Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Owoce suszone
Śliwki suszone
BAKALLAND Śliwki suszone (całe owoce)
Śliwki suszone (całe owoce) BAKALLAND 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 134 opinii

BAKALLAND Śliwki suszone (całe owoce)

200 g
BAKALLAND

Cena12,79 zł
63,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

BAKKALAND Śliwki suszone to nie tylko świetny pomysł na zdrową i pożywną przekąskę między posiłkami, ale także dodatek do pieczonych mięs (np. schab ze śliwką) i jako baza do wielu wytrawnych sosów. Śliwki suszone są również bazą kompotu z suszu, który zawiera mnóstwo witamin i jest po prostu pyszny. Zawierają nawet do 5 razy więcej błonnika niż surowe.

Śliwki suszone są bogate w fosfor, potas, żelazo, magnez i wapń, a także są świetnym źródłem witamin z grupy B, A, C i E. Wprowadzenie tych owoców na stałe do diety będzie działać przeciwmiażdżycowo oraz antynowotworowo.


Cechy

źródło błonnika pokarmowego

Dobra i polska firma


BAKALLAND Śliwki suszone (całe owoce)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1036.00 kJ
12.3%
Wartość energetyczna (kcal)
245.00 kcal
12.3%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
54.00 g
20.8%
w tym cukry (g)
36.00 g
40.0%
Błonnik (g)
8.20 g
Białko (g)
2.30 g
4.6%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
134 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
7%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Zenona
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne, ale lepią się
27.04.2026
0
0
Jarosław Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
07.01.2026
0
0
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
12.05.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
W sam raz.
11.05.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre śliwki
23.12.2024
0
0
Estera
zweryfikowano
Zgłaszam
Pachnące, świeże, miękkie a przede wszystkim nie uwędzone - tylko suszone.
11.11.2024
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, bez dodatków, smaczne.
24.06.2024
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
słodkie, miękkie
22.05.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, idealne do koreczków
04.03.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
04.03.2024
0
0
Bohdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość
22.02.2024
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny kompot
26.12.2023
0
0
Annna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
26.12.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Śliwki say smaczne i mają szerokie zastosowanie w mojej kuchni
19.12.2023
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Po tak znanej firmie spodziewałam się ze śliwki będą bardziej mięsiste
11.12.2023
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Super, polecam
04.12.2023
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Super.
27.11.2023
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała
19.07.2023
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetna szynka, którą uwielbiam. Dobra cena.
16.07.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
super świeże, nieprzesuszone
02.07.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
63,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
BAKALLAND
EAN:
5900749022071
Cena za kg:
63,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
BAKALLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900749022071

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Otwórz torebkę Zdejmij ochronną folię Po wyjęciu porcji zamknij dociskając


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga: śliwki są drylowane maszynowo i pomimo dołożenia z naszej strony wszelkich starań mogą sporadycznie zawierać pestki lub ich fragmenty.


Informacje producenta

Marka

Bakalland


Marka standaryzowana

MarkaBakalland

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Sposób drylowania śliwki odgrywa bardzo istotną rolę w zachowaniu jakości i soczystości suszonych owoców. W owocach wysokiej jakości pestka usuwana jest wyłącznie poprzez jedno nakłucie, co pozwala zachować cenny miąższ, jędrność śliwki i pełnię wartości odżywczych.


O marce

Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.


Dodatkowe informacje

Wspieramy Ukrainę


Oświadczenia żywieniowe

Źródło błonnika pokarmowego


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Śliwki całe owoce

Produkty z kategorii Śliwki suszone

4.9
z 58 opinii
HEBAR Śliwki suszone 400 g

HEBAR

Śliwki suszone

400 g
42,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 171 opinii
BAKALLAND Śliwki suszone (całe owoce) 100 g

BAKALLAND

Śliwki suszone (całe owoce)

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 134 opinii
BAKALLAND Śliwki suszone (całe owoce) 200 g

BAKALLAND

Śliwki suszone (całe owoce)

200 g
63,95 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 132 opinii
KRESTO Śliwki suszone 200 g

KRESTO

Śliwki suszone

200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 89 opinii
BIO PLANET Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe 200 g

BIO PLANET

Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe

200 g
104,95 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.7
z 54 opinii
BIO PLANET Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe 400 g

BIO PLANET

Śliwki kalifornijskie bez pestek BIO (suszone) bezglutenowe

400 g
97,47 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.8
z 16 opinii
BAKALLAND Big Pack Śliwki suszone 1 kg

BAKALLAND Big Pack

Śliwki suszone

1 kg
26,99 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki BAKALLAND

5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Granola klasyczna z kokosem 300 g

BAKALLAND

Granola klasyczna z kokosem

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 108 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 75 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Orzechy makadamia 75 g

BAKALLAND

Orzechy makadamia

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 14 opinii
BAKALLAND Orzechy pinii 75 g

BAKALLAND

Orzechy pinii

75 g
266,53 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Orzechy pekan 75 g

BAKALLAND

Orzechy pekan

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
BAKALLAND Popcorn maślany 90 g

BAKALLAND

Popcorn maślany

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 71 opinii
BAKALLAND Popcorn solony 90 g

BAKALLAND

Popcorn solony

90 g
36,56 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 31 opinii
BAKALLAND Popcorn serowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn serowy

90 g
36,56 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.7
z 6 opinii
BAKALLAND Popcorn karmelowy 90 g

BAKALLAND

Popcorn karmelowy

90 g
38,78 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 122 opinii
BAKALLAND Orzechy włoskie 100 g

BAKALLAND

Orzechy włoskie

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 43 opinii
BAKALLAND Orzechy laskowe 100 g

BAKALLAND

Orzechy laskowe

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store