bardzo ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.


O marce

Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.


Dodatkowe informacje

Wspieramy Ukrainę


Oświadczenia żywieniowe

Źródło miedzi i manganu


Oświadczenia zdrowotne

Miedź pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i nerwowego, a mangan przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny styl życia są bardzo ważne dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Nerkowce orzechy

Wariant solone

Produkty z kategorii Orzechy solone

5.0
z 61 opinii
FELIX Orzeszki ziemne solone 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne solone

140 g
49,93 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 59 opinii
HEBAR Pistacje prażone solone 300 g

HEBAR

Pistacje prażone solone

300 g
83,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 24 opinii
FELIX Orzeszki ziemne z pieca 140 g

FELIX

Orzeszki ziemne z pieca

140 g
49,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 89 opinii
HEBAR Orzeszki ziemne smażone solone 400 g

HEBAR

Orzeszki ziemne smażone solone

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 18 opinii
BAKALLAND Migdały lekko solone prażone 90 g

BAKALLAND

Migdały lekko solone prażone

90 g
99,89 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
FELIX Orzeszki ziemne solone 380 g

FELIX

Orzeszki ziemne solone

380 g
39,45 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 39 opinii
BAKALLAND Nerkowce lekko solone prażone 70 g

BAKALLAND

Nerkowce lekko solone prażone

70 g
142,71 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 14 opinii
FELIX Orzechy nerkowca solone 180 g

FELIX

Orzechy nerkowca solone

180 g
128,61 zł/kg
Cena23,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 19 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki z solą w puszce 140 g

BESKIDZKIE

Orzeszki z solą w puszce

140 g
57,07 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
4.9
z 35 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki z solą 70 g

BESKIDZKIE

Orzeszki z solą

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 7 opinii
HEBAR Pistacje prażone solone 1 kg

HEBAR

Pistacje prażone solone

1 kg
79,99 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 15 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki z solą morską 220 g

BESKIDZKIE

Orzeszki z solą morską

220 g
42,95 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 13 opinii
FELIX Pistacje solone 180 g

FELIX

Pistacje solone

180 g
138,83 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 5 opinii
MOGYI Orzeszki ziemne smażone, solone 85 g

MOGYI

Orzeszki ziemne smażone, solone

85 g
35,18 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 17 opinii
MOGYI Słonecznik prażony solony 150 g

MOGYI

Słonecznik prażony solony

150 g
29,67 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026

Produkty marki BAKALLAND

5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Granola klasyczna z kokosem 300 g

BAKALLAND

Granola klasyczna z kokosem

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 108 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 75 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Orzechy makadamia 75 g

BAKALLAND

Orzechy makadamia

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 14 opinii
BAKALLAND Orzechy pinii 75 g

BAKALLAND

Orzechy pinii

75 g
266,53 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Orzechy pekan 75 g

BAKALLAND

Orzechy pekan

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
BAKALLAND Popcorn maślany 90 g

BAKALLAND

Popcorn maślany

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 71 opinii
BAKALLAND Popcorn solony 90 g

BAKALLAND

Popcorn solony

90 g
36,56 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 31 opinii
BAKALLAND Popcorn serowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn serowy

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.7
z 6 opinii
BAKALLAND Popcorn karmelowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn karmelowy

90 g
38,78 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 122 opinii
BAKALLAND Orzechy włoskie 100 g

BAKALLAND

Orzechy włoskie

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 43 opinii
BAKALLAND Orzechy laskowe 100 g

BAKALLAND

Orzechy laskowe

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store